Kombajn Rostselmash RSM161 slajd na korbanek.pl

0% - Finansowanie Fabryczne Rostselmash

- RATY DO 10 LAT 

- fINAnSOWANIE vat

- pierwsza rata PO ŻNIWACH

- oBOWIĄZUJE do wyczerpania zapasów

    513 600 630  WCZESNE DECYZJE PROCENTUJĄ

kombajn zbożowy Rostselmash Torum 770 www.korbanek.pl

ROSTSELMASH TORUM 770

Innowacyjny kombajn rotorowy

 

 

 

 

Dowiedz sie więcej

kombajn zbożowy Rostselmash NOVA www.korbanek.pl slider

ROSTSELMASH NOVA 330

DOSKONAŁY WYBÓR DLA MAŁYCH

I ŚREDNICH GOSPODARSTw

 

Dowiedz się więcej

 

www.korbanek.pl Rostselmash RSM 161 kombajn zbożowy slider

ROSTSELMASH RSM 161

380 km - NaJWYDAJNIEJSZY W SWOJEJ KLASIE

 

 

 

Dowiedz się więcej

 

kombajn zbożowy Rostselmash Vector 425 podczas pracy w polu widok z lotu ptaka

ROSTSELMASH VECTOR

Jeden z najpopularniejszych

kombajnów na świecie

 

 

Dowiedz się więcej

 

Kombajn zbożowy Rostselmash Acros podczas zbiorów praca w polu

ROSTSELMASH ACROS

lider wydajności w SWOJEJ KLASIE

 

 

 

Dowiedz się więcej

 

Sieczkarnia samojezdna Rostselmash RSM 1401/1403 na poly z podbieraczem do pokosów

ROSTSELMASH RSM 1401/1403

Niskie koszty, wysoka wydajność

 

 

 

Dowiedz się więcej

 

Rostselmash RSM 1401/1403

400 - 400 KM

Sieczkarnia samojezdna  RSM 1401/1403  przeznaczona jest do zbioru kukurydzy i innych roślin przeznaczonych na paszę. Łączy w sobie wysoką wydajność pracy z niezrównaną ekonomią.

Sieczkarnia polowa Rostselmash RSM 1403 zbiór traw

 

Głównym wymogiem w zakresie prowadzenia prac rolniczych jest obecnie ich maksymalna sprawnośc i wydajnośc. Sieczkarnie Rostselmash to maszyny doskonale spełniające te wymagania, potrafiące rozwiązac problemy wspołczesnego rolnika. Minimalne koszty obsługi, terminowośc wykonanych prac i wysoka wydajnośc to głowne zalety sieczkarni samojezdnej RSM.

 

Schemat przepływu materiału RSM 1401/1043

Optymalna konstrukcja sieczkarni zapewnia przepływ matreiału przy minimalnych zmianach jego kierunku. Dzieki temu cały proces wymaga mniejszej energii.

 

Wirtualny Schemat przepływu masy zielonej sieczkarni RSM 161

 

Cały układ przepływu masy jest tak zaprojektowany, aby rozdrabnianie materiału odbywało się w sposób, który minimlanie zmienia kierunek jej przppływu. Dzięki temu cały proces przebiega szybciej i wymaga dostarczenia znacznie mniejszej ilości energii, co wiąże się z mniejszym zużyciem paliwa. Opcjonalnie sieczkrnię można wyposażyc w gniotownik z dwoma walcami poruszającymi się w przeciwnym kierunku. Standardowe wyposażenie maszyny stanowią wykrywacze kamieni i metalu, które włączane są automatycnie i zapobiegają  przedostawaniu sie do paszy nieporządanych obiektów. 

 

W celu zapewnienia stablinego przetwarzania i transportu przetwarzanego materiału, a tym samym uzyskaniu paszy o doskonałych parametrach, każda kolejna sekwencja pracy maszyny powinna być wykonywana z większą szybkością niż poprzednia.

 

 

Animacja przedstawiająca proces przepływu i obróbki matreiału w sieczkarni RSM 1401/1403

 
Sieczkarnia samojezdna RSM 1401 widok z boku
 

zespół wciągający rsm 1401/1403

 

Budowa kanału wciągającego w sieczkarni Rostselmash RSSM 1401/1403

Sieczkarnia samojezdna RSM 1401/1403 wyposażona jest w 4 walce wciągające pracujące w 4 zakresach prędkości.

Odlgłość pomiędzy górnym i dolnym walcem wciągającym w dolnym położeniu wynosi 24 mm, co zwiększa funkcjonalność wielozakresowaego wykrywacza metalu. W przypadku uruchomienia jednego z detektorów (kamieni, lub metalu) następuje natychmiastowe zatrzymanie przepływu masy w zespole wciągającym. Pozbycie się nieporządanych obiektów umożliwia funkcja hydrauliczno - mechanicznego rewersu walcy wciągających.

Zespół tnący  rsm 1401/1043

 

Maszyna wyposażona jest w walec rozdrabniający o średnicy bębna 630 mm, a jego prędkość obrotowa wynosi 1200 obr./min. Takie rozwiązanie minimalizuje obciążenie zespołu wciągającego i zwiększa wydajność podczas procesu cięcia krótkiej sieczki. Zespół tnący wyposażony jest w system do automatycznego ostrzenia pozwalający na dokładne naostrzenie noży tnących i zmniejszenie szczeliny pomiędzy nimi a stalnicą - wszystko to możliwe jest bez opuszczania fotela operatora. Wszystkie te chechy poprawiają efektywnośc pracy, zmniejszają zużycie paliwa i ułatwiają prace operatorowi maszyny.

Róznica w zużyciu energii podczas pracy z tępymi nożami moze wynieść do 30%.

Zaespół tnący sieczkarni RSM 1401/1403
 

Napęd zespołu tnącego 

 

Schemat napędów w sieczkarni polowej RSM 1403

Proste i niezawodne rozwiązanie polegające na bezpośrednim przeniesieniu napedu do bębna tnącego i wirnika przyspieszacza.Taka konstrukcja charakteryzuje sie minimalnymi stratami energii.

Napęd tego typu pozwala na pełne wykorzystanie mocy silnika spalinowego do procesu cięcia i pozwala na zaoszczędzenie do 10 % paliwa.

 

Zgniatacz Rsm 1401/1403

 

przekrój rozdrabniacza w sieczkarni polowej RSM 1401/1403

Sieczkarnia może być wyposażona w urządzenie rozdrabniające  montowane w kanale wylotowym. Jego konstrukcja opiera się na dwóch zębatych walcach o średnicy 190 mm, posiadających po 100 zębów każdy. Różnica w prędkości obrotowej walcy sięga 20%, a szczelina pomiędzy walcami może być regulowana w zależności od wydajności upraw.

Zęby walcy są narazone na bardzo duże zużycie i scieranie, dlatego do ich hartowania użyto specjalnej technologi. Dzieki temu udało sie uzyskać ich twardośc na poziomie 60 HRC i doskonałą wytrzymałość na ścieranie. Dla porównania konkurencja stosuje utwardzanie HFC.

 

silnik rsm 1401/1403

 

 

Silnik zapewnia optymalny dobór mocy do sieczkarni oraz gwarantuje optymalizacje przygotowania paszy w róznych warunkach pracy.

Maszyna wyposazona jest w przekładnię i sprzęgło. Prekładnia słuzy do napędu pomp hydraulicznych i układu hydrauliki roboczej. Sprzęgło natomiast umożliwia bezpośrednie przeniesienie mocy na zepół tnący bez konieczności stosowania przekładni pośrednich.

 Silnik sieczkarni polowej Rostselmash RSM1403
 
Sieczkarnia polowa Rostselmash RSM 1403 wyłądunek trawy  na przyczepę
 

kabina  comfort cab

 

RSM 1401/03 wyposażony jest w kabinę Comfort Cab, która w pełni spełnia nowoczesne wymagania ergonomiczne. Standardowy zestaw obejmuje klimatyzator, nagrzewnicę, chłodnicę, osłony przeciwsłoneczne i przygotowanie do systemu audio.
Główne elementy sterujące maszyną są umieszczone na panelu sterowania z prawej strony operatora.  Oferuje operatorowi swobodę ruchów, przejrzystość i znakomitą widoczność.  System Adviser odpowiada za optymalne ustawienia maszyny, wskazuje błędy w pracy i pomaga je szybko wyeliminować.

Jednym słowem kabina tworzy doskonałe warunki do długiej i wydajnej pracy.

Wnętrze kabiny sieczkarni samojezdnej Rostselmash RSM 1403

wyposażenie opcjonalne

 

Rostselmash RSM 1401/1403 sieczkarnia polowa schemat wyposażenia


System środków do kiszonki

Rostselmash RSM 1401/1403 sieczkarnia polowa automatyczne smarowanie


System automatycznego smarowania

Rostselmash RSM 1401/1403 sieczkarnia polowa ze sprężarką powietrza


Sprężarka pneumatyczna

 

 

Rostselmash RSM 1401/1403 sieczkarnia  - system kamer


System kamer video

 

Sieczkarnia Rsotselmash RSM 1401/1403 zdjęcie na polu
 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna