Ocen produkt

Samasz Posypywarki SAND

150 - 400 CM

 

Posypywarka  talerzowa

Prosta i skuteczna

 

Posypywarka przeznaczona jest do rozrzucania piasku sypkiego na ulicach, alejach, chodnikach. itp. Posypywarka jest maszyną zawieszaną, przystosowaną do współpracy z ciągnikami wyposażonymi w trzypunktowy układ zawieszenia. Główne zalety to prosta obsługa, regulacja ilości oraz szerokości roboczej. Konstrukcja posypywarki zapewnia równomierne rozsypywanie substancji, przez zastosowanie podajnika taśmowego.

Opcjonalnie możemy te maszyny wyposażyć w hydrauliczne sterowanie zapadką dozującą, napęd hydrauliczny — przydatny, gdy piaskarka SAND zawieszona jest np. na ładowarce oraz oświetlenie drogowe.

Producent zabezpiecza te maszyny przed korozją poprzez stosowanie nowoczesnej kataforetycznej metody malowania KTL. Ten typ powłoki lakierniczej 3 razy przewyższa standardowe malowanie maszyn. Zbiornik wykonany jest z laminatu, który nie ulega korozji. 

W standardzie posypywarka ta jest wyposażona w kratkę ochronną, która zabezpiecza przed dostaniem się dużych kamieni, brył piasku na talerz rozsiewający. Wałek odbioru mocy (WOM) oraz brezent ochronny (plandeka na zbiornik) również znajdują się na wyposażeniu standardowym.

 

SAND firmy Samasz to posypywarka przeznaczona jest do rozrzucania piasku sypkiego na ulicach, alejach, chodnikach.
Na zdjęciu widzimy pracę posypywarki SAND 400H firmy SaMASZ

budowa  piaskarki sand

Najważniejsze jej elementy

 

 

Posypywarka SAND firmy Samasz jest maszyną zawieszaną, przystosowaną do współpracy z ciągnikami wyposażonymi w trzypunktowy układ zawieszenia.

Materiały do posypywania  dróg, chodników, parkingów

najczęściej stosowane, ich wady i zalety

 

 • PIASEK - naturalny, tani i najczęściej stosowany produkt. Bezpieczny dla roślin i zwierząt. Najczęściej stosowana frakcja to 0-2 mm. Często stosowany jako mieszanka z solą (chlorkiem sodu). Przez zastosowanie piasku bardzo drobnego (miałkiego) wymieszanego ze solą mogą wystąpić problemy przy rozsiewaniu piaskarkami lejowymi (lejkami) gdyż mieszanina bardzo często ulega "zawieszaniu się". Idealną maszyną do rozsiewania tego materiału jest posypywarka SAND, gdyż posiada ona pas wynoszący materiał na talerz.

 

 • ŻWIR - naturalny, tani produkt. Bezpieczny dla roślin i zwierząt. Tego produktu nie należy rozsypywać posypywarkami rzutowymi (talerzowymi), gdyż mogą uszkodzić np. samochody lub zranić ludzi lub zwierzęta.

 

 • SÓL DROGOWA (chlorek sodu) - naturalny, tani produkt. Stosowana w postaci sypkiej lub wody solankowej. Usuwa oblodzenie. Skuteczna do temperatury - 6 stopni. Szkodliwa dla roślin, zwierząt. Nadmierna jej ilość zakwasza ziemię, zanieczyszcza wodę, niszczy powierzchnie, na których była zastosowana.

 

 • CHLOREK MAGNEZU, CHLOREK WAPNIA - skutecznie działa do - 30 stopni. Usuwa gołoledź i zapobiega oblodzeniu. Bezpieczny dla roślin. Ulega biodegradacji.
 •  

 

piasek-chodnik-min.jpg

dane techniczne piaskarek

Parametry posypywarek SAND

Typ

SAND 400

SAND 600

Szerokość robocza [cm]

do 300

do 300

Szerokość transportowa [cm]

92

125

Pojemność [m3]

0,32

0,40

Kat. zaczepu TUZ

II

II

Moc ciągnika [KM]

od 40

od 40

Max. prędkość robocza [km/h]

9

Max. prędkość transportowa [km/h]

25

Obsługa

1 osoba

Wymiary dł. / szer. / wys. [cm]

91 / 146 / 128

124 / 146 / 130

Masa [kg]

105

130

Masa z ładunkiem [kg]

do 505

do 730

serwis - części - gwarancja

Najważniejsze atuty

 

 • Profesjonalny, mobilny serwis Producenta.
 • Niskie koszty eksploatacji - niskie ceny części zamiennych oraz szybka  ich dostawa.
 • Gwarancja na maszyny wynosi 12 miesięcy i jest sprawowana przez Producenta.

film prezentujący komunalny zestaw zimowy

Zwinny zestaw zimowy do odśnieżania i posypywania chodników, ulic i parkingów


GALERIA PRODUKTU


Kilka zdjęć posypywarek SAND


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna