Ocen produkt

Cynkomet Rozrzutnik N-233

3500 - 4500 kg

rozrzutnik cynkomet  n-233/4  233/4-1  233/4-2

Charakterystyka

CynkoMet sp. z o.o. został zarejestrowany w 2003 roku, ale nasza tradycja produkcji maszyn rolniczych sięga 1956 roku. Jesteśmy firmą o profilu produkcyjno - handlowo - usługowym. Naszą specjalnością jest cynkowanie ogniowe. Wieloletnie doświadczenie i perfekcyjna technika czynią z nas liderów branży w regionie. Cynkomet to tradycja produkowania maszyn, które do dzisiaj są obecne prawie w każdym gospodarstwie w Polsce. Dobre kojarzenie marki, oraz coraz większy popyt na maszyny Cynkometu stawiają fabrykę w Czarnej Białostockiej przed dużym wyzwaniem, aby sprostać wymaganiom rynku.

Cynkomet Sp. z o.o. rozwija się bardzo dobrze i w niedługim czasie będzie ważnym graczem na rynku producentów maszyn polskich.

Jako nieliczny zakład produkcyjny w Polsce do procesów technologicznych i energetycznych  Cynkomet wykorzystuje w Czarnej Białostockiej  gaz LNG. Do tego celu została specjalnie wybudowana nowoczesna stacja odparowywania skroplonego metanu LNG. Jest to nowość na rynku energetycznym. Gaz LNG jest paliwem bardzo ekologicznym, bezpiecznym i bezkonkurencyjne w aspekcie ochrony środowiska. Jest paliwem wyjątkowo czystym, nie ma właściwości toksycznych i korozyjnych. Gaz płynny LNG to paliwo mocno wspierane przez Komisję Europejską. W pakiecie „Czysta energia dla transportu: europejska strategia w zakresie paliw alternatywnych”, Bruksela przyznaje, że LNG jest paliwem ekologicznym i perspektywicznym. 

Rozrzutnik jednoosiowy N-233, jest uniwersalną maszyną rolniczą przeznaczoną do roztrząsania obornika, wapna, torfu, kompostu. Po zamontowaniu tylnej ściany rozrzutnik może służyć jako przyczepa samowyładowcza. Całkowicie ocynkowana konstrukcja gwarantuje wieloletnią eksploatację. 
Na życzenie odbiorcy jest wyposażany w jeden z adapterów rozrzucających:

A2HS - dwa bębny poziome ze zwojami ślimakowymi,
A4VS - cztery bębny pionowe ze zwojami ślimakowymi

 

JUednoosiowy rozrzutnik obornika z adapterem poziomym dwu walcowym marki Cynkomet typ N 233

typy adapterów

Grafika - Poziomy i pionowy

 

 

 

 

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

Rozrzutnik N - 233

 

 • ściany boczne 500 mm
 • instalacja hamulcowa pneumatyczna
 • podpora dyszla składana z kółkiem stalowym
 • hamulec ręczny z korbą
 • przednia siatka ochronna
 • instalacja oświetleniowa 12V
 

WYPOSAŻENIE OPCJONALNE

Rozrzutnik N - 233

 

 • dodatkowe nadstawy 500 mm (nadstawy ze ścianą tylną)
 • możliwość adaptacji
 • na przyczepę objętościową samowyładowczą
 • dodatkowa tylna ściana 500 mm
 • podłoga drewniana
 • tylna zasuwa hydrauliczna
 

dane techniczne

Wymiary

 

 • 1380 kg
 •  5808 mm
 • 2120 mm
 • 2720 | 2570 mm
 • 3500 kg

dane techniczne

Specyfikacja szczegółowa

 

Wymiary skrzyni ładunkowej: (wysokość)500mm
Wymiary skrzyni ładunkowej: (szerokość)1720mm
Wymiary skrzyni ładunkowej: (długość)3960mm
Zawieszenie sztywne
Powierzchnia ładunkowa: 6,54m2
Grubość blachy podłogi: 4 mm
Klasa ciągnika współpracującego: 45 KM
Prędkość transportowa / robocza: 30 km/h
Rozstaw kół: 1500 mm
Typ ogumienia: 11,5/80-15,3
Wysokość podłogi od podłoża: 1075 mm
Pojemność ładunkowa: 3,12 m 3

 

tabela producenta rozrzutnik n-233

Jednoosiowy 3,5 tony 

Tabela z danymi technicznymi jednoosiowych rozrzutników obornika marki Cynkomet

 

film youtube

kliknijAKCESORIA DO Rozrzutnik Cynkomet N-233

Akcesoria


GALERIA PRODUKTU


Rozrzutnik N-233


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien,że dzięki fabrycznemu finasowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna