UNIA

Największy polski producent

Maszyn rolniczych

 

 

 

 

WIALNIA UNIA CUG

DO ODDZIELANIA LEKKICH ZANIECZYSZCZEŃ ZBÓŻ

 

Wialnia Unia CUG jest przeznaczona do oddzielania lekkich zanieczyszczeń, pyłów i kurzu ziarna (zbóż, rzepaku, kukurydzy, i innych). Konstrukcja korpusu wialni i cyklonu wykonana jest z blachy ocynkowanej, dzięki czemu uzyskuje się wysoką jakość i lekkość urządzenia. Małe wymiary gabarytowe ułatwiają instalowanie wialni CUG na ciągach transportowych ziarna. Zwarta budowa oraz łatwy system łączenia potrzebnych elementów instalacji umożliwiają szybki montaż.

Wialnie są najczęściej wykorzystywane do wstępnego i bardzo ważnego oczyszczania ziarna z zanieczyszczeń, by ziarno spełniało wymogi w zakresie czystości. Poza tym takie ziarno, które może być wykorzystywane w różnych celach, na przykład do zastosowań w przemyśle spożywczym, ma dużo lepsze parametry. Oczyszczalnie do zboża, wialnie, to maszyny rolnicze służące do wstępnego oczyszczenia młóconego ziarna, oddzielające zanieczyszczenia grube jak na przykład kłosy oraz zgoniny, a także lekkie zanieczyszczenia jak na przykład plewy. Odbywa się to najczęściej na zasadzie różnicy wielkości, a po części również na zasadzie różnic ciężarów.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

wialnia cug foto od korbanek.pl unia

PRAKTYCZNA BUDOWA WIALNI UNIA CUG

CZYSTE ZIARNO DZIĘKI OCZYSZCZENIU POWIETRZEM

 

Unia CUG jest to wialnia zaprojektowana specjalnie do oddzielania lekkich zanieczyszczeń, pyłów i kurzu od ziarna zbóż, rzepaku, kukurydzy i innych. Prosta w budowie, praktyczna w obsłudze i wydajna w pracy. Ziarno zanieczyszczone dostaje się do komory czyszczącej, zostaje wstępnie oczyszczone a lekkie zanieczyszczenia opuszczają instalację wialni i mogą być zebrane na przykład do osobnego pojemnika.

 

wialnia cug budowa korbanek unia

 

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE i opcjonalne

WIALNI DO CZYSZCZENIA ZIAREN ZBOŻA UNIA CUG

 

Podnośniki kubełkowe Unia AGA instalacja widok

 

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

 

 • - korpus wialni – prawy,
 • - wentylator,
 • - regulator – przepustnica ciągu,
 • - cyklon – prawy z daszkiem,
 • - stojak,
 • - wyłącznik z wtyczką.
Podnośniki kubełkowe Unia AGA instalacja

 

WYPOSAŻENIE OPCJONALNE

 •  
 • - mocowania specyficzne do instalacji.

DANE TECHNICZNE WIALNI UNIA CUG

PODSTAWOWE PARAMETRY WIALNI UNIA CUG

 

 

CUG
30

Przepustowość wialni [t/h]

(Wydajność podano dla pszenicy o wilgotności 15%)

30
Zapotrzebowanie na moc elektryczną [kW] 0,75
 
 

DLACZEGO WARTO KUPOWAĆ WIALNIE CUG

KOMBAJNY, CIĄGNIKI ROLNICZE ZNANYCH MAREK W FIRMIE KORBANEK?


GALERIA PRODUKTU


WIALNIA DO WSTĘPNEGO OCZYSZCZANIA ZIARNA

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna