• ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

   

  Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia Agregat uprawowy PEGAZ w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz przedstawiciel, który ustali szczegóły prezentacji.

  Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach swojego gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

  zachód słońca na polu Korbanek

  Formularz

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Oceń: 
  5
  5 (1 głos.)
Ocen produkt

Expom Agregat uprawowy PEGAZ

180 - 300 CM

WERSJA PDF

Głębosz  pegaz

Expom Pegaz - głębosz, zawieszany

 

Na początku EXPOM zajmował się głównie produkcją agregatów do upraw przedsiewnych oraz włók łąkowo-polowych. Na przestrzeni 23 lat nastąpił gwałtowny rozwój firmy, co przyczyniło się do znacznego rozszerzenia asortymentu oferowanego dla nowoczesnego rolnictwa, takich jak: agregaty uprawowe, wały doprawiające, spulchniacze, chwastowniki i inne produkty producenta pochodzącego z Krośniewic. Maszyny z Expomu można spotkać na wielu gospodarstwach pracujących z takimi ciągnikami jak: Arbos, Fendt, Massey-Feruson, New Holland, John Deere, Case, Kubota, Belarus, Zetor, Pronar, Ursus, Class i wiele innych dostępnych na polskim rynku.

Dział konstrukcyjny cały czas pracuje nad nowymi konstrukcjami maszyn oraz wprowadza ulepszenia, będące wynikiem stałego kontaktu z użytkownikami oraz Przemysłowym Instytutem Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Poznaniu. Wprowadzanie nowych technologii, materiałów najwyższej jakości oraz duże doświadczenie w produkcji maszyn rolniczych spowodowało, że wyroby są bezawaryjne i mają wielką rzeszę zadowolonych użytkowników. Wszystkie maszyny malowane są farbami proszkowymi, co w pozytywny sposób wpłynęło na ich trwałość i estetykę.

Głębosz Expom PEGAZ jest maszyną rolniczą służącą do kruszenia, przewietrzania gleby oraz głębokiego (na głębokość od 400 do 600 mm) spulchniania podglebia w celu polepszania jego własności fizycznych i biologicznych. Taki efekt agrotechniczny uzyskuje się przede wszystkim poprzez napowietrzanie i nawodnienie dolnych warstw gleby, co korzystnie wpływa na rozwój roślin mających głębszy system korzeniowy. Głęboszowanie stosuje się najczęściej na glebach pod uprawę buraków cukrowych, a także rzepak lub lucernę. Zabieg ten przeprowadza się na danym polu zwykle raz na kilka lat (co 4 – 5 lat). Praktycznym wskaźnikiem do zastosowania głębosza są zastoiska wodne na polu widoczne wiosną. Po przeprowadzonym głęboszowaniu gleba nie wymaga głębokiej orki i jest możliwy siew roślin po zastosowaniu narzędzi doprawiających.

 

Zawieszany na zabezpieczeniu kołkowym głębosz Expom Krośniewice Pegaz

 

 

wyposażenie  standardowe

WAŻNE CECHY

 

 • Zaczep 3-punktowy kategorii II i III - sworznieZawieszany na zabezpieczeniu kołkowym głębosz Expom Krośniewice Pegaz
 • Zęby z blachy stalowej o grubości 30 mm wzmocnione hardox
 • Regulowany rozstaw korpusów
 • Hartowana wymienna końcówka robocza zęba
 • Zabezpieczenie bolcowe
 • Wał krusząco – ugniatający, rurowy o średnicy 540 mm z punktową regulacją głębokości
 • Podpory postojowe
 • Wszystkie wersje zawieszane

wyposażenie  dodatkowe

ISTOTNE CECHY

 

 

dane  techniczne

Podstawowe parametry techniczne

Szerokość maszyny
N0
Ilość zębów 
Kg Zapotrzebowanie mocy (KM)
3,0 4202 3 1000 120 - 130
3,0 4203 4 1100 160 - 170
3,0 4204 5 1200 170 - 180
3,0 4205 3 1530 120 - 130
3,0 4206 4 1745 160 - 170
3,0 4207 5 1865 170 - 180
0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna