MultiOne seria 2

340 - 530 kg

MultiOne serii 2 to kompaktowa mini ładowarka przegubowa znakomicie sprawdzająca się przy projektowaniu i konserwacji wszelkich terenów zielonych. Niewielkie rozmiary i waga powodują, że maszyna jest łatwa w transporcie. Maszyna idealnie wpisuje się w potrzeby firm związanych z zakładaniem ogrodów oraz na użytek własny. Maszynę wyposażono w silnik dwu cylindrowy marki Kohler, jest to silnik benzynowy. Niewielkie rozmiary maszyny, dwa metry wysokości oraz metr szerokości dają maszynie możliwość przejazdu w najwęższe miejsca. Dodatkowo można zamówić w pełni zamkniętą kabinę, w którą można doposażyć maszynę po sprzedaży. Wysięgnik, zaprojektowany w kształcie litery H daję dużą stabilność podczas pracy z ładunkiem na łyżce bądź widłach. W tego typu maszynie gdzie nacisk jest bardzo istotny podczas prac z przygotowaniem podłoża warto zastanowić się nad kompletem opon z bieżnikiem do traw, który można dokupić jako opcję.

ładowarka Multione seria 2 kabina

 

dane  techniczne

MultiOne seria 2

 

  MultiOne 2.3
Silnik Kohler PRO EFI ECV749
Moc 26,5 KM / 19,7 kW
Napęd Hydrostatyczny
Pompa (wydatek) 42 l/min 
Max. wysokość podnoszenia 1,60 m
Ciężar wywracający 700 kg
Ciężar użytkowy (z przeciwwagą) 560 kg
Waga maszyny 710 kg

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

 

 

NAJWAŻNIEJSZE  CECHY

Multione seria 2

 

    Wytrzymałość i  bezpieczeństwo

 

Maszyny MultiOne są wyposażone w solidną ramę przegubową, która poprawia równowagę i ogólną stabilność przy wysokim stałym obciążeniu w każdych warunkach. Wszystkie komponenty mini ładowarek MultiOne zostały zaprojektowane i przetestowane, aby zagwarantować wysoką wytrzymałość, niezawodność przy zachowaniu minimalnych czynności konserwacyjnych. Rama zabezpieczająca ROPS, zadaszenie FOPS, lewy drążek ochronny kabiny operatora i inne zintegrowane urządzenia zabezpieczające zapewniają pełną ochronę operatora. Bezpieczeństwo to ważny aspekt dla operatora maszyny. Środowisko pracy powinno być komfortowe dla pracownika czy właściciela.

 

  • Stabilność podczas pracy
  • Bezpieczeństwo operatora
  • Niezawodność, wytrzymałość

Multione seria 2 miejsce operatora

 

 

Multione seria 2 z boku lewy bok maszyny

 

    NAJLEPSZA MOC  W KLASIE

 

Nie wszystkie mini ładowarki są tworzone w ten sam sposób. To niewiarygodne, ile ciężaru może unieść ta kompaktowa maszyna, jak manewrować w wąskich przejściach, pracować na małych chodnikach lub wrzucać ładunki do dużej wywrotki (a wszystko to bez pozostawiania śladów na trawie). Dzięki wysokiej jakości każdego komponentu, stałej kontroli jakości każdego aspektu procesu inżynieryjnego oraz dokładnym testom pomp i silników hydraulicznych, każdy MultiOne zmaksymalizuje wydajność w każdych warunkach pracy i z dowolnym akcesorium.

 

  • Najlepszy stosunek masy do udźwigu
  • Niewielki rozmiar
  • Napęd na 4 koła

 

rozwiązania  techniczne

Multione seria 2

 

Multizłącze


Multizłącze

Jest to innowacyjny system sprzęgający dla przedniego osprzętu, który umożliwia połączenie przewodów hydraulicznych w ciągu kilku sekund bez stresu. Złącze jest bezpieczne, zapobiega gromadzeniu nieczystości oraz chroni przed wyciekami.

DBS mechanizm różnicowy seria 2 multione


DBS

DBS jest stanadardowo montowany dla mszyny Multione serii 2, działa jak mechanizm różnicowy. Kiedy pojazd jest aktywny, podczas kierowania nie pozostawia śladów na ziemi (maszyna nie niszczy powierchni po których się porusza). Odpowiedni również do stosowania na nierównych powierzchniach.

josytick 4 funkcyjny multione seria 2


4-funkcyjny joystick

4-funkcyjny joystick umożliwia łatwe sterowanie maszyną. Dwie dźwignie pomocnicze sterują przedłużeniem wysięgnika teleskopowego i przednich wyjść hydraulicznych.

wysięgnik seria 2 multione samopoziomujący


Wysięgnik

Samopoziomujący wysięgnik z ramą w kształcie litery H zapewnia doskonałą widoczność do przodu, nawet podczas ruchu i podnoszenia. Dzięki samopoziomowaniu idealnie nadaje się do podnoszenia ciężkich ładunków, ponieważ utrzymuje ładunek poziomo względem podłoża, uniemożliwiając operatorowi ciągłe korygowanie pozycji za pomocą joysticka.

 

zobacz video

Ładowarka MultiOne podczas pracy

 

 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna