Ocen produkt

Hydramet Pługi i Spychacze T 017

                                                                                                                                    Spychacz do śniegu firmy HYDRAMET typ T-017
 
 
 
Firma HYDRAMET od ponad 30 lat produkuje sprzęt rolniczy najwyższej jakości. Specjalizacją tej polskiej firmy są ładowacze czołowe, których niezawodność i wytrzymałość zostały udowodnione w każdych warunkach. Szeroka oferta ładowaczy i osprzętów pozwala na skomponowanie idealnego zestawu gotowego do podjęcia każdego działania. Nieustanny rozwój firmy pozwala na postawienie marki HYDRAMET na czele polskich i w czołówce światowych producentów ładowaczy czołowych. Rozwój firmy jest efektem pracy całego zespołu i wzajemnych inspiracji pomiędzy ekipą konstruktorów, a zespołem produkcyjnym. Wieloletnie funkcjonowanie na rynku, a także nieustanne doskonalenie produktów pozwoliło na stworzenie linii ładowaczy Xtreme, gdzie wyjątkowy design łączy się z ergonomiką, solidnością wykonania oraz wysokimi osiągami. Podstawą każdego wyrobu jest dopracowany projekt z optymalną kinematyką, nowoczesny design oraz wysoka jakość wykonania, o którą dba doświadczony zespół wyposażony w nowoczesny park maszynowy oparty na maszynach sterowanych cyfrowo, automatach, robotach spawalniczych, malarni proszkowej oraz w końcu rygorystyczny dział kontroli. 

Spychacz  hydramet T 017

Pług odśnieżny tylny

Spychacz do śniegu firmy HYDRAMET typ T-017

Pług odśnieżny, spychacz T-017 firmy HYDRAMET Giżycko przeznaczony jest do odśnieżania dróg, ulic oraz placów. Montowany jest na tylnym TUZ ciągnika. Może być zastosowany do ciągników rolniczych o mocy min. 70 KM. W zależności od wielkości ciągnika zastosowane mogą być tarcze zgarniające od 2,5m do 3,0m. Spychacz do śniegu sterowany jest hydraulicznie. Ustawianie kąta skrętu tarczy odbywa się za pomocą hydrauliki ciągnika. Pług wyposażony jest w solidne koła podporowe oraz lemiesze z trudnościeralnej stali Hardox. Każdy spychacz standardowo wyposażony jest w zawieszenie pługu, które w prosty sposób można zamontować na trzypunktowym układzie zawieszenia z tyłu ciągnika, wysięgnik, tarczę zgarniającą ze stali o dużej wytrzymałości na ścieranie oraz hydraulice sterującej kątem skrętu tarczy w stosunku do nawierzchni. 

dane  techniczne

Parametry techniczne spychaczy do śniegu

Typ zgarniacza T-017 T-017/1 T-017/2
Wymiary:      
- długość 2100 mm 2100 mm 2100 mm
- szerokość 2500 mm 2700 mm 3000 mm
- wysokość 1200 mm 1200 mm 1200 mm
Masa maszyny 430 kg 490 kg 560 kg
Szerokość robocza 2500 mm 2700 mm 3000 mm
Agregowanie z ciągnikami klasy 1,4 - 4 1,4 - 4 1,4 - 4
Liczba elementów roboczych 3 3 3
Prześwit transportowy [mm] 200-400 200-400 200-400
Liczba elementów smarnych 5 9 9
Skręt tarczy zgarniającej hydrauliczny hydrauliczny hydrauliczny
Skręt dyszla hydrauliczny hydrauliczny hydrauliczny
Kąt skrętu tarczy 0 – 2700 0 – 2700 0 – 2700
Prędkość transportowa do 20 km/h do 20 km/h do 20 km/h
Prędkość robocza do 15 km/h do 15 km/h do 15 km/h

wyposażenie  Standardowe

Pługa do śniegu Hydramet T 017

 

 

Pług do śniegu T 017 HYDRAMET

 

 

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ spychacze

CIĄGNIKI ROLNICZE, KOMBAJNY I MASZYNY ROLNICZE W FIRMIE KORBANEK?

 


GALERIA PRODUKTU


Pługa do śniegu Hydramet T 017

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna