Ocen produkt

Fella TH - zaczepiane

520 - 1270 CM

WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

„Turbo-przetrząsacze” FELLA

Z ramą – wózkiem transportowym są przygotowane do osiągania wysokich prędkości pracy, zaczep do belki wahliwej ciągnika lub zaczep poziomy oraz sekwencyjna obsługa wykorzystująca gniazdo hydrauliczne jednostronnego działania, umożliwiają maszynie osiągnięcie dużej szerokości pracy, dobrej zwrotności i wysokiej wydajności. Nawet małe ciągniki (począwszy od 30 KM) mogą wykonać wydajną pracę i uzyskać oszczędności na zużyciu paliwa.

Przetrząsacz Fella ciągany
 

Przetrząsacze  Fella

Modele zaczepiane serii TH nadają się na każde warunki

Fella  TH 800 Trans

Automatyczne zabezpieczenie z funkcją wolnego skoku rozłącza napęd karuzeli, gdy ramiona są uniesione powyżej pozycji pośredniej. Dzięki temu istnieje ochrona przed popełnieniem błędów związanych z obsługą maszyny oraz wyeliminowano niebezpieczeństwo wypadku, bowiem uniesione karuzele wirnikowe nie obracają się. Hydrauliczne, zsynchronizowane składanie ramion bocznych z wirnikami wykorzystuje centralny podnośnik hydrauliczny. Siłowniki dociskowe gwarantują natomiast optymalne działanie nawet na terenach pofałdowanych. Nie występują żadne jednostronne obciążenia.

Fella  TH 901/1101 TRANS

„System zabezpieczający SLS” (Security-LockSystem) – automatyczne zabezpieczenie części przegubowych przenoszących napęd na wirniki, które mogłyby wykonywać ruch obrotowy po złożeniu. Rolą zabezpieczenia „SLS” jest sprawienie, by maszyna rolnicza była bezpieczna dla użytkownika i by nie istniało ryzyko uszkodzenia wałków Cardana przenoszących napęd podczas obrotu wałka napędowego. W zwartej pozycji transportowej karuzele są zablokowane, by uniknąć niebezpieczeństwa – wirniki nie obracają się w tej pozycji. Modele TH 900 / TH 901 Trans i TH 1101 Trans są już wyposażone w tę nowoczesną technologię

zaczepiane  przetrząsaczy fella

Z dyszlem zaczepowym i na tylny TUZ

 

Podczas składania przetrząsacza do pozycji transportowej rama z karuzelami obraca się do tyłu. Nie trzeba wykonywać żadnego przestawienia wysokości roboczej. Powrót do pozycji pracy z pozycji transportowej odbywa się po wstępnym zablokowaniu dyszla zaczepowego i koła nośnego poprzez ruszenie ciągnikiem do przodu i potem do tyłu. W seryjnym wyposażeniu maszyny ustawienie kąta rozrzutu jest możliwe w trzech pozycjach, co pozwala optymalnie dopasować się do różnych warunków pracy (możliwe kąty: 15 – 18 – 20,5 stopni).

Palce „Super-C” dzięki spiralnemu mocowaniu o dużej średnicy gwarantują długą trwałość maszyny i niskie koszty eksploatacyjne. Blokada w pozycji transportowej jest  uruchamiana automatycznie. Napędy przegubowe z uszczelnieniami pozostają w uchwycie podczas transportu i chronią w ten sposób wirniki przed przesunięciem. Palce i ogumienie są ochronione przed uszkodzeniem. Urządzenie umożliwiające jazdę po skosie każdej strony przetrząsacza.

Fella TH zaczepiany przetrząsacz na tyly TUZ

Turbo przetrząsacz Fella TH

Turbo-przetrząsacze” przyczepiane FELLA z niskim zaczepem kategorii II są maszynami solidnymi, ekonomicznymi i gwarantują osiągnięcie maksymalnej wydajności oraz długiej trwałości. Seryjnie, oba modele są wyposażone w regulację kąta rozrzutu (15, 18 lub 20,5 stopni) na osiach nośnych w celu zapewnienia optymalnego dopasowania się do wszystkich warunków pracy. Stabilne kopiowanie toru jazdy jest uzyskiwane dzięki długiemu dyszlowi. Mimo dużej szerokości roboczej wynoszącej 15 i 17,5 m, przetrząsacz jest bardzo zwrotny, nawet na małej powierzchni. Optymalne dopasowanie się do ukształtowania powierzchni gleby jest uzyskiwane dzięki dwóm kołom z regulowaną wysokością, które zostały umieszczone w pozycji wysuniętej, w kierunku jazdy maszyny oraz dzięki ogumieniu super-balonowemu, które zostało zamontowane poprzecznie pod każdą karuzelą. Każda karuzela jest zamontowana na ramie.

Dzięki nisko osadzonemu środkowi ciężkości w pozycji roboczej i transportowej oraz dzięki dodatkowej blokadzie obu centralnych osi, maszyna doskonale nadaje się do pracy na stokach i nie zachodzi na boki. Hydrauliczna regulacja wysokości pracy palców karuzeli jest ustawiana z kabiny ciągnika i umożliwia cofanie przetrząsaczem nawet w pozycji pracy.

 

Dane Techniczne

Zaczepianych przetrząsaczy Fella z serii TH

 

Model Szerokość robocza
[m]

Liczba wirników
[szt.]

 Liczba palcy
na wirnik [szt.]
Obroty WOM
[obr/min.]
TH 540 T Hydro 5,20 4 6 540
TH 790 7,70 6 6 540
TH 790 Hydro 7,70 6 6 540
TH 800 Trans 7,70 6 6 540
TH 901 Trans 8,60 8 6 540
TH 11008 Trans 10,20 8 6 540
TH 13010 Trans 12,70 10 6 540
TH 1100 Hydro 10,20 8 6 540
TH 1300 Hydro 12,70 10 6 540
TH 1550 Hydro 15,00 12 6 540
TH 1800 Hydro 17,50 14 6 540

 

prezentacja video

Film przedstawiający maszyny zielonkowe Samasz

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna