Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Ocen produkt

Ładowarka Multione Seria 8

1070 - 1650 kg

Seria MultiOne 8 to najlepsze rozwiązanie na rynku przegubowych ładowarek. Dla wszystkich tych, którzy potrzebują niesamowitych funkcji oraz wysokiego momentu obrotowego i dużej prędkości. Seria 8 ma tą samą nową ramę z serii 7, ale jest wyposażona w mocniejszy silniki, które zapewniają olbrzymią przyczepność. Zaawansowana i nowoczesna konstrukcja ramy, niski środek ciężkości zapewniający niesamowitą stabilność, zintegrowane obciążniki. Szerokie oraz wygodne wejście dla operatora, możliwość montażu kabiny wraz z klimatyzacją w autoryzowanym serwisie po zakupie maszyny. Ładowarka serii 8 to doskonałe połączenie kompatybilności oraz wydajności., idealny wybór do ciężkich prac, gdzie potrzebna jest dodatkowa moc oraz przyczepność.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

Seria 8 Multione miniładowarka bez kabiny z teleskopem

 

Dane  Techniczne

MultiOne seria 8

  MultiOne 8.4 S K MultiOne 8.5 S K
Silnik Kubota V1505 KOHLER KDI1903 Turbo common rail
Moc 26 HP /  19 kW 57 HP / 42 kW
Rodzaj paliwa Diesel Diesel
Napęd Hydrostatyczny Hydrostatyczny
Prędkość 0 - 11 - 22 km/h 0 - 13 - 26 km/h
Wydatek pompy hydr. 52 l/min 83 l/min
Max. wysokość podnoszenia 2,98 m 3,2 m
Siła wyrywania 1700 kg 1700 kg
Promień zawracania wewn./ zewn. 825/2090 mm 670/2245 mm
Ogumienie std. 26X12.00-12 400/50-R15
Waga maszyny 1680 kg 1750 kg
Ciężar wywracający z dodatkową przeciwwagą 1600 kg 1710 kg
Ciężar użyteczny z przeciwwagą - maszyna prosta 1280 kg 1368 kg
Ciężar użyteczny z przeciwwagą - na skręcie 1070 kg 1162 kg
     

zasięg teleskopu i wymiary ładowarki Multione serii 8

 

najważniejsze  cechy

MultiOne seria 8

 

    niezawodnoŚĆ i  innowacja

 

Wizją projektową MultiOne jest bycie najlepszym w swojej klasie rozwiązaniem pod względem niezawodności i innowacyjności. Poszukiwanie nowatorskich rozwiązań to ugruntowana wartość MultiOne, a także zgodność z wewnętrznymi standardami High Quality, które są podstawą projektowania MultiOne. W MultiOne stosowane są tylko komponenty najlepszej jakości, wdrażane są najlepsze procesy na etapie projektowania i produkcji. Modele oznaczone literą S, daj nam jeszcze lepsze możliwości transportowe, szczególnie tam, gdzie przejazd pomiędzy jednym placem budowy a drugim zajmuje więcej czasu. W przypadku maszyny 8.4 S podwoiliśmy prędkość przejazdową montując 2 biegi.

 

 • Silnik Kohler Common Rail (modele 8.5 S K)
 • Nowoczesna konstrukcja ramy
 • A/C (modele 8.5 S K)

Multione seria 8 zdjęcie z ukosu

 

 

Multione seria 8 wejście dla operatora

 

WSZECHSTRONNA  MULTIFUNKCYJNOŚĆ

 

Ideą MultiOne jest zaoferowanie wielofunkcyjnego narzędzia pracy, które może zmaksymalizować produktywność przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Dzięki ponad 170 oryginalnym osprzętom MultiOne może stać się kosiarką lub wózkiem widłowym, kompaktowym traktorem, ładowarką teleskopową, betonomieszarką lub windą osobową w kilka sekund. MultiOne może stać się niemal każdą potrzebną maszyną, nie tracąc przy tym swojej unikalnej cechy: być potężną maszyną w kompaktowej obudowie. Z założenia maszyna ma pracować 360 dni w roku, zimą może służyć jako piaskarka, odśnieżarka, wiosną jako kosiarka lub zamiatarka. Dodatków i doposażeń jest na tyle dużo, że każdy znajdzie zastosowanie dla tej multifunkcyjnej ładowarki z wysięgnikiem teleskopowym.

 

 • Maszyna na każdą porę roku, wszystko zależy od zastosowanego osprzętu
 • Najbardziej uniwersalny model
 • Łatwy w transporcie, jednocześnie bardzo wydajny w pracy

rozwiązania  techniczne

MultiOne seria 8

 

-


Multizłącze

Jest to innowacyjny system sprzęgający dla przedniego osprzętu, który umożliwia połączenie przewodów hydraulicznych w ciągu kilku sekund bez stresu.

-


Wysięgnik teleskopowy

Specjalna konstrukcja wysięgnika z podwójnym ramieniem w kształcie litery H zapewnia większy udźwig, ekstremalną wytrzymałość i wysoką widoczność na ładunek.

Silnik Koehler z normą emisji spalin Tier 4F, bez filtra DPF z zastsowaniem EGR i katalizatora DOC


Silniki Koehler (8.5 S K)

Silnik Koehler z normą emisji spalin Tier 4F, bez filtra DPF z zastosowaniem EGR i katalizatora DOC

Multione elektroniczny potencjometr obrotów silnika


ETC (8.5 S K)

Przy zastosowaniu silnika Koehler z bezpośrednim wtryskiem, jest możliwa elektroniczna kontrola przepustnicy.

 

zobacz video

Ładowarka MultiOne podczas pracy

 

Zobacz więcej filmówAKCESORIA DO Seria 8

Osprzęt dodatkowy

 • Aerator kolczasty od serii 4 do 10 i modele SD C890445
  Aerator wnika w ziemię tworzone otwory umożliwiają skuteczne dotarcie powietrza, nawozów i wody do korzeni trawnika na ciężkich glebach gliniastych. Głębokość penetracji aeratora można łatwo kontrolować za pomocą dwóch kółek prowadzących. Aerator kolczasty jest również wyposażony w mechaniczne nogi podporowe. Idealnie nadaje się do pielęgnacji ogrodów i boisk sportowych.
 • Betoniarka MultiOne C890131 od serii 2 do 10 i modele SD
  Betoniarka z napędem hydraulicznym to niedrogie urządzenie, które pozwala mieszać, transportować i rozlewać beton szybciej niż mieszalnik wolnostojący. Kompaktowe rozmiary tego urządzenia sprawiają, że jest to idealne narzędzie do pracy na chodnikach, podjazdach, stopach fundamentowych, małych podłogach budynków i innych trudno dostępnych lub trudno dostępnych miejscach, w których nie ma dostępu do prądu. Beton można wymieszać, a następnie szybko przetransportować w obszarze roboczym. Dzięki wysięgnikowi podnoszącemu maszyn MultiOne nawet wylewanie betonu jest znacznie łatwiejsze. Solidna konstrukcja i bezpośrednie przeniesienie napędu zapewniają długą żywotność i niskie koszty utrzymania.
 • Brona aktywna MultiOne C890498, C890500, C890502 od serii 5 do 10 oraz 9.5 SD
  Brona wirnikowa MultiOne to doskonała urządzenie do miejsc, w których grunt musi być idealnie wyrównany. Bronowanie tylko wierzchniej warstwy gleby, zapewnia bardzo dobre przygotowanie do siewu. Głębokość roboczą reguluje się za pomocą tylnego wału polowego, który wyrównuje łoże podczas pracy. Dzięki opcjonalnemu agregatowi wysiewającemu możesz wykonać gotową powierzchnię trawnika w jednym przejeździe. Brona wirnikowa jest najczęściej używana do lżejszego wyrównania wierzchniej warstwy gleby.
 • Chwytak do bel MultiOne C890410
  Chwytak jest przeznaczony do bezpiecznego podnoszenia i przenoszenia okrągłych bel siana o średnicy do 160 cm (5,25 stopy). Dwa hydrauliczne zaciski zapewniają doskonały chwyt na dużej powierzchni bez uszkadzania folii beli i automatycznie centrują ładunek, zapewniając bezpieczną i stabilną jazdę oraz obsługę. Maszyny MultiOne z wysięgnikiem teleskopowym mogą układać bele w stosy nawet na dużych wysokościach.
 • Chwytak do Big bagów C890713 od serii 4 do 10 oraz modele SD
  Ten osprzęt umożliwia bezpieczne i wydajne przenoszenie ponadgabarytowych worków z produktami zawierającymi nawóz, kukurydzę, pelety drzewne, brykiety i inne produkty sypkie. Pręty boczne zapobiegające kołysaniu zwiększają bezpieczeństwo użytkowania bez uszkadzania worków.
 • Chwytak do donic C890721 od serii 2 do 10 oraz modele SD
  Chwytak do doniczek MultiOne jest przeznaczony do podnoszenia i transportu okrągłych przedmiotów, takich jak rośliny doniczkowe lub w kulkach, drzewa, beczki i inne, bez powodowania uszkodzeń. Siłę chwytania można regulować za pomocą zaworu, co oznacza, że ​​można manipulować wszelkiego rodzaju przedmiotami bez ich uszkadzania. Jest to idealne przystawka dla szkółkarza, który dzięki niewielkim rozmiarom Multione może transportować zarówno doniczki jak i maszynę na ciężarówce lub przyczepie, aby rozładunek na miejscu dostawy był prosty i szybki.
 • Chwytak do drewna MultiOne C890580 od serii 2 do 10 oraz modele SD
  Chwytak do drewna MultiOne o dużej wytrzymałości to bardzo mocne i elastyczne narzędzie używane do bezpiecznego chwytania, podnoszenia i transportu ściętych kłód. Hydraulicznie napędzane ramiona chwytaka mocno chwytają kłody, mocując je do dolnych wideł. Konstrukcja chwytaka umożliwia dopasowanie małych kłód do dużych pni drzew. Dzięki dużemu udźwigowi maszyn MultiOne możliwe jest wykonywanie prac leśnych oraz ładowanie samochodów ciężarowych lub przyczep nawet w trudno dostępnych miejscach.
 • Chwytak do uli MultiOne od serii 2 do 5 oraz modele SD C890690, C890691
  Uchwyt do ula MultiOne jest przeznaczony głównie do załadunku i transportu pudeł ula, ale może również obsługiwać inne przedmioty, takie jak pudełka kartonowe. Urządzenie przenoszące może jednocześnie przenosić wiele uli. Składa się z ramy, wideł do palet zamontowanych na dolnym końcu ramy oraz hydraulicznego chwytaka na górnym końcu ramy, który dociska pudła do wideł do palet. Dzięki kompaktowym wymiarom i zwrotności maszyn MultiOne możliwe będzie przemieszczanie uli nawet w najbardziej niedostępnych i stromych miejscach, do których inne maszyny nie mogły dotrzeć. Będzie można również przejechać przez wąskie rzędy sadów, aby zebrać skrzynki z owocami. Dostępne są dwa modele w dwóch różnych rozmiarach, na obu dolnych widelcach można regulować szerokość.
 • Frez do pni MultiOne C890513 od serii 7 do 10 oraz modele SD
  Frezarka do pni napędzana hydraulicznie jest niezbędnym narzędziem do prac ogrodniczych i leśnych. Ta jednostka hydraulicznie zamiata z boku na bok, skutecznie szlifując pień tak głęboko pod ziemią, jak potrzeba. Jest wyposażony w hydrauliczny system oscylacyjny, który przesuwa tarczę w prawo i lewo w celu frezowania dużych kłód. Frezarką do pni można bezpiecznie sterować z fotela operatora MultiOne. Solidne stalowe kółko tnące i wytrzymałe wymienne zęby zapewniają długotrwałą wydajność cięcia. Frezarka do pni jest również wyposażona w mechaniczne nogi podporowe, które podnoszą ją z ziemi w celu przechowywania.
 • Glebogryzarka MultiOne C89049, C89046, C89047 od serii 2 do 10 oraz modele SD
  Glebogryzarka MultiOne o dużej wytrzymałości jest idealnym narzędziem do przygotowania gleby do siewu lub sadzenia, nawet w trudnych warunkach i na twardych glebach. W jednym przejeździe hydraulicznie napędzany kultywator rozbija glebę, chwasty i zarośla zostają wyrwane z korzeniami, a gleba zostaje wyrównana. Solidna rama i przekładnia łańcuchowa zapewniają trwałość i niezawodność. Małe wymiary w połączeniu ze zwinnością maszyn MultiOne sprawiają, że jest to idealne narzędzie do wąskich przestrzeni.
 • Glebogryzarka separacyjna MultiOne C890504, C890506, C890508 od serii 5 do 10 oraz modele SD
  Profesjonalna hydrauliczna glebogryzarka separacyjna do przygotowania rabat trawnikowych. Glebogryzarka mieli glebę, zakopuje ewentualne kamienie i inne przedmioty do głębokości 150 mm w jednym przejściu, tworząc zmieloną i ubitą wierzchnią warstwę gleby. Głębokość roboczą można regulować za pomocą tylnego wału polowego. Z opcjonalnym zespołem wysiewającym możesz wykonać gotową powierzchnię trawnika za jednym przejazdem.
 • Gumowy skrobak MultiOne C890361, C890358 od serii 2 do serii 10 oraz modele SD
  Skrobak gumowy MultiOne jest idealny do czyszczenia gładkich powierzchni w budynkach gospodarczych i na podwórkach, poprawiając higienę i poprawiając stan podłoża Jest to również łatwy i ekonomiczny sposób na spychanie niezjedzonej kiszonki z powrotem do bydła na stole paszowym. Boczne końce można przechylić o 30 ° do przodu, aby ułatwić ruch materiału. Po zużyciu gumowe ostrze można zdemontować i ponownie złożyć do tyłu lub wymienić.
 • Koparka łańcuchowa MultiOne C890206, C890207, C890208 od serii 2 do 10 oraz modele SD
  Dzięki MultiOne i koparce do rowów możesz z łatwością kopać wąskie rowy bez uszkadzania gruntu w obszarze kopania. Koparka do rowów wykonuje czysty rów, który można łatwo wypełnić łyżką lub lemieszem spycharki. Napęd planetarny z silnikiem hydraulicznym gwarantuje mocną i bezproblemową pracę. Maksymalne głębokości kopania wynoszą odpowiednio 60, 90 i 120 cm (35,4, 23,6 i 47,2 cala), w zależności od modelu. Szerokość kopania wynosi 14, 16, 18 lub 20 cm (5,5, 6,3, 7,1 lub 7,9 cala), każdy zestaw narzędzi łańcuchowych można ustawić na różne szerokości. Łańcuchy w wersji do twardej gleby mają wzmocnienia wolframowe, aby zapewnić długotrwałą wydajność w twardej i kamienistej glebie, wersja standardowa jest najlepszym wyborem na grunty wegetatywne. • Koparka rowkowa jest idealna do układania mniejszych kabli lub rur. • Prędkość kopania za pomocą koparki do rowów jest 2-3 razy większa niż w przypadku koparki. • Połączenie przegubowego MultiOne i koparki do rowów nie pozostawia prawie żadnych śladów kopania po zakończeniu pracy. To sprawia, że ​​jest to idealne rozwiązanie do ogrodów i innych trawników. Wyposażona jest w regulowaną stopę do kontroli głębokości, która zapewnia operatorowi ciągłe kopanie na ustalonej głębokości oraz wydajne usuwanie urobku w celu skutecznego zagęszczania z powrotem do wykopu.
 • Koparka mini dla MultiOne C890116, C890122, C890121 od serii 2 do 10 oraz modele SD
  Minikoparka MultiOne to wydajne rozwiązanie do małych operacji kopania, w których wystarcza maksymalna głębokość kopania 1200 mm lub 1500 mm, a kopanie nie jest codzienną pracą. Urządzenie jest montowane bezpośrednio na płycie szybkiego mocowania ładowarki i jest obsługiwany za pomocą dźwigni sterowania dodatkowym układem hydraulicznym lub za pomocą przycisków joysticka. Zrzut na bok odbywa się poprzez obrócenie kierownicy MultiOne. Dostępny jest również model z hydraulicznym obrotem 90 ° (45 ° w lewo i 45 ° w prawo), co ułatwia pracę. Dostępne są trzy modele łyżek (tylko dla modeli C890121 i C890122).
 • Koparka z siedzeniem dla operatora MultiOne C890117, C890120
  Mocna koparka obracająca się o 180 ° Doskonała widoczność obszaru kopania Łatwe podłączanie i odłączanie od MultiOne Płynne ruchy, łatwa obsługa Mocna i profesjonalna koparka z dobrym wysięgiem Dostępnych jest kilka łyżek. Koparka MultiOne to kompaktowa, idealnie nadaje się do prac związanych z kształtowaniem krajobrazu i projektami szkółkarskimi, przy pracach wykopowych przy budowie kanalizacji i szamba, przy pracach wykopowych przy liniach wodociągowych i energetycznych oraz wielu innych. Standardową częścią koparki jest niezależny fotel operatora i sterowanie hydrauliczne. Dostępnych jest kilka łyżek również z zębami do kopania.
 • Kosiarka bijakowa MultiOne od serii 2 do 10 oraz modele SD C890616, C890618, C890592
  Kosiarka bijakowa to kosiarka bębnowa przeznaczona do koszenia wysokiej trawy, zarośli, krzewów i podobnej roślinności. Z łatwością przycina gałęzie drzew o grubości do 20 mm. Kosiarka bijakowa jest optymalnym urządzeniem tnącym do miejsc, w których potrzebujesz dużej mocy cięcia i wystarczy ostrzejsze cięcie. Najpopularniejsze zastosowania kosiarki bijakowej to miejsca z wyższą roślinnością, takie jak łąki, nasypy drogowe, podwórka itp. Szeroki wybór narzędzi tnących sprawia, że ​​urządzenie to nadaje się do cięcia drobnej trawy, a także do bardziej wymagających zastosowań. Ta kosiarka wykorzystuje najlepszą w swojej klasie moc hydrauliczną MultiOne, aby zapewnić najwyższą wydajność.
 • Kosiarka bijakowa z ramieniem bocznym MultiOne C890594, C890595 od serii 5 do 10 oraz modele SD
  Użyj tej napędzanej hydraulicznie kosiarki bijakowej z przesuwem bocznym do ciężkich krzewów i chwastów i zobacz, co potrafi! Nie tylko jego wytrzymała konstrukcja w połączeniu z mocą i stabilnością MultiOne jest idealna do użytku na zboczach, ale jest również idealna do mulczowania w parkach i innych trudno dostępnych miejscach. Opcjonalnie dostępny jest szeroki wybór ostrzy tnących do różnych rodzajów roślinności.
 • Kosiarka do trawy MultiOne od serii 1 do 10 oraz modele SD
  Idealny do drobnych prac, takich jak pola golfowe i koszenie dużych powierzchni. Kosiarka została zaprojektowana z trzema ostrzami (dwa noże w modelu 100), które tną z zachodzeniem na siebie, co zapobiega nieprzycinaniu pasków. Bogate doświadczenie projektowe MultiOne sprawia, że ​​kosiarka jest bardzo niezawodna i zapewnia wysoką jakość cięcia. Niezależne czterokołowe podparcie ramy kosiarki pozwala agregatowi koszącemu dopasować się do konturów podłoża. Wyposażona jest w system pływający MultiOne, który gwarantuje optymalny kontakt z podłożem również na nierównych trawnikach. Kosiarka wyposażona jest również w automatyczny zawór odcinający, który zatrzymuje noże, gdy kosiarka zostanie podniesiona z ziemi. Co więcej, dzięki teleskopowemu wysięgnikowi MultiOne możliwe jest koszenie trawy nawet pod drzewami i krzewami, do których konwencjonalna kosiarka nie mogła dotrzeć. Kosiarka mod. 100 to standardowo mulczowanie. Zestaw do mulczowania jest dostępny jako opcja w modelach 130, 150 i 180.
 • Kosiarka na ramieniu bocznym C890607, C890606, C890611, C890600, C890612 od serii 6 do 10
  Kosiarka sierpowata MultiOne z napędem hydraulicznym została zaprojektowana do szybkiego i efektywnego koszenia długiej trawy i siana na polach, łąkach i brzegach dróg. Dzięki niewielkim rozmiarom jest łatwa w transporcie i może być używana w trudno dostępnych miejscach. Wyposażona jest w dwa ostrza, jedno stałe i jedno ruchome. Kosiarka listwowa jest idealna do koszenia traw, które można zbierać w procesie wtórnym.
 • Kosiarka Tornado MultiOne C890643, C890644 od serii 5 do 10
  Zaprojektowana do profesjonalnej pielęgnacji zieleni, kosiarka MultiOne Tornado z wewnętrznym koszem tnącym skutecznie tnie suchą i mokrą trawę. Korzystając z opatentowanego MultiOne Tornado, w jednym przejściu możesz ciąć, zbierać i zbierać ścinki w wewnętrznym koszu bez hałasu i kurzu. Noże kosiarki miażdżą ścinki trawy, liście itp. Na bardzo drobny materiał, który następnie przemieszcza się do pojemnika. Odpady po cięciu są idealnym materiałem do kompostowania. Pojemność kolektora to aż 250 litrów, co umożliwia cięcie małych i średnich powierzchni. Opróżnianie pojemnika jest bardzo łatwe: podnieś kosiarkę z ziemi za pomocą wysięgnika MultiOne, a następnie przechyl kosiarkę w dół tak bardzo, że resztki trawy popchną pokrywę i wydostaną się. Kolektor można łatwo rozładować bezpośrednio na przyczepę. Dzięki doskonałej sile ssania możliwe jest również zbieranie liści z trawnika.
 • Kosiarka międzyrzędowa MultiOne od serii 4 do 10 oraz modele SD C890705, C890706
  Kosiarka międzyrzędowa przeznaczona jest do koszenia trawy i krzewów wokół drzew, barierek, znaków drogowych i innych przeszkód. Pływający układ koszący umożliwia dyskowi kosiarki automatyczne dostosowywanie się do konturów podłoża. Ten system zapewnia doskonałą produktywność i równe cięcie. Dysk kosiarki międzyrzędowej można przesunąć w prawo, aby umożliwić zmienne warunki pracy. Kosiarka wyposażona jest w zawór hydrauliczny zapobiegający odwróceniu obrotów ostrzy.
 • Krokodyl MultiOne C895061, C890355, C890356, C890357 od serii 2 do 10 oraz modele SD
  Wielofunkcyjne widły do ​​kiszonki w połączeniu z górnym zaciskiem hydraulicznym ramy sprawiają, że przesuwanie luźnej lub belowanej kiszonki jest bezpieczne i łatwe. Wyjątkowo wytrzymała konstrukcja umożliwia bezpieczne i efektywne przenoszenie ciężkich ładunków, takich jak okrągłe bele. Dolne zęby widelca można łatwo wyjąć i wymienić w przypadku zużycia (z wyjątkiem modelu 80).
 • Łuparka do drewna MultiOne C890570 od serii 1 do 10 oraz modele SD
  Łuparka MultiOne z napędem hydraulicznym umożliwia bezpieczne i szybkie rozłupywanie pociętych kłód na drewno opałowe. Klin napędzany silnym siłownikiem hydraulicznym umożliwia łupanie kłody na dwie lub cztery części za pomocą opcjonalnego narzędzia. Skok klina można regulować, aby uniknąć przestojów. Jest wyposażony w duży regulowany stół podporowy (w trzech pozycjach: wysoki 83 cm / 32,7 cala, średni 59 cm / 23,2 cala i niski 35 cm / 13,8 cala). Z mocą 7 ton jest w stanie rozłupać drewno o średnicy do 40 cm. Istnieją dwie dźwignie sterujące, które należy aktywować obiema rękami, aby zwiększyć bezpieczeństwo. Wyposażony jest w kółka do transportu, można go również przesuwać ręcznie za pomocą rączki.
 • Łyżka do materiałów lekkich MultiOne od serii 2 do 10 oraz modele SD C890052, C890053, C890054, C890055
  Łyżki do materiałów lekkich są przeznaczone do przeładunku lekkich materiałów, w tym zboża, pasz, zrębków, ściółki i śniegu. Dno łyżki do materiałów lekkich jest znacznie dłuższe, a boki są wyższe niż w zwykłej łyżce, co znacznie przyspiesza pracę. Wysoki tył łyżki zapobiega wypadaniu materiału przez tylną krawędź i gwarantuje dużą objętość. Łyżka Jest wyposażona w wewnętrzne płyty wzmacniające, a mocna krawędź tnąca jest wykonana ze stali o wysokiej wytrzymałości i odporności na ścieranie.
 • Łyżka do mieszania betonu MultiOne od serii 7 do 10 C890140, C890141
  Łyżka do mieszania betonu umożliwia operatorowi ładowanie, mieszanie, transport i rozładowywanie betonu znacznie szybciej niż tradycyjne mieszadła stojące i taczki. Kompaktowy rozmiar w połączeniu z MultiOne sprawia, że ​​idealnie nadaje się do wylewania chodników, podjazdów, stóp fundamentowych, podłóg małych budynków i wielu innych miejsc o ograniczonym dostępie. Wiadro jest opróżniane z dolnego włazu. Otwieranie luku jest napędzane siłownikiem hydraulicznym sterowanym z siedzenia kierowcy. Łyżka jest również wyposażona w elastyczną rurę spustową, którą montuje się na dolnej klapie. Umożliwia to wylewanie betonu dalej od wiadra. Zaprojektowane do produkcji wielkoseryjnej, urządzenie to minimalizuje przestoje. W połączeniu z MultiOne staje się wydajnym, niezawodnym i ekonomicznym narzędziem.
 • Łyżka wysokiego załadunku MultiOne od serii 2 do 10 oraz modele SD C890090, C890092, C890093, C890094
  Łyżka z wysokim wysypem to właściwy wybór, gdy musisz sięgać wyżej i dłużej. Łyżka wyposażona jest w dwa siłowniki hydrauliczne, które popychają i przechylają łyżkę ponad przednią krawędź, co zapewnia znacznie większą wysokość wywrotu niż w przypadku zwykłej łyżki. Można zwiększyć wysokość wysypu maszyny o prawie 60 cm (24 cale) za pomocą łyżki z wysokim wysypem. Ten zwiększony zasięg umożliwia załadunek ciężarówek z wysokimi bokami bez potrzeby rampy. Łyżka jest idealnym narzędziem do odśnieżania, załadunku zrębków, prac załadunkowych w zakładach recyklingu itp. Łyżka jest dostępna z płaską krawędzią tnącą.
 • Łyżka uniwersalna MultiOne C890031, C890032, C890033, C890034, C890035, C890036 od serii 2 do 10 i modele SD
  Nowa konstrukcja łyżki MultiOne zwiększa objętość i zapewnia dobrą widoczność. Wnętrze łyżki jest całkowicie gładkie, a boki otwierają się do przodu pod niewielkim kątem, co gwarantuje łatwe i całkowite napełnianie i opróżnianie wszelkiego rodzaju materiałów. W górnej części łyżki znajdują się wąskie otwory, które poprawiają widoczność i zapobiegają spadaniu kamieni w kierunku operatora. Dostępne z krawędzią tnącą i zębami.
 • Łyżka do zadawania pasz MultiOne C890420, C890421 od serii 2 do 10 i modele SD
  Łyżka do zadawania pasz MultiOne sprawia, że ​​karmienie zwierząt jest szybkie i łatwe. Przednia krawędź wiadra podajnika paszy może służyć do łatwego napełniania podajnika. Pasza podawana jest z prawej bocznej rynny wyładowczej za pomocą napędzanego hydraulicznie ślimaka znajdującego się w dolnej części podajnika. Dozownik paszy jest przeznaczony do obsługi ziarna i mieszanki o dowolnej wielkości, dzięki czemu karmienie zwierząt jest szybkie i proste.
 • Łyżka wielofunkcyjna MultiOne C890075, C890076, C890077 od serii 2 do 10 oraz modele SD
  Ta wielofunkcyjna łyżka może być używana do prac wyburzeniowych, kształtowania krajobrazu i ogólnych prac budowlanych. Są używane jako chwytak, posiada podwójne cylindry, wyposażone w zawory utrzymujące ładunek, zapewniają pewną siłę zacisku do zbierania kamieni, pni drzew itp. Łyżka może być otwierana w celu dokładnego sortowania. Inną zaletą otwieranego dna jest to, że wiadro można opróżniać na wyższym poziomie, otwierając dno zamiast przechylania krawędzi w dół.
 • Łyżka z dociskiem MultiOne C890065, C890066 od serii 2 do 10 i modele SD
  Łyżka z dociskiem łączy w sobie zwykłą łyżkę i chwytak, dzięki czemu nadaje się do wielu prac. Ta łyżka jest idealnie zaprojektowana do kopania i chwytania trudnego materiału. Konstrukcja łyżki o dużej wytrzymałości, w połączeniu z centralnie umieszczonym siłownikiem hydraulicznym i wydajnie zaprojektowanymi zębami chwytaka, umożliwia tej łyżce wykonywanie wielu zadań, od załadunku i sortowania luźnej gleby i materiałów, po chwytanie i ładowanie nieporęcznych materiałów. Może być używany do transportu i załadunku gałęzi, zrębków, kompostu, słomy, obornika, odpadów budowlanych itp.
 • Młot hydrauliczny MultiOne od serii 4 do 10 oraz modele SD C890163, C890164, C890165
  Wąski profil umożliwia dotarcie do miejsc niedostępnych dla innych młotów. Dzięki minimalnej liczbie uszczelek i ruchomych części młot hydrauliczny MultiOne zapewnia niezrównaną trwałość i uproszczoną konserwację. Wyposażony jest w system tłumienia drgań, który dodatkowo tłumi emisję hałasu. Ładowarka MultiOne z młotem to bardzo wydajne narzędzie w pracach wyburzeniowych i remontowych: wykonaj wyburzenia za pomocą MultiOne i młota, usuń gruz za pomocą MultiOne i łyżki - bardzo szybko i skutecznie. Kolejną zaletą tego połączenia są jego kompaktowe wymiary: z tym urządzeniem możesz dotrzeć prawie wszędzie.
 • Myjka paneli solarnych MultiOne C891285, C891286 dla serii 9 oraz 10
  Myjka do paneli słonecznych MultiOne jest przeznaczona do czyszczenia fotowoltaicznych paneli słonecznych oraz pomaga w utrzymaniu i optymalizacji wydajności. Wykorzystanie myjki do paneli słonecznych oraz regularne czyszczenie i konserwacja mają kluczowe znaczenie dla zapewnienia, że ​​panele słoneczne nie tracą do 17% - 25% wytwarzanej energii z powodu gromadzenia się brudu, kurzu i innych ciał obcych. Duża szczotka obrotowa z miękkim włosiem pozwala na szybkie, efektywne i bez uszkodzeń czyszczenie paneli słonecznych na około 3,5 metra, a myjka do paneli słonecznych może czyścić od 0,7 MW / h do 2 MW / h w zależności od rodzaju powierzchni. Drążek do sprysku jest wyposażony w 6 wymiennych dysz. Duży zbiornik (500 l / 132 gal) oraz niskie zużycie wody: 250 l / h, 350 l / h lub 500 l / h zapewniają dużą autonomię w odniesieniu do dysz stosowanych między 3 standardowymi typami. Maszyna musi być wyposażona w: • tylne gniazdo elektryczne do zasilania pompy zbiornika wody; • płyta sprzęgająca do mocowania od tyłu zbiornika.
 • Myjka uliczna MultiOne C890750, C890751 od serii 4 do 10 oraz modele SD
  MultiOne Street Washer to najlepsze rozwiązanie do szybkiego czyszczenia dróg publicznych, centrów miast, parkingów, placów targowych, dużych obszarów przemysłowych, chodników w kurortach i wszędzie tam, gdzie wymagana jest higiena. Street Washer łączy niskie zużycie wody oraz wysoki przepływ i ciśnienie wody. Woda pod wysokim ciśnieniem usuwa kurz, piasek i gruz z asfaltu, betonu i podobnych powierzchni. Niskie zużycie wody i zbiornik o dużej pojemności umożliwiają sprzątanie większych powierzchni za jednym przejściem. Street Washer jest wyposażona w dwie składane listwy z dyszami do czyszczenia ulic oraz ręczny pistolet do mycia z wężem 10 m (32 ft). Zbiornik wyposażony jest we wskaźnik poziomu, filtr oraz mały oddzielny zbiornik na wodę z kranikiem przydatnym do mycia rąk.
 • Myjnia wysokociśnieniowa MultiOne C891200 od serii 2 do 10 oraz seria SD
  Myjki wysokociśnieniowe doskonale sprawdzają się przy czyszczeniu placów budowy i ogólnej konserwacji. Potężny strumień ciśnieniowy 170 barów (2465 psi) czyści brud, nagromadzone i suche błoto, woski, oleje, smary, usuwa starą farbę i nie tylko z każdej powierzchni. T Ten system myjki ciśnieniowej w połączeniu z pokładowym zbiornikiem wody o pojemności 200 l (53 galonów) sprawia, że ​​czyszczenie budynków i usuwanie graffiti jest wydajnym procesem. Istnieje możliwość regulacji ciśnienia wody, zbiornik wyposażony jest w filtr oraz wskaźnik poziomu. Ręczny zraszacz posiada regulowaną dyszę do ustawiania szerokości strumienia wody. Wykorzystując moc hydrauliczną i przenośność MultiOne, ten niezależny system myjki ciśnieniowej skutecznie działa w odległych lokalizacjach, w których nie ma dostępu do prądu lub wody.
 • Wiertnica MultiOne pasuje do modeli serii 2-10 trzy rodzaje napędu C890830, C890831, C890832
  Wiertnica MultiOne, napędy T1, T2, T3. Wiertnica jest idealnym akcesorium do wykonywania otworów pod ogrodzenia, słupy do winnic, do sadzenia drzew, do montażu słupów lub latarni we wszystkich typach terenu. Napęd wiertnicy jest dostępny w trzech wersjach: T1 do normalnych warunków glebowych T2 do twardego, kamienistego podłoża, używany ze ślimakami do 50 cm (20 cali) T3 do twardego, kamienistego podłoża, używany ze ślimakami do 100 cm ( 40 cali) Dostępna jest również szeroka gama wierteł z wymiennymi zębami wolframowymi do najtrudniejszych terenów, a także istnieje możliwość zainstalowania przedłużeń, każdy o długości 1 m, aby osiągnąć większą głębokość kopania. Wiertła wyposażone są w specjalne przeguby, które pozwalają na wykonanie idealnie pionowego otworu niezależnie od ustawienia maszyny. Ślimak w połączeniu z wysokim przepływem hydraulicznym maszyn MultiOne pozwala na szybkie wiercenie otworów w każdym terenie.
 • Narzędzie do wbijania palików MultiOne C890780 od serii 5 do 10 oraz modele SD
  Przystawka do montażu palików umożliwia używanie miniładowarki MultiOne do szybkiego wbijania palików w ziemię przy minimalnym przygotowaniu podłoża. Specjalnie zaprojektowane narzędzie trzyma słupek ogrodzenia, podczas gdy hydraulicznie napędzany młot wibracyjny wbija go w ziemię. Wysięgnik MultiOne umożliwia wydajną obsługę długich palików.
 • Niwelator MultiOne C890100 od serii 2 do 10 oraz modele SD
  Prosty i niedrogi, ale niezwykle przydatny i skuteczny przyrząd do wyrównywania i wyrównywania większych powierzchni. Za pomocą prostownicy MultiOne można łatwo i szybko wyrównać piasek, ściółkę itp. Równiarka jest najczęściej używana do: - wstępnego wyrównywania podłoża trawnika - wyrównywania piasku na podwórzu - wyrównywania podjazdu Równiarka może być również używana do podnoszenia lekkich materiałów na placu budowy, takich jak wałki do darni, Narzędzia itp.
 • Nożyce do drzew MultiOne C891071, C891070 od serii 7 do 10 oraz modele SD
  Nożyce do drzew MultiOne to wydajna i użyteczna ścinarka do drzew, przeznaczona do trzebieży lasów, wycinania drzew i podobnych prac, w których trzeba ścinać mniejsze drzewa. Silny chwytak mocno chwyta pień drzewa, a ostrze tnące przecina pień. Dzięki MultiOne drzewo można łatwo i szybko usunąć. Dostępne są dwa modele: ze stałym ostrzem do pnia o średnicy do 10 cm oraz z hydraulicznym nożem do pnia o średnicy do 15 cm. Dzięki zasięgowi wysięgnika MultiOne urządzenie to może być również używane do przycinania gałęzi i usuwania zarośli w trudno dostępnych miejscach.
 • Nożyce do żywopłotu MultiOne C890666, C890667 seria od 2 do 10 oraz seria SD
  Nożyce do żywopłotu to idealne narzędzie do cięcia żywopłotu. Połączenie regulacji kąta ramienia tnącego i wysięgnika MultiOne zapewnia doskonały zasięg. Dzięki szybkości i elastyczności MultiOne cięcie prostych profili żywopłotu jest szybkie i łatwe. Dostępne są dwie listwy tnące z maks. 1 cm (0,4 cala) lub 3 cm (1,2 cala). Średnica cięcia gałęzi. Maks. Przesuw boczny 45 cm (17,7 cala).
 • Nożyce do żywopłotu z podwójnym ostrzem MultiOne C890441 od serii 4 do 10 i modele SD
  Nożyce do żywopłotu z podwójnym ostrzem, napędzane hydraulicznie, umożliwiają jednoczesne przycinanie górnej i bocznej części rzędów winorośli i dużych roślin. Każdy zespół ramy i noża można niezależnie regulować, a wysięgnik MultiOne zapewnia dodatkową elastyczność i kontrolę. Nachylenie poziomej listwy tnącej można regulować ręcznie, a na wyposażeniu znajduje się siłownik elektryczny, który pozwala na jednoczesną regulację nachylenia obu listew tnących bezpośrednio z siedzenia kierowcy.
 • Odśnieżarka MultiOne C890453, C890454, C890455, C890472, C890460, C890466 od serii 2 do 10 oraz modele SD
  Dmuchawa do śniegu to skuteczna metoda usuwania dużych ilości śniegu z chodników, dróg lub innych dużych obszarów, gdy śnieg musi być rozłożony równomiernie. Dwustopniowa dmuchawa zapewnia mocne i wydajne narzędzie do usuwania śniegu, nawet jeśli śnieg jest mokry i ciężki. Aby osiągnąć tę wydajność, świder rozbija śnieg, a wentylator wyrzuca go z rynny wyrzutowej. Zsuwnię można obracać elektrycznie o 200 ° (± 100 °), a kąt wysokości rynny wyrzutowej można ręcznie regulować z fotela operatora. Odśnieżarka wyposażona jest w regulowane płozy do ustawiania wysokości roboczej oraz narzędzie do usuwania zatorów śnieżnych.
 • Opryskiwacz MultiOne C890740 od serii 2 do 10 oraz modele SD
  Opryskiwacz MultiOne z napędem hydraulicznym jest odpowiednim narzędziem do szybkiego i wydajnego nakładania środków chemicznych do kształtowania krajobrazu. UWAGA: MultiOne zaleca operatorowi noszenie odpowiedniego sprzętu ochrony osobistej podczas obsługi i stosowania środków chemicznych służących do kształtowania krajobrazu. Składana belka zraszająca o szerokości 4,5 m (14,75 ft) w połączeniu ze zbiornikiem o pojemności 120 l (31,7 US gal) umożliwia szybkie pokrycie dużych powierzchni. Dysze natryskowe są wymienne i regulowane, aby zapewnić właściwe nakładanie materiału, dzięki czemu system ten jest idealny do pielęgnacji krajobrazu i trawników. To urządzenie jest standardowo wyposażone w bęben na wąż o długości 50 m (165 stóp) z końcówką do aplikacji oraz dyszą. Można też dotrzeć do najbardziej niedostępnych miejsc, jak np. Wierzchołki drzew. Ciśnienie i przepływ w systemie można regulować. Jest filtr oraz mały osobny zbiornik na wodę z kranikiem przydatny do mycia rąk.
 • Paleciarka MultiOne C890335, C890333 od serii 2 do 10 oraz modele SD
  Widły do ​​palet umożliwiają bezpieczną i szybką obsługę palet o wielu rozmiarach. Widły są kute ze stali o wysokiej wytrzymałości i są dostępne w kilku długościach w zależności od rozmiaru modelu. Rama wideł została zaprojektowana tak, aby umożliwić łatwą regulację szerokości wideł nawet o 1 m / 39 cali (70 cm / 27,6 cala w modelu C895120). MultiOne to doskonała maszyna do obsługi ładunków dzięki precyzyjnemu sterowaniu i kontroli jazdy. W porównaniu z konwencjonalnym wózkiem widłowym MultiOne sprawdza się lepiej podczas pracy na zewnątrz i w terenie, o każdej porze roku.
 • Paleciarka z dociskiem MultiOne od serii 2 do 10 oraz modele SD C890585
  Zacisk hydrauliczny mocuje się do ramy wideł do palet, zmieniając widły do ​​palet w uniwersalny system chwytakowy. Chwytak sterowany hydraulicznie zabezpiecza ciężkie ładunki, takie jak kłody, słupy, duże rury i inne. Chwytak wyposażony jest w mocny siłownik hydrauliczny. Zespół zacisku hydraulicznego wymaga albo wideł do palet (rama C890330 + widły - brak w zestawie z zaciskiem hydraulicznym).
 • Paleciarka z przesuwem bocznym MultiOne C890316, C890333 od serii 2 do 10 oraz modele SD
  Hydrauliczne przesuwanie wideł na boki umożliwia łatwiejszą i bezpieczniejszą obsługę i załadunek palet o różnych rozmiarach. Widły można przesuwać w lewo lub w prawo, co umożliwia przesunięcie ładunku na bok maszyny - np. Bliżej ściany. Funkcję tę można obsługiwać z siedzenia kierowcy. Szerokość wideł jest regulowana ręcznie, aby dostosować się do różnych rozmiarów palet.
 • Pielnik MultiOne C890436 od serii 2 do 10 oraz modele SD
  Środek do usuwania pędów i chwastów. MultiOne jest idealnym narzędziem do usuwania chwastów i pędów roślin z okolic drzew. Zasilany hydraulicznie delikatnie usuwa pędy, nie powodując uszkodzeń pni. Ramę do usuwania pędów można przesunąć w prawo, aby uwzględnić zmienne warunki pracy. Wymiana trwałych gumowych strun jest szybka i łatwa.
 • Pług obrotowy MultiOne od serii 2 do 10 oraz modele SD C891240
  Pług mechaniczny MultiOne może bez wysiłku wkopać się we wszystkie rodzaje gleby, nawet stwardniałą, wypełnioną kamieniami, która nigdy nie została złamana. Pług obrotowy dobrze sprawdza się na terenach z istniejącą darnią. Tnie i zakopuje trawę i korzenie oraz nie plącze się łatwo. Ten pług obrotowy to potężna i skuteczna metoda przygotowania gleby do sadzenia i może skutecznie pracować w ciasnych obszarach roboczych, takich jak chodniki, krawężniki i inne budynki. Pług mechaniczny wystaje z prawej strony maszyny. Ostrza raz zużyte są wymienne.
 • Pług śnieżny MultiOne C891303, C890475, C891305 od serii2 do 10 oraz modele SD
  Doskonałe narzędzie do szybkiego usuwania śniegu z chodników i podjazdów. Wyposażony w system amortyzacji, który pozwala ostrzu wyskoczyć do przodu w przypadku napotkania przeszkody, oszczędzając zużycie ostrza i MultiOne. Jest wyposażony w plastikową krawędź, którą po zużyciu można odwrócić lub wymienić. Ostrze można wygodnie odchylać hydraulicznie o 30 ° zarówno w prawo, jak i w lewo, wygodnie z siedzenia kierowcy. Jest wyposażony we wsporniki, które można wysunąć, gdy osprzęt nie jest używany. Może być również używany do przesuwania lekkich materiałów, takich jak ziarna czy trociny.
 • Pług śnieżny łamany MultiOne C891301, C891302, C891310 od serii 2 do 10 oraz modele SD
  Pług śnieżny MultiOne to uniwersalne narzędzie do odśnieżania. Składa się z dwóch niezależnie regulowanych hydraulicznie części. Kąt ostrzy ustawia się z siedzenia kierowcy. 5 różnych pozycji pracy lemiesza: 1) 30 ° w prawo - 2) 30 ° w lewo - 3) Prosta - 4) Szufelka „Y” - 5) Pług w kształcie litery V Jest wyposażony w amortyzujące sprężyny, które pozwalają ostrzu wychylić się do Napotkano przeszkodę. Opcjonalny system pływający na wsporniku montażowym gwarantuje, że ostrze możliwie najlepiej dopasowuje się do podłoża.
 • Podnośnik MultiOne C895150, C895151 od serii 5 do 10 oraz modele SD
  Podnośnik koszowy MultiOne jest mocowany do maszyny za pomocą płyty sprzęgającej. Dzięki temu można go szybko i łatwo zakładać i zdejmować. Dzięki niewielkim rozmiarom i zwrotności maszyn MultiOne możliwe jest dotarcie nawet do najbardziej niedostępnych miejsc pracy. Ta przenośna platforma nadaje się do napraw budynków, malowania, wymiany żarówek, ogólnej konserwacji i nie tylko. Bezpieczne obciążenie robocze podnośnika koszowego wynosi 120 kg (265 funtów), co czyni go idealnym dla jednego człowieka i wielu narzędzi. Platforma ta jest ekonomicznym systemem umożliwiającym osiąganie wysokości roboczych do 8,4 - 9,8 m (27,5 - 32 ft). Platforma wyposażona jest w cztery regulowane podpory, które zapewniają stabilizację nawet na bardzo szorstkich i nie idealnie płaskich powierzchniach. Może być obsługiwany bezpośrednio z kosza lub z ziemi (w sytuacji awaryjnej). Istnieje zawór bezpieczeństwa, który można uruchomić, aby sprowadzić kosz z powrotem na ziemię w przypadku awarii zasilania.
 • Posypywarka MultiOne C890186, C890185 od serii 2 do 10 oraz modele SD
  To urządzenie jest idealnym narzędziem w okresie zimowym do rozprowadzania produktów do kontroli lodu na parkingach i obszarach dla pieszych. Wersja holowana w połączeniu z pługiem śnieżnym lub turbiną śnieżną umożliwia jednoczesne odśnieżanie i rozprowadzanie produktów przeciwoblodzeniowych. Może być również stosowany w cieplejszych miesiącach do rozsiewu nasion i nawozu. Wzór wyrzutu można łatwo ustawić za pomocą profesjonalnego ogranicznika rozsiewu regulowanego dźwignią.
 • Power rake MultiOne C890685 od serii 2 do 10 oraz modele SD
  Power rake MultiOne jest idealnym narzędziem do przygotowania gleby do sadzenia. Obsługa zgrabiarki z opuszczonymi kołami podporowymi ustawia maszynę w trybie kształtowania krajobrazu, kondycjonowania i przygotowania gleby, tworząc idealne podłoże do siewu. Obsługa zgrabiarki z podniesionymi kołami podporowymi przełącza maszynę w tryb orki w celu bardziej agresywnego przygotowania gleby. Ponieważ zgrabiarka nie wymaga dużej mocy, nawet mniejsze maszyny dobrze współpracują z tą jednostką
 • Przyczepka MultiOne C890770, C890775, C890776 od serii 2 do 10 oraz modele SD
  Przyczepy MultiOne są przydatne do transportu odpadów ogrodowych, wierzchniej warstwy ziemi, ściółki itp. Wyposażone w hak typu hak i hamulec postojowy. Dostępne z ręcznym lub hydraulicznym systemem zrzutu. • Model 600: ręczny wywrót do tyłu, składana tylna strona, hamulec postojowy, wspornik do parkowania. • Model 1200 i 1500: hydrauliczny wywrót tylny, składane burty boczne i tylne, światła drogowe z siedmiostykową wtyczką standardową, hamulec postojowy, trzecie koło do parkowania, dwie ręczne wyciągarki. Uwaga: ładowacz musi być wyposażony w tylne wyjście hydrauliczne do napędzania wywrotu hydraulicznego oraz w zaczep holowniczy.
 • Rębak do gałęzi MultiOne od serii 7 do 10 C890730
  Rębak / rozdrabniacz z napędem hydraulicznym to potężne narzędzie do szybkiego zredukowania stosu zarośli, odpadów ogrodowych i gałęzi drzew do rozdrobnionej ściółki wielokrotnego użytku. W połączeniu z MultiOne rębak może pracować w obszarach niedostępnych dla tradycyjnego holowanego rębaka. Konstrukcja maszyny obejmuje rolkę podającą, która wciąga gałęzie o średnicy do 90 mm (3,5 cala) do sekcji rębaka z kontrolowaną, bezpieczną prędkością. Zrębki są następnie przetwarzane przez sekcję rozdrabniacza, redukując je do ściółki.
 • Równiarka do parkuru z walcem MultiOne, koła, walec, C891231 seria 2 do 10 oraz modele SD
  Równiarka do parkuru z walcem, przeznaczona do wygładzania i wyrównywania piaszczystych lub mieszanych nawierzchni do jazdy konnej. Trzy zestawy sprężystych zębów do rozbijania powierzchni, listwa do wygładzania i wyrównywania powierzchni oraz walec. Brona posiada również boczne koła, które umożliwiają pracę wzdłuż ścian.
 • Równiarka MultiOne C890105 od serii 8 do 10
  Przystawka przekształca MultiOne w równiarkę. Istnieje możliwość wyrównywania dróg, placów, placów zabaw oraz starannego układania żwiru i piasku. Odkładnicą sterowaną hydraulicznie steruje się za pomocą dodatkowych elementów sterujących zamontowanych w kabinie. Aby zwiększyć wydajność i precyzję równiarki, równiarkę MultiOne można wyposażyć w opcjonalny system sterowania laserem. Równiarka wyposażona jest w dwa przednie koła zamontowane na pływającej ramie, która zapewnia stabilność nawet na nierównym podłożu.
 • Szczotka obrotowa MultiOne C890241, C890242 od serii 2 do serii 10 oraz modele SD
  Brud, zaschnięte błoto, lekki śnieg i inne zanieczyszczenia są szybko i skutecznie usuwane za pomocą tego hydraulicznie napędzanego osprzętu. Niezależnie od tego, czy zamiatasz podjazdy, podwórka czy magazyny, możesz polegać na obrotowej miotle, która wykona pracę prawidłowo. Szczotka może być odchylana hydraulicznie o 30 ° zarówno po prawej, jak i po lewej stronie, wygodnie z siedzenia kierowcy. Istnieją dwa regulowane kółka, które utrzymują stałą wysokość szczotki od podłoża, a elastyczny przegub jest w stanie absorbować drobne wstrząsy, co zapobiega ewentualnym uszkodzeniom. Zamiatarka jest wyposażona we wsporniki, które można wysunąć, gdy zamiatarka nie jest używana, dzięki czemu zamiatarka spoczywa na wspornikach, a nylonowa szczotka nie ulega uszkodzeniu podczas przechowywania. W połączeniu z maszyną MultiOne z pełną kabiną jest idealnym narzędziem do jesienno-zimowej konserwacji.
 • Strugarka MultiOne od serii 8 do 10 C890160, C890162
  Idealna konstrukcja do frezowania uszkodzonych nawierzchni asfaltowych i betonowych w ramach przygotowania do odnowienia. Strugarkę na zimno można przekształcić ze strugania powierzchniowego na wycinanie rowków. Użyj tarczy tnącej do wycinania szczelin dylatacyjnych lub szczelin do osadzania przewodów lub rur. Standardowy bęben strugarski wyposażony w węglikowe zęby tnące i samopoziomujące zawieszenie efektywnie wyrównuje nawierzchnię. Małe rozmiary w połączeniu z dużą wydajnością sprawiają, że idealnie nadaje się do pracy w trudno dostępnych miejscach. Bęben jest wyposażony w wymienne zęby w przypadku zużycia.
 • Spych do ziemi MultiOne C890470, C890477 od serii 4 do 10 i modele SD
  Lemiesz spycharki MultiOne można odchylać z siedzenia kierowcy, w prawo lub w lewo, dzięki wytrzymałemu siłownikowi hydraulicznemu. Wyposażony w dwie regulowane stopki tylne umożliwiające ustawienie głębokości roboczej. Dzięki doskonałej przyczepności i dużej sile pchania maszyn MultiOne można go również stosować do ciężkich prac ziemnych. Nie może być używany do odśnieżania dróg i parkingów (w tym przypadku należy użyć pługu lub lemiesza do śniegu).
 • Szczęki kruszące MultiOne od serii 8 do 10 C891250
  Mocne, sterowane hydraulicznie szczęki kruszące mogą z łatwością podnosić i kruszyć beton. Szczęka tnąca maszyny może przecinać pręty zbrojeniowe, siatkę drucianą, kątowniki i dwuteowniki. Niski poziom wibracji i hałasu umożliwia szczęce wyburzeniowej wykonanie projektów rozbiórki betonu w ograniczonych obszarach. Niewielki rozmiar i obrót o 360 ° obsługiwany z fotela kierowcy umożliwiają dotarcie do nawet najtrudniej dostępnego miejsca. To idealna nasadka do wszystkich najbardziej wymagających prac wyburzeniowych.
 • Wciągarka MultiOne C891210 od serii 2 do 10 oraz modele SD
  Wciągarka hydrauliczna MultiOne umożliwia holowanie wszelkiego rodzaju przedmiotów (np. Kłód, żerdzi, łodzi) z miejsc, z których nie można wjechać maszyną. Wyciągarka wyposażona jest w siatkę zabezpieczającą, 25 m (82 ft) liny stalowej oraz hak holowniczy. Jest napędzana silnym silnikiem hydraulicznym i montowany na płycie szybkiego mocowania MultiOne. Obsługa wyciągarki jest prosta, z łatwością poradzi sobie z nią jedna osoba. Dźwignia (lub przełącznik) sterowania dodatkowym układem hydraulicznym jest przełączona na ciągły przepływ (położenie blokujące) z siedzenia kierowcy, co zwalnia bęben z drutem, dzięki czemu można go wyciągnąć ręką. Gdy linka jest przymocowana do żądanego przedmiotu, operator wraca na siedzenie kierowcy i obraca dźwignię (lub przełącznik) pomocniczego układu hydraulicznego w przeciwnym kierunku, a wciągarka zaczyna zwijać linę. Wciągarka zatrzymuje się, gdy tylko zostanie zwolniona dźwignia (lub przełącznik) sterowania dodatkowym układem hydraulicznym.
 • Wozidło MultiOne C890280, C890285 od serii 2 do 10 i modele SD
  Wozidło MultiOne to bardzo przydatne narzędzie do zbierania, transportu, przechowywania i opróżniania odpadów. Istnieją dwa rozmiary, jednostka 200 l (7 stóp sześciennych) i większa 400 l (14 stóp sześciennych). Każda z tych jednostek może stać samodzielnie po odłączeniu od MultiOne i łatwo zrzucić ją z maszyny, gdy jest pełny.
 • Wózek widłowy MultiOne C890481 od serii 7 do 10 oraz modele SD
  Wózek podnoszący MultiOne zwiększa udźwig mniejszych modeli maszyn MultiOne. Wózek podnoszący jest idealny do podnoszenia i przenoszenia ciężkich palet, ponadgabarytowych worków materiałowych i innych ciężkich materiałów. To urządzenie może być również używane do załadunku i rozładunku ciężarówek i przyczep. Wózek podnośnikowy jest wyposażony w opony terenowe wypełnione pianką, które umożliwiają transport wszystkich materiałów terenowych. Szerokość wideł jest regulowana ręcznie, aby dostosować się do różnych rozmiarów palet.
 • Widły do bel MultiOne C890400 C890401
  Zaprojektowane do przewożenia wszelkiego rodzaju bel okrągłych lub kwadratowych. Kolce równoważące obciążenie są przykręcone do korpusu wideł, dzięki czemu można je łatwo wymienić. Jest to idealne akcesorium do zbierania bel siana na polu i ładowania ich na przyczepy. Co więcej, małe wymiary sprawiają, że wszystkie operacje wewnątrz stajni i obór są proste. Mocna i prosta konstrukcja zapewnia długą żywotność.
 • Wytrząsarka do drzew MultiOne C891000 od serii 8 do 10
  Przystawka do wytrząsania drzew wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologię zbioru oliwek, migdałów, orzechów, pistacji itp. Wytrząsarka wymaga minimalnej odległości 70 cm (27 cali) od gleby do liści. Regulowana częstotliwość wibracji maksymalizuje wpływ na owoce, unikając drgań o niskiej częstotliwości na pniu. W zależności od warunków gruntowych można przetwarzać od 40 do 60 drzew na godzinę. Kolektor sterowany hydraulicznie o średnicy 5 m (16,4 ft) zbiera owoce z dużych drzew i jest wyposażony w hydraulicznie otwierany właz, przez który możliwy jest rozładunek zebranego produktu bezpośrednio na samochody ciężarowe lub przyczepy. Wibrująca głowica wstrząsarki jest napędzana kompaktowym silnikiem hydraulicznym i można ją przechylać w prawo iw lewo (± 40 °). Elementy sterujące wstrząsarką znajdują się w pobliżu siedzenia operatora i kontrolują wszystkie ruchy oraz częstotliwość wibracji.
 • Wywrotka MultiOne C890430 od serii 4 do 10 oraz modele SD
  Wywrotka ze stali nierdzewnej MultiOne jest przeznaczona do transportu winogron, owoców i warzyw. Dwa cylindry hydrauliczne przechylają kontener do rozładunku na ciężarówki lub skrzynie. Dzięki wysięgnikowi MultiOne wywrotka może osiągnąć prawie każde położenie zrzutu. Wywrotka jest również wyposażona w mechaniczne nogi podporowe, które podnoszą wywrotkę z ziemi w celu przechowywania.
 • Zamiatarka MultiOne C890229, C890220, C890223 od serii 2 do seri 10 oraz modele SD
  Niezależnie od tego, czy jedziesz do przodu, czy do tyłu, ten osprzęt szybko i cicho zamiata i zbiera brud i gruz, a także łatwo gromadzi śmieci. Idealny system do czyszczenia parkingów, chodników, doków załadunkowych, magazynów i nie tylko. Zamiatarka MultiOne jest wyposażona w pływający wspornik mocujący i 4 koła podporowe, które gwarantują płynne i łatwe zamiatanie. Kąt zamiatania jest ustawiany ręcznie (30 ° w lewo i + 30 ° w prawo). Opcjonalnie: 1) Skrzynka zbiorcza z ręczną dźwignią otwierania. 2) System rozpylania wody z redukcją pyłu składa się z pompy elektrycznej 12 V, 4 dysz rozpylających i zbiornika wody o pojemności 70 l (18,5 galona) lub 140 l (37 galonów). 3) Pojedynczą szczotkę boczną o średnicy 500 mm (20 cali) napędzaną hydraulicznie można zamontować po prawej stronie skrzynki zbiorczej. 4) Zestaw hydrauliczny do otwierania skrzynki kolektora.
 • Zrywarka MultiOne C891220 od serii 2 do 10 oraz modele SD
  Zrywak jest niedrogim i praktycznie niezastąpionym narzędziem przy pracach ziemnych. Dzięki zrywakowi można łatwo i bez wysiłku usunąć korzenie i kamienie nawet z twardego, ubitego podłoża. Zęby zrywaka mają 30 cm długości, co zapewnia głęboką penetrację powierzchni i gwarantuje długą żywotność osprzętu. Zrywak jest obsługiwany przez wciśnięcie trzech zębów w ziemię obok przedmiotu, który chcesz usunąć. Kiedy zęby wbiją się w ziemię, przechyl zrywak do wewnątrz, a następnie podnieś wysięgnik do góry, co spowoduje umieszczenie przedmiotu na ziemi.
 • Żuraw MultiOne od serii 4 do 10 oraz modele SD
  Żuraw MultiOne Jib Crane zapewnia dodatkowy zasięg podczas operacji podnoszenia. Żuraw jest dostępny w wersji jednoczęściowej lub hydraulicznie regulowanej konstrukcji teleskopowej. Każdy z wersji posiada wytrzymały hak bezpieczeństwa. Jednoczęściowy żuraw jest wyposażony w dwa punkty łączące, jeden na końcu wysięgnika i jeden 500 mm niżej. Teleskopowy wysięgnik umożliwia utrzymanie ładunku blisko maszyny, a następnie wysunięcie go na zewnątrz w celu umieszczenia ładunku. Bezstopniowo wysuwany i wsuwany wysięgnik umożliwia podnoszenie w miejsca trudno dostępne. Kompaktowa konstrukcja z teleskopowym siłownikiem wewnątrz wysięgnika i wytrzymałymi nakładkami na wysięgniku zewnętrznym sprawia, że ​​praca jest bezpieczna i łatwa. Maksymalne obciążenie podnoszenia różni się w zależności od maszyny, na której jest zainstalowany.
 • Przyczepa do transportu najazdy alu Korbanek
  Wymiary ładowne: 3720 x 1820 x 200 mm Dopuszczalna masa całkowita (DMC): 3500 kg Ładowność: 2740 kg Masa własna: 760 kg Ilość osi: 2 Koła: 185 R14C

GALERIA PRODUKTU


Zdjęcia

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


0
03 Lipiec 2024
 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna