Ocen produkt

Expom GROM

220 - 560 CM

 

Expom GROM

Agregat ścierniskowy 

Firma EXPOM Sp. z o.o. w Krośniewicach powstała w 1992 roku. Na początku działalności firma znajdowała się w Kutnie i zatrudniała 28 pracowników. W 1994 roku firma zmieniła swoją siedzibę na Krośniewice – miasto znajdujące się na skrzyżowaniu dwóch głównych tras łączących północ z południem oraz wschód z zachodem co stwarza dogodne warunki produkcyjne i handlowe. Na początku EXPOM zajmował się głównie produkcją agregatów do upraw przedsiewnych oraz włók łąkowo-polowych. Jednym z takich agregatów, który od wielu lat spełnia oczekiwania wielu użytkowników jest Expom GROM.

 

 

Expom Grom podczas pracy na polu

 

Wyposażenie  Agregatu

Ścierniskowego Expom GROM

 

Expom Grom zbliżenie na zęby

 

Wyposażenie standardowe

 

 • - belka zaczepowa kat. II dla szer. 2,2m – 3,0m; kat. III dla szerokości od 3,8m
 • - cztery rzędy zębów spiralnych 35x35 mm zakończonych redlicą dwustronną
 • - regulowana manualnie włóka równająca, złożona ze sprężyn płaskich
 • - wał krusząco – ugniatający, rurowy o średnicy 540 mm z punktową regulacją głębokości
 • - wersja 2,2 i 3,0m rama sztywna zawieszana
 • - wersja 3,8; 4,7; 5,6m składane hydraulicznie zawieszane
Expom Grom podniesiony

 

Wyposażenie opcjonalne

 

 • - wał V-ring o średnicy 600 mm
 • - wał zębaty ciężki o średnicy 500 mm
 • - boczne ekrany osłonowe
 • - oświetlenie
 • - włóka równająca z hydrauliczną regulacją
 • - zgrzebło z drutu ø12 zamiast włóki

Zalety  Agregatu

Ścierniskowego Expom GROM

 

Agregat podorywkowy, ścierniskowy Expom GROM jest przystosowany do płaskiej, powierzchni obróbki gleby, bezpośrednio po żniwach – powoduje szybkie kiełkowanie resztek nasion zbóż i chwastów, umożliwia szybkie gnicie resztek pożniwnych oraz zatrzymuje wilgoć w glebie. Resztki ziarna zboża i nasion chwastów kiełkują najlepiej, gdy gleba jest uprawiona po żniwach całkiem płytko. Również słoma łatwiej zmienia się w próchnicę, gdy ściernisko jest wymieszane na małej głębokości roboczej. Agregaty ścierniskowe GROM są dostępne w szerokościach od 2,20 do 5,60 m.

Resztki ziarna zboża i nasiona chwastów kiełkują najlepiej, gdy gleba jest uprawiona po żniwach całkiem płytko. Również słoma łatwiej zmienia się w próchnicę, gdy ściernisk jest wymieszane na małej głębokości.

Agregat Expom Grom na polu

Expom Grom podczas uprawy

Agregat ścierniskowy Expom GROM doprawia ściernisko możliwie płytko, ale znakomicie miesza pozostałości po żniwach oraz rozkrusza i wyrównuje glebę.

Elementami roboczymi agregatu Expom GROM są:

 •  Specjalne zęby sprężynowe zakończone dwustronnymi redliczkami lub gęsiostopkami 180 mm
 •  Włóka równająca, regulowana mechanicznie 
 •  Wał rurowy

Agregat ścierniskowy Expom GROM to nowoczesna maszyna przystosowana do płaskiej powierzchniowej obróbki gleby, bezpośrednio po żniwach, powodując szybkie kiełkowanie nasion resztek zbóż i chwastów, umożliwiając szybkie gnicie resztek słomy.

 

Dane  Techniczne

Agregatu ścierniskowego Expom GROM

 

Szer. N0 Ilość rzędów (szt.) Kg Zapotrzebowanie mocy (KM)
2,2 3905 12 1050 70-90
3,0 3906 16 1340 90-120
3,8 3907 18 1950 120-140
4,7 3908 24 2320 140-160
5,6 3909 29 2710 160-200

 

Producent zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian konstrukcyjnych, danych technicznych i innych parametrów technicznych bez powiadomienia.

prezentacja video

Film przedstawiający agregaty z oferty firmy Korbanek


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
Ocen: 5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien,że dzięki fabrycznemu finasowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna