Ocen produkt

Samasz Wozy Paszowe DUO o pojemności 12 - 32 M3

12 - 32 M3

 

wozy paszowe  2-ślimakowe

Idealne paszowozy do dużych gospodarstw

 

Wóz paszowy DUO przeznaczony dla dużych gospodarstw, charakteryzujący się optymalną pojemnością i również wysoką wydajnością dzięki zastosowaniu dwóch pionowych ślimaków. Dodatkowe wzmocnienie ramy zwiększa sztywność i wytrzymałość. Opatentowana geometria ślimaka OptiCUT skraca czas mieszania o 15%.  Ślimak jest wyposażony w noże tnące ze stali trudnościeralnej. 

W standardzie jest bogate wyposażenie oraz bogata lista wyposażenia dodatkowego sprawia, iż OptiFEED DUO zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów.

W produkcji została wykorzystana stal jakościowa o podwyższonej wytrzymałości na ścieranie. W wyniku przeprowadzonych testów wytrzymałościowych i zmęczeniowych dno OptiFEED wykonano ze stali o grubości 20 mm. 

Dzięki dowolnej konfiguracji okien wysypowych wozy OptiFEED DUO mogą precyzyjnie zadawać paszę w każdych warunkach, co czyni te wozy paszowe uniwersalnymi i dostępnymi dla każdego hodowcy. 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

Wóz paszowy DUO firmy Samasz przeznaczony dla dużych gospodarstw. Widok boczny maszyny z ciągnikiem na tle obory
Paszowóz OptiFEED DUO 1600 firmy SaMASZ z przednią taśmą wyładowczą

wyposażenie  standardowe

paszowozów OptiFEED DUO i DUO HD

 

 • Przekładnia dwustopniowa
 • Wałek odbioru mocy
 • System wagowy oparty na 4 sensorach
 • Stopa podporowa regulowana mechanicznie
 • Pierścień przeciwwysypowy
 • Jedno okno wysypowe o szer. 1,2 m
 • Zewnętrzny sterujący rozdzielacz hydrauliczny
 • Jeden przeciwnóż mechaniczny
 • Zaczep regulowany góra/dół
 • Zabudowa zbiornika oleju
 • Podest inspekcyjny z drabinką
 • Ramię wspomagające wysyp 2 szt

modele  wozów paszowych duo

Idealne dla średnich i dużych gospodarstw

 

 

paszowóz optifeed  duo

 

Wóz paszowy przeznaczony dla dużych gospodarstw, charakteryzujący się optymalną pojemnością i wysoką wydajnością dzięki zastosowaniu dwóch pionowych ślimaków.

Zawieszenie tandemowe resorowane lub wahliwe jest opcją, która gwarantuje większą stabilność przy tak dużych gabarytach maszyny.

Dodatkowe wzmocnienie ramy zwiększa sztywność i wytrzymałość.

W produkcji wykorzystujemy stal jakościową o podwyższonej wytrzymałości na ścieranie. W wyniku przeprowadzonych testów wytrzymałościowych i zmęczeniowych dno OptiFEED wykonano ze stali o grubości 20 mm.

W standardzie koła 435/50 R19,5.

Wóz paszowy DUO Samasz przeznaczony dla dużych gospodarstw, charakteryzujący się optymalną pojemnością i równie wysoką wydajnością


 

 

dane techniczne  optifeed duo

Najważniejsze parametry

 

 

 

paszowóz optifeed  duo hd

 

To seria wozów paszowych stworzona z myślą o dużych gospodarstwach, ukierunkowanych na wydajną hodowlę i produkcję mleka.

Maszyny charakteryzują się niezwykle wysoką wydajnością pracy przy jednoczesnym niskim zapotrzebowaniu mocy.

W wozach paszowych serii DUO HD zastosowano zmiany konstrukcyjne dna pojemnika, które umożliwiły powiększenie pojemności przy zachowaniu mniejszej wysokości wozu niż w serii DUO - OptiFEED DUO 20 m³ - 2,85 m a OptiFEED DUO HD 20 m³ - 2,60 m

W standardzie koła 435/50 R19,5 (model 2200 i 2400), koła 425/40 R17 (model 2600-2800 Tandem) i koła 435/50 R19,5 (model 3000 i 3200 Tandem).

OptiFEED DUO HD samasz to seria wozów paszowych dla dużych gospodarstwach, specjalizujących się w hodowli i produkcję mleka

 

dane techniczne  optifeed duo hd

Najważniejsze parametry

 

 

serwis - części - działu

Najważniejsze cechy!

 

 • Profesjonalny, mobilny serwis Producenta.
 • Niskie koszty eksploatacji - niskie ceny części zamiennych oraz szybka  ich dostawa.
 • Gwarancja na maszyny wynosi 12 miesięcy i jest sprawowana przez Producenta.

film prezentujący ofertę samasz

Pełna oferta maszyn zielonkowych

 


GALERIA PRODUKTU


Kilka zdjęć wozów paszowych DUO


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna