Ocen produkt

Expom AKTYWATOR

300 - 1200 CM

WERSJA PDF

 

Chwastownik  expom aktywator

Maszyny pielęgnacyjne  - seria Aktywator

Na początku EXPOM zajmował się głównie produkcją agregatów do upraw przedsiewnych oraz włók łąkowo-polowych. Na przestrzeni 23 lat nastąpił gwałtowny rozwój firmy, co przyczyniło się do znacznego rozszerzenia asortymentu oferowanego dla nowoczesnego rolnictwa, takich jak: agregaty uprawowe, wały doprawiające, spulchniacze, chwastowniki i inne produkty producenta pochodzącego z Krośniewic. Maszyna pielęgnacyjna, jaką jest spulchniacz, chwastownik Expom AKTYWATOR jest przeznaczona do mechanicznego niszczenia chwastów w uprawie zbóż, ziemniaków, kukurydzy, buraków, rzepaku oraz większości warzyw, a przy zamocowaniu na dwóch ostatnich rzędach zębów specjalnych zagarniaczy stosowane są przy pielęgnacji łąk i pastwisk. Chwastownik ma duży wpływ na spulchnienie gleby, polepszenia dostępności składników pokarmowych, pobudzenie do rozkrzewiania oraz uaktywnienie napowietrzania gleby. Spulchniacz chwastownik coraz częściej jest stosowany przy wiosennym bronowaniu ozimin. Elementami roboczymi chwastownika są sprężynowe zęby drutowe z regulowaną wysokością pracy. Szerokości robocze to: 3,0; 6,0; 7,5; 9,0 i 12,0 m. Maszyna posiada koła podporowe mające również regulację wysokości. Bezpośrednimi korzyściami z zastosowania Aktywatora są: zniszczenie chwastów, spulchnienie gleby, polepszenie dostępności składników pokarmowych, pobudzenie do rozkrzewiania oraz uaktywnienie napowietrzania gleby. Brona mulczowa - chwastownik coraz częściej jest stosowana przy wiosennym bronowaniu ozimin. Maszyny z Expomu można spotkać na wielu gospodarstwach pracujących z takimi ciągnikami jak: Arbos, Fendt, Massey-Feruson, New Holland, John Deere, Case, Kubota, Belarus, Zetor, Pronar, Ursus, Class i wiele innych dostępnych na polskim rynku.

 

Maszyna pielęgnacyjna, jaką jest spulchniacz, chwastownik Expom AKTYWATOR

 

zastosowanie maszyn  aktywator

Miejsca, do których Aktywator jest stworzony

 

 • Łąki i pastwiska
 • Plantacje kukurydzy i buraków, na których celem jest zwalczanie chwastów
 • Wiosenna uprawa ozimin
 • Plantacje ozimin

wyposażenie  standardowe

WAŻNE CECHY

 

 • Galwanizowane pola bron
 • Podpora postojowa
 • Mechanizm regulacji kąta ataku zębów
 • 5 rzędów zębów
 • Koła podporowe z regulacją wysokości
 • Ząb sprężynowy o średnicy 7 mm, wersja 3,0 m na ramie sztywnej zawieszanej
 • Wersja o szerokościach od 6,0 do 12,0 m, składane hydraulicznie, zawieszane
 • belka zaczepowa kategoria II dla szer. 3,0; 6,0; 7,5 m kategoria III dla szerokości 9,0; 12,0 m
 • Rozsiewacz nawozów APV Austriackiego producenta, dostępny jako wyposażenie opcjonalne
 

dane  techniczne

Podstawowe parametry techniczne

Szerokość robocza
N0
Ilość zębów 
Kg Zapotrzebowanie mocy (KM)
3,0 1408 60 280 35
6,0 1400 120 600 50-70
7,5 1401 150 850 65-80
9,0 1402 180 1110 90-100
12,0 1403 240 1740 110-120

GALERIA PRODUKTU


Prezentacja Expom AKTYWATOR


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

4
4 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien,że dzięki fabrycznemu finasowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna