Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Ocen produkt

Fella TH - zawieszane

450 - 1750 CM

WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

FELLA od wielu dziesięcioleci jest synonimem jakości i innowacji w zakresie techniki maszyn zielonkawych. Dzięki nieustannemu i bliskiemu kontaktowi z naszymi klientami, nasze maszyny są ciągle udoskonalane i optymalizowane, by stały się bardziej praktyczne. Wysoka jakość pracy, bezpieczeństwo i łatwość obsługi to podstawowe zalety naszych maszyn.

Przetrząsacz Fella 5204 podczas pracy na polu
 

Przetrząsacze  Fella

Modele zawieszane serii TH nadają się na każde warunki

Fella  seria Alpine

Delikatne obchodzenie się z przetrząsanym materiałem i doskonały profil rozrzutu gwarantują, że przetrząsacze, znakomicie przystosowane do pracy na zboczach, przygotowują zielonkę wysokiej jakości. Mała masa maszyny oraz zwarte, kompaktowe rozmiary i środek ciężkości znajdujący się bardzo nisko, zapewniają bezpieczną pracę również podczas pracy na ekstremalne stromych stokach.

Fella  z trzypunktowym układem zawieszenia

Turbo-przetrząsaczeFELLA z ramą zaczepową, niskim punktem trakcyjnym i wbudowanym hamulcem wytłumiającym drgania, charakteryzują się dużą stabilnością w czasie jazdy, nawet na stosunkowo dużej prędkości pracy. Nie występuje żadne przechylanie ani zachodzenie maszyny na zboczach. Delikatne obchodzenie się z przetrząsanym materiałem i doskonały profil rozrzutu gwarantują, że te przetrząsacze, znakomicie przystosowane do pracy na zboczach, przygotowują zielonkę wysokiej jakości.

zaczepiane  przetrząsaczy fella

Zawieszane w wersji Alpine i Turboprzetrząsacze

 

Komfort składania hydraulicznego zewnętrznych ramion przetrząsacza, na których są umieszczone wirniki. Zewnętrzne ramiona maszyny mogą być złożone do pozycji transportowej hydraulicznie, obsługa odbywa się z kabiny ciągnika. Ramiona są składane synchronicznie. Podczas składania maszyny na uwrociach, do wykonania nawrotu, ramiona są składane tylko do pewnej wysokości ustalonej ogranicznikiem mechanicznym. Zabezpieczenie mechaniczne w pozycji transportowej jest obsługiwane za pomocą linki.

Fella TH Hydro z nisko osadzonym punktem trakcyjnym i ustawieniem wycentrowanym dokładnie w osi ciągnika za pomocą dwóch napinaczy teleskopowych zamocowanych na trzpieniach amortyzujących wykonanych z kauczuku. Doskonale zachowany jest kierunek poruszania się maszyny, nie występuje żadne przechylanie ani zachodzenie maszyny na zboczach. Rozrzut w kierunku środka pola jest możliwy zarówno z lewej, jak i z prawej strony.

Fella TH 5204 podczas pracy z boku

Palce przetrząsacza Fella

Hydrauliczne, zsynchronizowane składanie ramion bocznych z wirnikami wykorzystuje centralny podnośnik hydrauliczny. Siłowniki dociskowe gwarantują natomiast optymalne działanie nawet na terenach pofałdowanych. Nie występują żadne jednostronne obciążenia. Automatyczne zabezpieczenie z funkcją wolnego skoku rozłącza napęd karuzeli, gdy ramiona są uniesione powyżej pozycji pośredniej. Dzięki temu istnieje ochrona przed popełnieniem błędów związanych z obsługą maszyny oraz wyeliminowano niebezpieczeństwo wypadku, bowiem uniesione karuzele wirnikowe nie obracają się.

Jazda pod skosem jest możliwa zarówno od lewej, jak i od prawej strony ciągnika, dzięki seryjnemu wyposażeniu obsługiwanym mechanicznie z kabiny ciągnika (obsługa hydrauliczna jest możliwa jako doposażenie specjalne). Ustawienie kąta rozrzutu, również znajdujące się w standardowym wyposażeniu przetrząsacza, umożliwia optymalne dopasowanie maszyny do różnych warunków pracy (możliwe kąty: 15 – 18 – 20,5 stopni).

 

Dane Techniczne

Zawieszanych przetrząsaczy Fella z serii TH

 

Model Szerokość robocza w [m]

Liczba wirników

[szt.]

 Liczba palcy na wirnik w [szt.] Obroty WOM w [obr/min.] 
TH 4504 DN 4,50 4 6 540
TH 5204 DN 5,20 4 6 540
TH 6606 DN 6,60 6 6 540
TH 7706 DH 7,70 6 6 540
TH 8608 DN 8,60 8 6 540
TH 1550 HYDRO 15,00 12 6 540
TH 1800 HYDRO 17,50 14 6 540

 

prezentacja video

Film przedstawiający maszyny zielonkowe Samasz

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna