MultiOne Seria 7

1020 - 1550 kg

Seria MultiOne 7 to zwycięska kombinacja mocy, szybkości i zwinności. Mocny silnik zapewnia dużą prędkość i siłę pchającą.
Nowa rama i wysięgnik teleskopowy zapewniają wysoki udźwig i zwinność. Przegubowe mini ładowarki MultiOne z serii 7 są idealną maszyną skierowaną do profesjonalistów w sektorze rolniczym lub budowlanym, poszukujących alternatyw dla pracy ręcznej lub mini ładowarki. Modele 7.3 zostały wyposażone w pompy zębate o dużym wydatku  (68l/min) dzięki temu prawie wszystkie osprzęty z oferty mogą zostać podłączone do tej maszyny i z powodzeniem wykonywać swoją pracą w najwyższej wydajności.

 

Multione seria 7 miniładowarka kabina dobra widoczność dla operatora


 

dane techniczne

MultiOne seria 7

  MultiOne 7.2 MultiOne 7.3+ MultiOne 7.3 S
Silnik Yanmar 3TNV76 Yanmar 3TNV82 Yanmar 3TNV82
Moc 28 HP / 21 kW 35 HP / 26 kW 35 HP / 26 kW
Napęd Hydrostatyczny Hydrostatyczny Hydrostatyczny
Pompa (wydatek) 37 l/min 68 l/min 68 l/min
Max. wysokość podnoszenia 2,90 m 2,90 m 2,90 m
Ciężar wywracający 1500 kg 1550 kg 1550 kg
Ciężar użytkowy (z przeciwwagą) 1200 kg 1240 kg 1240 kg
Waga maszyny 1610 kg 1670 kg 1690 kg

WSZYSTKIE DANE TECHNICZNE

 

 

najważniejsze  cechy

MultiOne seria 7

 

    wydajnoŚĆ i obsługa

 

MultiOne to maszyny z dużą ilością mocy i pojemności w małym, wielofunkcyjnym korpusie. Kompaktowe rozmiary i przegubowa rama MultiOne zapewniają doskonałą manewrowość tam, gdzie jest to potrzebne. Od małego wewnętrznego obszaru roboczego po otwarte pole, MultiOne może dotrzeć do miejsc, do których inne maszyny nie docierają. Bezpośredni napęd na 4 koła zapewnia doskonałą przyczepność nawet w trudnym terenie i warunkach, podczas gdy samoblokujący mechanizm różnicowy (DBS - Dynamic Block System) jest przydatny do pracy na miękkim podłożu, unikamy uszkodzeń trawy. Przyczepność zapewnia również kontrola trakcji na oblodzonym lub błotnistym terenie dzięki rozdzielaczowi momentu obrotowego.

 

  • Napęd na 4 koła 
  • 2 biegi przejazdowe 
  • Wydajna pompa 68l/min

Multione seria 7 widok z góry maszyny na dach

 

 

Multione seria 7 widok z boku na maszynę

 

WSZECHSTRONNA  MULTIFUNKCYJNOŚĆ


Ideą MultiOne jest zaoferowanie wielofunkcyjnego narzędzia pracy, które może zmaksymalizować produktywność przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Dzięki ponad 170 oryginalnym osprzętom MultiOne może stać się kosiarką lub wózkiem widłowym, kompaktowym traktorem, ładowarką teleskopową, betonomieszarką lub windą osobową w kilka sekund. MultiOne może stać się niemal każdą potrzebną maszyną, nie tracąc przy tym swojej unikalnej cechy: być potężną maszyną w kompaktowej obudowie. Z założenia maszyna ma pracować 360 dni w roku, zimą może służyć jako piaskarka, odśnieżarka, wiosną jako kosiarka lub zamiatarka. Dodatków i doposażeń jest na tyle dużo, że każdy znajdzie zastosowanie dla tej multifunkcyjnej ładowarki z wysięgnikiem teleskopowym.

 

  • 170 przystawek zmieniających ładowarkę za każdym razem w inne narzędzie
  • Maszyna przystosowana do pracy 360 dni w roku
  • Multifunkcyjność w każdym możliwym aspekcie pracy
 

rozwiązania  techniczne

MultiOne seria 7

 

-


Multizłącze

Jest to innowacyjny system sprzęgający dla przedniego osprzętu, który umożliwia połączenie przewodów hydraulicznych w ciągu kilku sekund bez stresu.

-


Wysięgnik teleskopowy

Specjalna konstrukcja wysięgnika z podwójnym ramieniem w kształcie litery H zapewnia większy udźwig, ekstremalną wytrzymałość i wysoką widoczność na ładunek.

2 biegi w ładowarkach Multione z oznaczeniem S


2 biegi (7.3 S)

Elektrohydrauliczna regulacja prędkości.W maszynach oznaczonych symbolem S dostępne są 2 biegi, prędkość przejazdowa 20km/h

Silniki hydrauliczne o wysokim momencie obrotowym


Napęd

Silniki hydrauliczne o wysokim momencie obrotowym

 

Zobacz video

Ładowarka MultiOne podczas pracy

 

 

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna