Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Ocen produkt

Rostselmash Kombajn ACROS o mocy 333KM

333 - 333 KM

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O ODKUPIE

Wysoka produktywność, uniwersalność, dbałość o plon, łatwość dostosowania do własnych wymagań oraz komfort obsługi - to zalety, dzięki którym kombajny ACROS zostały docenione przez profesjonalistów na całym świecie. 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

przygotowany do pracy Rostselmash Acros 595 kombajn zbożowy
 
Model Moc Maksymalna Heder Powierzchnia sit Ilość wytrząsaczy Zborinik
Acros 595 Plus 333 KM 6 -7 m 5,2 5 9000 l
 

Podajnik pochyły z  odrzutnikiem

Wydłużony podajnik pochyły, lepsza widoczność

W podajniku pochyłym zastosowano unikalne rozwiązania – na wyjściu transportera zamontowano odrzutnik. Masa roślinna podążająca w kierunku bębna młócącego nie tylko przepływa z większą prędkością, ale jest także podawana równo. W rezultacie zmniejsza się obciążenie systemu młócącego, a zwiększa się wydajność przepustowa. Długość komory pochyłej została zwiększona do 250 mm, co pozwala na równomierne przedostawanie się masy ziarnistej do młocarni. Dodatkowo proces załadunku/rozładunku hedera z wózka transportowego został uproszczony. Polepszyła się również widoczność na przyrząd żniwny z kabiny. I jeszcze jeden dodatkowy plus dla tych, którzy nastawiają się na zbiór kukurydzy i słonecznika – ze względu na to, że nie ma jako takiego bębna palcowego na wejściu - nie ma potrzeby wnoszenia zmian w podajniku by zbierać kukurydzę czy słonecznik

podajnik pochyły z odrzutnikiem w kombajnie Rostselmash dostępny w korbanek

maksymalna wydajność

Dzięki dopracowanemu systemowi omłotu

Bęben o średnicy 800 mm w kombajnach Rostselmash korbanek pl

Rostselmash stworzył oryginalny i wysoko wydajny system omłotowy dla kombajnów ACROS. Siła i niezawodność oraz dokłada separacja sprosta najwyższym wymaganiom jakościowym. 

Główną zaletą jest oryginalny bęben omłotowy z największą w tej klasie średnicą na świecie (800mm), który dzięki ogromnej trwałości łatwo radzi sobie z mokrą, zanieczyszczoną lub różną masą słomy.

Bęben  młócący

Największy w swojej klasie

Duża średnica bębna oraz ekstremalnie duży kąt opasania bębna wynoszący (130 ˚) zapewnia największy w swojej klasie obszar separacji ziarna wynoszący 1.38 m2.


Dzięki tej właściwości możliwe jest osiągnięcie prawie kompletnej separacji na poziomie (95%) już na bębnie młócącym. Zachowując przy tym bardzo niskim współczynniku uszkodzenia ziarna.

wysoki 95% wskaźnik separacji na bębnie młócącym kombajnu Rostselmash

 

system Jam control

Awaryjne opuszczanie klepiska

machanizm awaryjnego opuszczania kepiska kombajnu Rostselmash korbanek

Kombajn wyposażony jest w unikalny system awaryjnego opuszczania klepiska. Podczas pracy gdy istnieje zagrożenie zapchania bębna młócącego, operator bez problemu może natychmiastowo opuścić klepisko do jego maksymalnego dolnego położenia. Operacja ta potrafi w pełni ustrec się od niechcianych przestójów podczas pracy. 

System JAM CONTROL aktywuje sie za pomoca dźwigni nożnej znajdującej sie w kabinie operatora.

 

symetryczne  klepisko

Wytrzymałość i dłuższa praca


ACROS 595+ wyposażony jest w tzw. symetryczne klepisko. Oznacza to że w momencie częsciowego zużycia jednej strony natarcia,  można bez problemu obrócić klepisko i wydłużyć okres jego użytkowania. Operacja ta zapeni nam dalszą  bezproblemową prace kombajnu.

Dzięki temu można także skutecznie obniżyć koszty eksploatacyjne maszyny.

symetryczne klepisko ułatwiające przepływ masy w kombajnie ACROS Rostselmash
 

Czyste  wyniki

Duże sita i wytrząsacze zapewniają doskonałą separację materiału

 

Nowy system oczyszczania został wyposażony w dwie kaskady sit z sitem wstępnym, co pozwoliło uzyskać doskonały rezultat bez wydłużania sit. Ogólna powierzchnia sit została znacząco powiększona z 4,7 m2 do 5,2 m2. Zamontowany został nowy dwusekcyjny wentylator, który wytwarza strumień powietrza nie zależny od obciążenia. Te czynniki sprawiają, że efekty oczyszczania są dużo lepsze niż w przypadku podstawowego systemu. Wyrażają się one w wydajności kombajnu i mniejszym stopniu zanieczyszczenia ziarna. Czystość ziarna jest tak wysoka, że ziarno „z pola” można kierować bezpośrednio na elewator.

Jeszcze jedno udogodnienie – opcjonalne elektryczna regulacja sit, dzięki której nie opuszczając kabiny można dokonywać wszystkich niezbędnych ustawień sit oraz sterować strumieniem powietrza. Dodatkowo – sita są łatwe w demontażu, co również ułatwia obsługę i konserwację kombajnu.

W celu zwiększenia wydajności zwiększono długość klawiszy (+120 mm) i zmieniono ich strukturę. Zmodernizowane łopatki znajdujące się na powierzchni sit są ustawione wzdłuż przepływającej masy tak by poprawić płynność ziarna. Jak pokazują przeprowadzone próby nowa wersja wytrząsacza słomy zapewnia o wiele bardziej intensywny proces separacji, szczególnie, w warunkach zwiększonej wilgotności

schemat elementów młócąco czyszczących w kombajnie Rostselmash ACROS
 

wszystko pod kontrolą

Rozwiązania ułatwiające wyładunek zbiornika na ziarno

 

Praktyka pokazuje, że wyładunek ziarna nie zajmuje więcej jak 5% czasu pracy kombajnu. W potrzebie redukcji tego czasu, kombajn ACROS jest wyposażony w wysoko wydajny układ wyładunkowy (prędkość wyładunku do 90 L/sec.) oraz zbiornik na ziarno o dużej pojemności 9000 L). Kompletny wyładunek całego ziarna ze zbiornika zajmuje mniej niż dwie minuty.

Smart Launch jest opatentowanym rozwiązaniem następującego po sobie właczania ślimaków wyładowczego i poziomego. Zalety:

•  zmniejsza ryzyko uszkodzenia systemu wyładowczego – od przeciążenia do momentu włączenia wyładunku. Cecha jest szczególnie ważna podczas pracy na kulturach o wyższej wilgotności,

•  Wyklucza rozsypanie ziarna znajdujacego się w zbiorniku podczas składania ślimaka. Rura wyładowcza zawsze pozostaje wolna od ziarna,

•  łatwość wyładunku etapowego.

szybki wyładunek ziarna z prędkością do 90l/s kombajn zbożowy Rostselmash ACROS od korbanek

 

hydropulsatory w zbiorniku ułatwiające przepływ wilgotnego materiału ACROS Rostselmash

hydropulsatory  w zbiorniku na ziarno

Kombajny Rostselmash jako jedyne na świecie posiadają system wibrujących ścian zbiornika na zboże, przy użyciu którego można całkowicie oczyścić zbiornik z przylegającego materialu.

To niepowtarzalne rozwiązanie pozwala na całkowity rozaładunek zbiornika nawet przy dużej wilgotności zboża. Operator podczas wyładunku  widząc, że wilogtny materiał przylega do ścian zbiornika ma możliwosć uruchomienia hydropulsatorów przyciskiem znajdującym sie na panelu sterującycm.  

rura  wysypowa

Wysyp na każdy rodzaj przyczepy

 

górny wysyp długa rura wyładowcza ziarna kombajnu Acros Rostselmash

Długość oraz kąt obrotu rury wysypowej zostały zaprojektowane dla bezproblemowego rozładunku dla przyczep różnego rodzaju. Nawet jeżeli jest to długa przypczepa, a kombajn wypsażony jest w 9 metrowy heder.  
Możliwość dezaktywacji napędu żniwnego podczas rozładunku pozwala na zmniejszenie zużycia paliwa oraz zwiększenie żywotności układu młócącego.

zarządzanie  słomą

Zintegrowany rozdrabniacz słomy

 

z pełną  Wydajnością

CROS klasyczny system młócenia i system separacji praktycznie nie uszkadzają słomy. Zależnie od późniejszego użycia słoma może zostać pocięta lub ułożona w pokos.  

zintegrowana  sieczkarnia

Zintegrowana sieczkarnia zapewnia dokładne cięcie słomy i równomierne rozmieszczenie na powierzchni pola przy określonej szerokości. Trzon konstrukcji stanowią noże o krawędziach odpornych na ścieranie oraz posiadające możliwość samoczynnego ostrzenia.

wydajna sieczkarnia dołkadne rozbrobnienie i rozścielenie materiału kombajn ACROS

dwie prędkości Sieczkarni

Dostosowanie prędkości do zbieranego materiału

 

możliwość regulacji prędkości sieczkarni dwie prędkości dla słomy i kukurydzy Rostselmash ACROS PLUS

 

Bęben roboczy posiada dwie prędkościs: 3 400 obr./min dla słomy tradycyjnej oraz ok 2 000 obr./min dla kukurydzy. Mniejsza prędkość tnąca została wprowadzona w celu obniżenia zużycia sieczkarni.

Rostselmash ACROS dwie prędkości dla słomy i kukurydzy

 

Załączanie sieczkarni odbywa się automatycznie wraz z załączeniem układu omłotowego, możliwe jest również uruchomienie sieczkarni oddzielnie poprzez tryb manualny w terminalu. 

 
wysokowydajny silnik Cunmmins w kombajnach zbożowych Rostselmash Acros Plus do korbanek
 

gotowy do każdego zadania

Kombajny ACROS są wyposażone w silnik Cummins. Są to silniki 6 - cylindrowe dopasowane w oparciu o wysoką moc oraz doskonały moment obrotowy. Rezerwa momentu obrotowego wynosi 20% i gwarantuje pełną elastyczność silnika w każej sytuacji, która może spotkać kombjan podczas żniw.

 

Kombajn ACROS 595 Plus wyposażony jest w 6 cylindrowy silnik Cummins QSB 8.9l z AdBlue (Stage IV) o mocy 333 KM – produkcji USA. Operator może z łatwością kontrolować obroty silnika przy pomocy przycisku na panelu sterowania w kabinie. Zapas momentu obrotowego wynosi do 20%. Ekonomiczny silnik razem z 540-litrowym zbiornikiem paliwa pozwala pracować bez tankowania do 16 godzin.

niezawodny silnik Cummins w kombajnach zbożowych Rostselmash Acros Plus

zintegrowana  sprężarka

Ułatwione czyszczenie kombajnu

 

sprężarka powietrza ze zbiornikiem o pojemności 110 l kombajn Acros Rostselmash

Pokładowa sprężarka powietrza ze zbiornikiem o pojemności 110 litrów (standard we wszystkich modelach ACROS) pozwala oszczędzić dużo czasu podczas konserwacji szczególnie w warunkach polowych. 

Kabina  kombajnu Acros

Wygoda i funkcjonalność na najwyższym poziomie

 

komfortowa wygodna przestronna kabina kombajnu Rostselmash Acros 595
 • More

  Komfortowe siedzenie operatora

  Wygodny amortyzowany fotel z wszystkimi wymaganymi regulacjami pozwala na wybór i dostosowanie najwygodniejszej pozycji roboczej.

  Close
 • More

  Dodatkowe siedzisko

  dodatkowy, miękki fotel składany dla pasażera/instruktora.

  Close
 • More

  Regulowana kolumna kierownicza

  Regulacja kolumny kierownicy w odniesieniu do wysokości i nachylenia pomoże dostosować stanowisko pracy dla operatora.

  Close
 • More

  joystick gst 

  Wielofunkcyjna dźwignia jest swoim kształtem idealnie dopasowana do kształtu dłoni operatora. 

  Close
 • More

  Advister monitor

  Pełna kontrola nad procesem młotu oraz niezliczona ilość funkcji odpowiedzialnych za doskonałe osiągi maszyny.

  Close
 • More

  INSTALACJA RADIOWA

  Długie dni pracy skutecznie umili ulubiona muzyka. W kombajnie zainstalowano instalcje radiową. System audio stanowi wyposażenie standardowe kabiny.

  Close
 • More

  Chłodzony schowek

  Zimny napój zawsze pod ręką. Schowek zlokalizowany jest na wyciągnięcie ręki.

  Close

 

dotykowy monitor sterujący wygodna obsługa kombajnu ACROS 595 Plus Rostselmash

dotykowy  terminal sterujący

Wszystkie informacje, które się pojawiają na ekranie monitora są przedstawione w bardzo jasny i intuicyjny sposób za pomocą obrazków i dodatkowych krótkich opisów.

Całe menu jest w języku polskim, a sama obsługa komputera odbywa sie poprzez dotykanie ekranu. Dodatkowo system mozna obsługiwać za pomocą klawiszy funkcyjnych umieszczonych z boku na panelu sterującym, co jest bardzo przydatne w momencie gdy np. mamy brudne dłonie.

 

Komponenty kombajnu

 Do produkcji kombajnów Rostselmash wykorzystywane są komponenty najlepszych światowych producentów, dzięki temu zyskujemy gwarancje niezawodności maszyny.

 

komponenty kombajnu schemat budowy światowi producenci podzespołów kombajnu ACROS 595 Plus Rostselmash

Przyrządy  Żniwne

Przygotowane do każdej uprawy

heder do zbioru zbórz kombajnu ACROS 595 Plus Rostselmash korbanek
 • More

  Listwa tnąca Schumacher

  działa płynnie, precyzyjnie oraz nie wykazuje zużycia. Wysoka prędkość cięcia skutkuje wzrotem jego jakości oraz wzrostem ogólnej wydajności szczególnie w niekorzystnych warunkach. Noże tnące zamocowane są śrubowo co znacząco redukuje czas ich wymiany. Podczas pracy na nierównych glebach , podnośnik łanu który podnosi wstępnie łan z gleby jest użyty do zredukowania strat (zawarty w podstawowej konfiguracji).

  Close
 • More

  bęben nagarniacza o dużej średnicy 

  Zapobieganie oplątywaniu się rolślin wokół bębna. Palce nagarniacza pomiędzy zwojami podajnika ślimakowego rozmieszczonymi na całej jego długości równomiernie przekazują materiał do gardzieli nawet podczas zbioru grochu czy niskiego jęczmienia (dla przyżądu żniwnego z kopiowaniem elektro-hydraulicznym)

  Close
 • More

  Prędkość Nagarniacza zsynchronizowana z prędkością jazdy

  ułatwia pracę operatorowi znacząco odciążając go podczas pracy. W rezultacie skutkuje to zwiększoną produktywnością i zmniejszenie strat.

  Close
 
przystawka do zbioru kukurydzy Rostselmash z kombajnem ACROS podczas pracy

 

Przystawka do  kukurydzy

 

W przypadku zbioru kukurydzy proponuje się przystawkę 6 - cio lub 8- rzędową. Kombajn w takiej konfiguracji zapewnia zebranie nasion przy jednoczesnym rozdrabnaniu i rozrzucaniu masy zielonej na pole. 

przystawka do zbioru słonecznika Rostselmash z kombajnem ACROS podczas pracy

 

przystawka do   słonecznika

 

Przystawki  8- mio oraz 12- rzędowe zostały skonstruowane specjalnie dla zbiory słonecznika. Zapewniają one komplente zebranie upraw na poziomie 98%, co nie jest osiągalne przy użyciu innego rodzaju przystawki. Przystawka działa niezawodnie w każdych warunkach polowych, również przy zbioże odmian karłowatych czy hybrydowych. 

zbiór  rzepaku

 

W celu uzyskania maksymalnej skuteczności podczas zbierania bardzo delikatnych roślin zalecane jest wyposażenie dodatkowe. Przystawka rzepakowa do przystawki 6/7/9m skutecznie zmniejsza straty (4 krotnie) i dodatkowo pozwala zebrać od 30 do 100 kg ziarna więcej z 1 ha w zależności od wydajności upraw.

przystawka do zbioru rzepaku soji firmy Rostselmash z kombajnem ACROS podczas pracy

Dane  Techniczne

Najważniejsze informacje o kombajnie Acros 595+

Przyrząd żniwny jednostka  
Przyrząd żniwny Power Stream   standard
Szerokość robocza m 6,0/7,0
Napęd kosy na bazie reduktora planetarnego   standard
Synchronizacja nagarniacza   standard
Prędkość ruchu noży r/min 1 180
Level Glide2 system   standard
Podnośniki wylęgłego zboża   opcja
Wózek do hederu   opcja
Przenośnik pochyły    
Typ   łańcuchowy z bębnem przyśpieszającm
System kopiowania terenu   standard
System omłotu    
Szerokość młocarni mm 1 480
Średnica młocarni mm 800
Prędkość młocarni obr/min 335-1 050
Reduktor prędkości   opcja
Prędkość młocarni z reduktorem obr/min 200-450
Kąt opasania klepiska o 130
Powierzchnia klepiska  m2 1,38
Regulacja klepiska   elektryczna
System Jam Control   standard
Detektor kamieni   standard
Separacja    
Ilość wytrząsaczy szt. 5
Długośc wytrząsaczy mm 4 220
Powierzchnia wytrząsaczy m2 6,30
Oczyszczanie    
Typ   3 sita (2kaskady)
Powierzchnia sit m2 5,20
Wentylator   2 sekcyjny
Prędkość obrotów wentylatora obr/min 335 - 1 050
System domłacania   standard
Automatyczny system smarowania   opcja
Zbiornik i rura wysypowa    
Pojemnośc zbiornika  l. 9 000
Prędkosć wysypu (nie mniej) l/s 90
Długośc ślimaka wyładowczego m 4,50 / 5,70
Wysokośc wysypu m 4,30 / 4,70
Próbnik   standard
Hydropulsatory   standard
Czujnik zapełnienia   standard
Elektryczne otwieranie zbiornika   standard
Wyładunek autonomiczny (w dowolnym położeniu rury)   +Smart Launch
Ochrona przed wilgocią   opcja
Układ rozdrabniający    
Prędkośc obr rozdrabniacza obr/min 1800 / 3400
Ilość noży szt 76
Zasięg noży mm 24,50
Rozrzutnik plew opcja  
Kabina    
Comfort Cab II   standard
System informacyjny Adviser III   standard
Automatyczny system prowadzenia   opcja
System mapowania plinu   opcja
Drukarka   opcja
Układ napędowy    
Przekładnia   Hydrostatyczna  3 biegowa
Rozstaw kół mm 4 000
Opony przednie   30,5LR32
Opony tylne   18-24
Prześwit mm 370
Promień skrętu mm 8 500
Silnik    
Marka/norma emisji spalin   Cummins/QSL9 (Stage IV)
Pojemność, ilośc cyl   8,9 l / 6 cyl
Moc nominalna kW (KM) 248 (333)
Pojemnośc zbiornika paliwa l. 540
Sprężarka powietrza   standard
Wymiary i waga    
Długośc/szer./wys. (bez hederu) mm 8 850/3 880 /3 940
Waga (bez hederu i paliwa) kg 14 330 (+-) 430

Power Stream – uniwersalny heder zbożowy z hydraulicznym napędem motowideł,
sterowany z kabiny
Jam Control – system chroniący przed nadmiernym przedostawaniem się masy
ziarnistej do młocarni, (nadmierne przedostawanie się ziarna do młocarni może
doprowadzić do jej zapychania)
Smart Launch – system następującego po sobie włączenia ślimaków
wyładowczych zapewniających maksymalna prędkość wyładunku zbiornika z
minimalnym ryzykiem zapychania
Comfort Cab II – wyciszona, dwuosobowa, miejsce na urządzenia audio, klimatyzacja,
nawiew, lodówka
Adviser III system informacyjny z 10 calowym kolorowym, dotykowym
wyświetlaczem

Prezentacja  video

Zobacz kombajn Acros 595 plus podczas pracy 

 
 

Zobacz więcej filmów

 • Oceń: 
  5
  5 (1 głos.)


AKCESORIA DO ACROS

Opcjonalne wyposażenie maszyny

 • Kamera cofania do kombajnu Korbanek
  Każdy kombajn Rostselmash może być dodatkowo wyposażony w kamerę cofania, która bardzo ułatwia manewrowanie kombajnem. Klient może także wybrać inne miejsca aby zamontować dodatkowe kamery
 • Przezbrojenie do kukurydzy Rostselmash
  W przypadku zbioru kukurydzy kombajny Rostselmash należy wyposażyć w dodatkowe elementy umożliwiające zbiór tego typu upraw.
 • Wózek do hederu
  Wózek transportowy do hederu jest wymagany do przemieszczania się po drogach publicznych. Ułatwia on transport maszyny.
 • Heder zbożowy PowerStream Rostselmash
  Heder zbożowy Rostselmash, PowerStream 600 z funkcją kopiowania terenu.
 • Heder zbożowy PowerStream Rostselmash
  Heder zbożowy Rostselmash, PowerStream 700 z funkcją kopiowania terenu.
 • Przystawka do kukurydzy Capello Quasar
  Z uwagi na wieloletnie doświadczenie w sprzedaży przystawek do zbioru kukurydzy marki Capello, właśnie maszyny tego producenta polecamy do kombajnów Rostselmash

GALERIA PRODUKTU


Zdjęcia Rostselmash Acros 595 plus

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


0
03 Lipiec 2024
 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna