Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Ocen produkt

Cynkomet Rozrzutnik N-264

12000 - 12000 kg

rozrzutnik skorupowy cynkomet n-264

Charakterystyka

CynkoMet sp. z o.o. został zarejestrowany w 2003 roku, ale nasza tradycja produkcji maszyn rolniczych sięga 1956 roku. Jesteśmy firmą o profilu produkcyjno - handlowo - usługowym. Naszą specjalnością jest cynkowanie ogniowe. Wieloletnie doświadczenie i perfekcyjna technika czynią z nas liderów branży w regionie. Cynkomet to tradycja produkowania maszyn, które do dzisiaj są obecne prawie w każdym gospodarstwie w Polsce. Dobre kojarzenie marki, oraz coraz większy popyt na maszyny Cynkometu stawiają fabrykę w Czarnej Białostockiej przed dużym wyzwaniem, aby sprostać wymaganiom rynku.

Cynkomet Sp. z o.o. rozwija się bardzo dobrze i w niedługim czasie będzie ważnym graczem na rynku producentów maszyn polskich.

Jako nieliczny zakład produkcyjny w Polsce do procesów technologicznych i energetycznych  Cynkomet wykorzystuje w Czarnej Białostockiej  gaz LNG. Do tego celu została specjalnie wybudowana nowoczesna stacja odparowywania skroplonego metanu LNG. Jest to nowość na rynku energetycznym. Gaz LNG jest paliwem bardzo ekologicznym, bezpiecznym i bezkonkurencyjne w aspekcie ochrony środowiska. Jest paliwem wyjątkowo czystym, nie ma właściwości toksycznych i korozyjnych. Gaz płynny LNG to paliwo mocno wspierane przez Komisję Europejską. W pakiecie „Czysta energia dla transportu: europejska strategia w zakresie paliw alternatywnych”, Bruksela przyznaje, że LNG jest paliwem ekologicznym i perspektywicznym.

Rozrzutnik obornika N-264 - 12 ton z zawieszeniem typu „TANDEM” na resorach parabolicznych jest uniwersalną maszyną rolniczą przeznaczoną do roztrząsania obornika, torfu, kompostu, wapna, nawozów oraz obornika kurzego.
Szczelna skrzynia ładunkowa umożliwia przewożenie i rozrzucanie rozrzedzonego (półpłynnego) obornika wybieranego bezpośrednio z płyty gnojowej. Nowe opatentowane rozwiązanie napinania łańcuchów przenośnika zapewnia, że obornik nie wycieka po załadowaniu w trakcie przejazdów transportowych na pole.
Rozrzutnik jest wyposażony w szerokopasmowy adapter dwutalerzowy AVH2 umożliwiający szeroki (do 25 m), a jednocześnie bardzo równomierny rozrzut obornika.

Studyjne zdjęcie rozrzutnik obornika na układzie jezdnym typu Tandem Cynkomet typ N 264 o ładowności 12 ton od korbanek.pl

 

 

wyposażenie  rozrzutnika n - 264

Wyposażenie standardowe

 

 • wał przegubowy
 • szczelna skrzynia ładunkowa
 • ściany boczne 1150 mm
 • możesz dodać zestawienie walorów danego modelu
 • instalacja oświetleniowa 12V
 • tylna ściana podnoszona hydraulicznie
 • instalacja hamulcowa pneumatyczna
 • zawieszenie typu tandem na resorach parabolicznych
 • 2 bębny poziome rozdrabniające, 2 talerze rozrzucające

 

 

 

dane techniczne

Wymiary

Masa własna: 6780 kg
Długość: 8240 mm
Szerokość: 2460 mm
Wysokość (*bez nadstaw): 3055 mm
Ładowność: 14000 kg

 

 

 

tabela producenta

Dane szczegółowe

Szczegóły technicznych danych w tabeli rozrzutników obornika Cynkomet

 

film youtube

KliknijAKCESORIA DO Rozrzutnika Cynkomet N-264 12 ton

Akcesoria


GALERIA PRODUKTU


Rozrzutnik Cynkomet N-264

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna