Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Ocen produkt

Corvus TERRAINDX4

-

WERSJA PDF

Niezależnie od tego, czy pracujesz w rolnictwie, z inwentarzem żywym, leśnym, do pielęgnacji darni lub budownictwa, nowy TerrainDX4 daje Ci możliwość kontrolowania wszystkich rodzajów ziemi roboczej. Kluczem do tej kontroli są wydajny silnik wysokoprężny i wiodąca na rynku pojemność magazynowa — dzięki czemu nie napotkasz żadnych przeszkód między tobą a twoimi zadaniami. Profesjonalny utv stworzony z myślą o Tobie i Twoim środowisku pracy.

PRODUKT ARCHIWALNY

Terraindx4 z boku

Prezentacja maszyny

Corvus Terrain DX4

 

    Jednostka Napędowa

 

Dobrze zaprojektowany, profesjonalny UTV zasługuje na odpowiednio do niego dopasowany silnik. Nowy TerrainDX4 wykorzystuje 3-cylindrowy, rzędowy silnik wysokoprężny YANMAR o pojemności 993 cm3 i mocy 24KM, który zapewnia doskonałą wydajność i zasięg. Potężne narzędzie pracy w twoich rękach. Jednostka napędowa osadzona jest w solidnym podwoziu rurowym, który również wyposażony jest w plastikową płytę ślizgową.  Zapewnia to, że silnik oraz przekładnia są zabezpieczone, przy pokonywaniu nawet najtrudniejszych przeszkód w terenie.

 

Corvus Terrain DX4 silnik i maska

 

 

 

Komfortowa kabina w Corvus Terrain DX4

 

    Przestronne wnętrze

 

Kiedy chodzi o pracę, komfort to wszystko, więc osłonięta i wygodna przestrzeń zapewnia dużo bardziej satysfakcjonujące doświadczenia. Duże wymiary kabiny (1440x1300 mm) wraz z dobrze zaprojektowanym układem wewnętrznych elementów sterujących zapewniają doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach. Ponadto przy braku przeszkód między siedzeniami i płaskiej podłodze zapewnia kierowcy i pasażerowi łatwy i niezakłócony dostęp do wsiadania i wysiadania. Wszystko to, dodane do zwinności oraz łatwości prowadzenia dzięki Elektronicznemu Sterowaniu (EPS), sprawia, że Terrain DX4 jest komfortową maszyną w codziennej profesjonalnej pracy.

 

    kabina i system nagrzewczy

 

Co jeśli ten komfort można utrzymać przez cały rok? Dzięki zintegrowanemu systemowi drzwi, klimatyzacji i ogrzewania znajdującemu się w TerrainDX4, możesz wykonywać każde zadanie bezpiecznie chronione i izolowane od pogody przez cały rok. Szerokie drzwi na zawiasach pozwalają je otwierać tylko jedną ręką, zapewniają komfortowe wyjście oraz wejście do maszyny. Kabina jest zamykana na klucz, by stworzyć zabezpieczoną przestrzeń na Twoje narzędzia. Szyby otwierane elektronicznie mogą być częściowo otwarte, są odporne na uderzenia oraz zadrapania. System drzwi jest opatentowany przez Corvus. 

 

 

Ogrzewanie w Corvus Terrain DX4

 

Zabezpieczona kabina Corvus Terrain DX4

 

    Pełna ochrona

 

Ta moc silnika jest osadzona na solidnym i solidnym podwoziu rurowym, które ma również pełną plastikową płytę poślizgową, dzięki czemu silnik i skrzynia biegów są chronione nawet w najbardziej skomplikowanym terenie. Pracuj bezpieczniej, wiedząc, że jesteś chroniony przez solidny pałąk i 2-punktowe pasy bezpieczeństwa.

    Paka załadowcza

 

Terrain DX4 wyróżnia się na tle innych marek, oferując większą ładowność paki załadunkowej, nawet do 720 kg. 6 różnych lokalizacji, by trzymać swoje narzędzia, pod ręką i bezpiecznie podczas odpoczynku. Skrzynia ładunkowa ma w standardzie ładowność 450 kg i jest wykonana ze stali. Pomimo swojego dużego rozmiaru, jest nadzwyczaj lekka i łatwa w obsłudze. Podnoszenie paki jest łatwe w obsłudze.

 

Paka załadunkowa w Corvus Terrain DX4


GALERIA PRODUKTU


Corvus Terrain DX4

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


0
13 Maj 2024
 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna