MultiOne Seria 5

700 - 1140 kg

Kompaktowe przegubowe mini ładowarki MultiOne serii 5 oferują połączenie wydajności i niskich kosztów eksploatacji.
Teleskopowy wysięgnik w połączeniu z kompaktowymi rozmiarami sprawia, że seria 5 to właściwy wybór dla każdego, 
kto potrzebuje maszyny do załadunku i prac w wąskich przestrzeniach. Maszyna znajdzie zastosowanie w rękach profesjonalisty, jak i użytkownika indywidualnego. W przypadku serii 5 mamy do wyboru dwie maszyny, które różnią się wydajnością. Nowy model 5,3 K jest wyposażony w silnik Kubota D1305 - 3 cylindry - 1300 cm3. Spełnia wymagania dotyczące emisji spalin w UE i USA. Specjalna konfiguracja MultiOne sprawia, że ​​silnik zapewnia wysoki moment obrotowy przy niskich obrotach, co daje wiele korzyści między innymi wpływa na elementy hydrauliczne oraz sterującym. Nowa konfiguracja zapewnia: o 30% większy moment obrotowy i 20% większy przepływ oleju dla osprzętu.
Oznacza to znacznie większą moc, gdy jest ona potrzebna. Silnik dostarcza mocy przy niskich obrotach oraz daje najlepszą wydajność osprzętu.

 

ładowarka multione serii 5

 

dane  TEchniczne

Multione seria 5

  MultiOne 5.2 MultiOne 5.3 K
Silnik Kubota D902 Kubota D1305
Moc 25 HP / 18,4 kW 25 HP / 18,4 kW
Napęd Hydrostatyczny Hydrostatyczny
Pompa (wydatek) 34 l/min  50 l/min 
Max. wysokość podnoszenia 2,75 m 2,75 m
Ciężar wywracający 1020 kg 1140 kg
Ciężar użytkowy (z przeciwwagą) 820 kg 900 kg
Waga maszyny 1020 kg 1070 kg

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

 

 

najważniejsze  cechy

MultiOne seria 5

 

    zmniejszając koszty  obsługi

 

MultiOne to najlepsza w swojej klasie przegubowa mini ładowarka pod względem wydajności, ale także pod względem oszczędności kosztów. Rama przegubowa i wysięgnik teleskopowy to rozwiązania najwyższej klasy, zapewniające wysoką wydajność podczas ruchu i pracy. MultiOne zmniejsza zużycie opon i paliwa podczas skręcania dzięki przegubowemu układowi kierowniczemu ramy, a nie przeciwbieżnemu sterowaniu stosowanemu w innych małych ładowarkach. MultiOne jest najlepszym rozwiązaniem oszczędzającym koszty na rynku mini ładowarek ze względu na łatwość obsługi i szybkość działania.

 

  • Niskie zużycie paliwa
  • Duża wydajność pompy
  • Jednostka napędowa Kuboty

Multione seria 5 wysięgnik teleskopowy

 

 

Multione seria 5 prawy tył maszyny

 

    wsparcie  posprzedażowe

Ogromna sieć dystrybutorów MultiOne na całym świecie zapewnia klientowi cenne wsparcie przy wyborze odpowiedniej maszyny i osprzętu spełniającego jego potrzeby biznesowe. Dystrybutorzy MultiOne zostali przeszkoleni, aby pomagać klientowi w wyborze najlepszej kombinacji z szerokiej gamy maszyn MultiOne i osprzętu, aby pomóc w uzyskaniu jak najlepszego zwrotu z inwestycji. Aby zachować jakość obsługi posprzedażowej wszyscy dystrybutorzy przeszli szczegółowe szkolenie techniczne, by zapewnić najlepszą obsługę techniczną i części, a także pomóc klientowi odkryć nowe zastosowania i możliwości dzięki MultiOne.

 

  • Sieć serwisowa obejmująca całą Polskę
  • Wymiana doświadczenia z dystrybutorami z całego świata
  • Cykliczne szkolenia techniczne dla działu serwisu
 

rozwiązania  techniczne

MultiOne seria 5

multiłącze multione


Multizłącze

Jest to innowacyjny system sprzęgający dla przedniego osprzętu, który umożliwia połączenie przewodów hydraulicznych w ciągu kilku sekund bez stresu.

wysięgnik teleskopowy


Wysięgnik teleskopowy

Specjalna konstrukcja wysięgnika z podwójnym ramieniem w kształcie litery H zapewnia większy udźwig, ekstremalną wytrzymałość i wysoką widoczność na ładunek.

joystic multione


4-funkcyjny joystick

4-funkcyjny joystick umożliwia łatwe sterowanie maszyną. Dwie dźwignie pomocnicze sterują przedłużeniem wysięgnika teleskopowego i przednich wyjść hydraulicznych.

wyświetlacz multione


Wyświetlacz

Wyświetlacz graficzny LCD z zaprogramowanym serwisem (obrotomierz, licznik godzin, wskaźnik poziomu paliwa, lampka kontrolna, wskaźnik światła i inne 14 wskaźników

zobacz  video

Ładowarka MultiOne podczas pracy

 

 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna