Ocen produkt

Corvus ADVENTURET900

-

WERSJA PDF

Ciesz się najwyższą kontrolą, zrównoważoną w 100% dzikim DNA. Będąc za sterami CORVUS AdventureT900 poczujesz moc i dreszczyk emocji związane z czystą jazdą po szlaku, dzięki możliwości przełączania się między dwoma innowacyjnymi układami napędowymi 4 × 2 lub 4 × 4, gwarantującymi doskonałą przyczepność w off-road i niezrównane osiągi na drodze.

PRODUKT ARCHIWALNY

Adventurer T900 z tyłu z logo Corvus

Prezentacja maszyny

Corvus Adventurer T900

 

    Jednostka Napędowa

 

Dzięki 4-suwowemu dwucylindrowemu silnikowi (70cv) z elektronicznym wtryskiem paliwa, który zapewnia wysoką wydajność, nowy AdventureT900 zapewnia użyteczne pasmo mocy, aby w pełni cieszyć się każdym wyzwaniem. Podwójne iskry i wysoki moment obrotowy przy niskich prędkościach obrotowych sprawiają, że jest to idealny wybór silnika dla każdego rodzaju poszukiwaczy emocji. Zbiornik paliwa o pojemności 40 litrów w połączeniu z naszym nowoczesnym, oszczędnym silnikiem pozwala cieszyć się zasięgiem paliwa do 300 km. Ciesz się najbardziej wydajnym pod względem paliwa wózkiem obok siebie, oszczędzając paliwo we wszystkich codziennych zadaniach lub odkrywając nowe ziemie. Udaj się dalej niż wcześniej, w poszukiwaniu nowych tras z pewnością, jaką oferuje AdventureT900.

 

 

Corvus Adventurer T900 silnik i maska

Corvus Adventurer T900 w lesie

 

    Zaprojektowany dla komfortu

 

Corvus jest doskonale zaprojektowany, by zapewnić komfort cały dzień, jak również poczucie bezpieczeństwa. Jego budowa oraz ergonomiczne ustawienie siedzeń, z możliwością ich regulacji, gwarantuje bezpieczeństwo użytkowników w pojeździe, nawet podczas pokonywania trudniejszego terenu. AdventureT900 jest dobrze wyposażony, aby chronić pasażerów przed wiatrem, kurzem, wodą i błotem, ze stałym dachem i homologowaną przednią szybą z wycieraczką i dyszami wodnymi zapewnia dobrą widoczność. Przestronne wnętrze, zarówno ergonomiczne, jak i funkcjonalne, z łatwością pomieści dwie osoby. Dobrze zaprojektowana karoseria i zintegrowane błotniki chronią przed odpryskami błota.

 

    Precyzja i kontrola

 

Zachowaj wyjątkowy poziom kontroli nad pojazdem na każdym etapie wyzwania, dzięki naszemu ekskluzywnemu specjalnie zaprojektowanemu podwoziu z rurek, które zapewnia doskonałą sztywność pojazdu. Co więcej, dobrze zaprojektowana geometria przedniej osi i system zapobiegający nurkowaniu zapewniają lepszą precyzję hamowania i przyczepności w punkcie wejścia w zakręt.

 

Corvus Adventurer T900 i panel sterowania

 

Corvus Adventurer T900 z lotu ptaka

 

 

    Perfekcyjna dystrybucja mocy

 

Przekładnia 4 × 4 wyposażona w mechanizm różnicowy z przodu i z tyłu. Tylny mechanizm różnicowy w standardzie ma możliwość blokady. 50% rozkład momentu obrotowego gwarantuje najlepszą możliwą przyczepność i manewrowanie w dowolnym momencie. Oprócz zwartej konstrukcji, niskiego środka ciężkości i dużego prześwitu zapewnia niewiarygodne wrażenia z jazdy.

 

    Paka załadowcza

 

Adventurer T900 ma silne i hojne serce gotowe spełnić najbardziej wymagające potrzeby jazdy ekstremalnej. Jego silnik spalinowy i automatyczna przekładnia, oznacza, że nic nie stanie mu na przeszkodzie. System zawieszenia Corvusa polepsza wydajność dzięki zmaksymalizowanej elastyczności, przechyleniu osi oraz skoku kół. Kiedy jedno lub kilka kół jest w powietrzu, napęd 4x4 będzie trzymał resztę kół w kontakcie z podłożem, by utrzymywać się poruszanie się maszyny do przodu.

 

Paka załadunkowa w Corvus Adventurer T900


GALERIA PRODUKTU


Corvus Adventurer T900


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

0
Brak ocen, bądź pierwszy.

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien,że dzięki fabrycznemu finasowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna