Ocen produkt

Samasz Mop

120 - 200 CM

 

zamiatarka zawieszana  tylno-czołowa

Wszechstronna do zadań specjalnych!

 

Zamiatarka MOP firmy SaMASZ przeznaczona jest do zamiatania z jednoczesnym zbieraniem śmieci z takich powierzchni jak: drogi, place
i chodniki pokryte asfaltem, betonem lub kostką brukową. Jest to maszyna tylno-czołowa, która jest napędzana hydraulicznie i może być zawieszana na ciągniku rolniczym, ale również na innych pojazdach np. ładowarka, ładowaczach czołowych, pojazdach komunalnych czy też samochodach specjalistycznych. Zamiatarkę można użyć do zamiatania na "jedną stronę", po uprzednim zdemontowaniu zbiornika na śmieci np. do zimowego utrzymania dróg, placów, chodników.

Zamiatarki MOP mogą być wyposażone w wiele dodatkowych elementów: boczną szczotkę, system zraszający, różnego typu ramki mocujące czy dodatkowy system kopiowania terenu z kołem kopiującym.

Ramki mocujące są dostępne do takich ładowarek jak: Kramer, Avant, Weidemann, Schaffer, Manitou, Bobcat czy JCB. Zamontować może je na takich ładowaczach jak John Deere, Hydramet czy Quicke.

Firmy budowlane oraz drogowe wykorzystują zamiatarki MOP firmy SaMASZ do zmiatania nieczystości (błota, gliny, ziemi) nawiezionych na drogi asfaltowe przez samochody ciężarowe wyjeżdżające z dróg nieutwardzonych - polnych. Pozostawienie takich zanieczyszczeń na drogach publicznych grozi bardzo wysokimi karami.

Producent zabezpiecza te maszyny przed korozją poprzez stosowanie nowoczesnej kataforetycznej metody malowania KTL. Ten typ powłoki lakierniczej 3 razy przewyższa standardowe malowanie maszyn.

 

Zamiatarka MOP SAMASZ Białystok
Na zdjęciu pracująca zamiatarka firmy SaMASZ model MOP200 na jednym z chodników na osiedlu w Warszawie
 

wyposażenie  zamiatarek mop

Elementy standardowe

 

Samasz zamiatarka mop 200

 • Silnik hydrauliczny napędzający szczotkę
 • Szczotka o średnicy 600 mm plastikowo-druciana
 • Zbiornik na nieczystości otwierany mechanicznie
 • Kółka podporowe - 2 szt
 • Regulowana stopa podporowa przy zaczepie
 • Mechanizm do ustawiania maszyny pod kątem
 • Zaczep do współpracy z ciągnikiem rolniczym
 • 2 pary przewodów hydraulicznych
 • Malowanie metodą KTL

techniczne zamiatarek mop

Istotne parametry wszystkich modeli

 

Typ

MOP 120

MOP 140

MOP 160

MOP 200

Szerokość robocza [cm]

120

140

160

200

Obroty szczotki [obr./min]

140 - 160

Średnica szczotki [cm]

60

Prędkość pracy [km/h]

do 10

Pojemność zasobnika [dm³]

70

90

130

170

Wymiary gabarytowe: [cm]

- długość

140

140

140

140

- szerokość

140

160

180

200

- wysokość

114

114

114

114

Waga [kg]

260

275

310

320

serwis - części - gwarancja

Ważne atuty!

 

 • Profesjonalny, mobilny serwis Producenta.
 • Niskie koszty eksploatacji - niskie ceny części zamiennych oraz szybka  ich dostawa.
 • Gwarancja na maszyny wynosi 12 miesięcy i jest sprawowana przez Producenta.
 

film prezentujący zimowy zestaw arbos

Idealny zestaw do odśnieżania dróg i chodników ciągnik ARBOS 2035 + spychacz + posypywarkaAKCESORIA DO ZAMIATAREK MOP

Opcje dodatkowo płatne

 • Boczna szczotka zamiatająca napędzana jest hydraulicznie a szczotka wykonana jest z mieszanki metalowo-plastikowej
  Boczna szczotka zmiatająca jest bardzo przydatnym wyposażeniem, gdy pracujemy zamiatarką w miejscach, gdzie występuje dużo krawężników oraz przy ścianach budynków, gdyż bardzo ułatwia wymiatanie zanieczyszczeń z "zakamarków". Szczotka jest napędzana w sposób hydrauliczny i może być odłączana niezależnie od pracy zamiatarki.
 • System zraszający w zamiatarkach MOP firmy Samasz wyposażony jest w duży zbiornik na wodę i jest to idealne wyposażenie do pracy w mieście
  System zraszania składa się ze zbiornika na wodę, pompki elektrycznej, przewodów oraz dysz zraszających znajdujących się na całej długości maszyny oraz na bocznej szczotce zmiatającej. System ten jest bardzo przydatny, gdy zamiatanie odbywa się na terenach zamieszkałych, przy magazynach i budynkach, gdyż ogranicza w znaczny sposób "kurzenie się" zmiatanego materiału.
 • Ramka zaczepowa umożliwiająca zaczepienie zawieszanej zamiatarki MOP firmy Samasz na różnych maszynach
  Bogaty asortyment ramek zaczepowych pozwala na agregatowanie zamiatarek MOP firmy SaMASZ z wielom różnymi maszynami i urządzeniami np. z ładowaczem, ładowarką, wózkiem widłowym.

GALERIA PRODUKTU


Kilka zdjęć zamiatarek MOP


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
Ocen: 5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien,że dzięki fabrycznemu finasowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna