Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
 • ZAPYTANIE OFERTOWE

   

  Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek masz możliwość skontaktowania się i zadania pytań dotyczących Agregat uprawowy WEKTOR . Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz przedstawiciel, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

  Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa. 

  Budynek firmy Korbanek Sp. z o.o.

  Formularz

   

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  Oceń: 
  Brak ocen, bądź pierwszy.
Ocen produkt

Expom Agregat uprawowy WEKTOR

600 - 800 CM

Expom Krośniewice to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w budowaniu maszyn rolniczych


Pozwala jej na dostosowywanie się do rosnących potrzeb rolników jak i samego rynku. Elementy robocze oferowanych przez Expom maszyn wykonywane są z wysokiej jakości stali odpornych na ciężkie warunki polowe. Dzięki temu wszystkie oferowane agregaty uprawowe doskonale sobie radzą w najtrudniejszych warunkach.Agregaty uprawowe Wektor są odpowiedzialne za przygotowanie gleby do zasiania. Dzięki swojej konstrukcji łatwo dostosowują się do wcześniej przeprowadzonych zabiegów polowych takich jak orka, uprawa uproszczona. Służy do spulchniania wierzchniej warstwy gleby, rozbijania i kruszenia brył zaskorupiałej powierzchni pola oraz ugniatania podłoża dla zapewnienia lepszego podsiąkania wód gruntowych. Agregat przedsiewny jest szczególnie przydatny podczas uprawy roślin wymagających wyrównanego pola, przed wysiewem nasion. Maszyna wyposażona jest w wał rurowy na łożyskach bezobsługowych, który zapewnia precyzyjne utrzymanie głębokości oraz bardzo dobre rozdrobnienie i wyrównanie gleby. Agregat może pracować w całym zakresie gleb od lekkich do ciężkich, na polach równych, nie zakamienionych, przy nachyleniu terenu do 12°.

Agregat przedsiewny Expom Wektor
Agregaty uprawowe Expom Wektor występują w wariantach o szerokościach roboczych 6, 7, oraz 8 metrów i są maszynami połzawieszanymi składanymi hydraulicznie.

Agregat uprawowy  Expom Wektor

Specyfikacja agregatów Expom Wektor

 

Przedsiewny agregat uprawowy Expom WEKTOR jest maszyną rolniczą przeznaczoną do przedsiewnej uprawy gleby. Zadaniem  agregatów przedsiewnych jest otwieranie gleby, pozwalając jej się ogrzać celem zapewnienia szybszego kiełkowania ziarna. Napowietrzona gleba wpływa na wzrost systemu korzeniowego, co zwiększa wchłanianie składników odżywczych i wody przez korzenie.  Wybór zębów i ich rozstawu umożliwia dostosowanie do rodzaju gleby i do rodzaju wcześniejszej uprawy i do założonego celu, a w rezultacie redlice pozostawiają rozdrobnioną glebę na powierzchni, mniej wrażliwą na korozje.

Płytkie nachylenie ostrzy zwiększa siłę wciągania, czego efektem jest silniejszy nacisk na wały uprawowe. Zapewnia to optymalne wypoziomowanie i spulchnienie gleby, którą obrabia następnie, tylny wał uprawowy. Gleba drobnoziarnista jest odseparowana od warstwy zbrylonej, znajduje się w strefie korzennej, zaś większe grudy - na powierzchni. Wał za maszyną zapewnia doskonałą rekonsolidację gleby. W ten sposób przygotowuje się idealne pole pod uprawy.

Agregat Wektor w pracy

 

Wyposażenie  Agregatów Wektor

Lista wyposażenia standardowego i  opcjonalnego agregatów uprawowych Wektor

 


Agregat przedsiewny Expom Wektor zdjęcie studyjne

 • belka zaczepowa kat. III
 • stopa podporowa
 • wał krusząco-ugniatający, rurowy o średnicy 400mm
 • zgrzebło sprężyste, średnica 12mm
 • pięć rzędów zębów 45x10 
 • podwozie jezdne z kołami 11.5/80 – 15.3 12-14 PR
 • boczne koła podporowe 24x8.00 – 14.5
 • max. głębokość robocza 150mm
 • wersja 6,0; 7,0; 8,0m składane hydraulicznie półzawieszane

Wyposażenie opcjonalne:

 • regulowana listwa równająca
 • włóka sprężynowa
 • oświetlenie
 

Dane  Techniczne

Parametry techniczne agregatów uprawowych EXPOM 

Expom  Wektor

Szerokość robocza (cm.) Typ Ilość zębów  Waga
(kg)
Zapotrzebowanie mocy ciągnika (KM)

6 000

składany hydraulicznie, półzawieszany

57

3 200

120

7 000 składany hydraulicznie, półzawieszany

67

3 350

160

8 000 składany hydraulicznie, półzawieszany

77

3 500

200

 

Film video

Film prezentujący dostawę agregatu EXPOM do klienta

0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna