Ocen produkt

Hydramet Pługi i Spychacze T 218/2

160 - 250 CM

POBIERZ  PROSPEKT    POBIERZ INSTRUKCJĘ OBSŁUGI    WERSJA PDF

spychacz czołowy do ciągnika rolniczego

Uniwersalny pług do wszystkiego!

 

Spychacz czołowy (pług) T-218/2 z zabezpieczeniem sprężynowym firmy HYDRAMET Giżycko przeznaczony jest do odśnieżania, spychania, piachu, węgla lub obornika w gospodarstwie rolnym. Może być zamontowany na ciągnikach rolniczych o różnej mocy. W zależności od wielkości ciągnika, zastosowane mogą być tarcze spychające od 1,5 m do 2,5 m. Spychacz sterowany jest hydraulicznie. Ustawianie kąta skrętu tarczy może odbywać się ręcznie lub hydraulicznie.

Elementy robocze, czyli lemiesz jest zabezpieczony dodatkowo przed kolizją z przeszkodami i uszkodzeniem serią sprężyn. Naciąg tych sprężyn można w bardzo łatwy sposób regulować za pomocą śrub. By obniżyć koszty eksploatacyjne listwa gumowa jest podzielona na części. W przypadku jej uszkodzenia nie ma potrzeby wymiany całości tylko jej części.

 

 

Spychacz czołowy HYDRAMET T-218 zamontowany na ciągniku ARBOS

Spychacz czołowy HYDRAMET typ T-218/2 zamontowany na ciągniku ARBOS 2035

atuty  pługa czołowego

Co jest bardzo istotne!

 

  • Sztywna, rama zabezpieczona wieloma wzmocnieniami
  • Perfekcyjne spawy naniesione robotem spawalniczym
  • Połączenia ruchome zabezpieczone przez solidne tuleje
  • Przewody hydrauliczne renomowanych firm
  • Gruba listwa gumowa
  • Mocna sprężyny zabezpieczające lemiesz przed uszkodzeniem
  • Trwałe i estetyczne malowanie proszkowe
  • Na życzenie - malowanie w wybranym przez użytkownika kolorze RAL
  • Prosty system odpinania spychacza od ramy mocującej
  • Stopa podporowa zamontowane na ramie w łatwy sposób wypinane
Spychacz czołowy firmy Hydramet typ T-218 zamontowany na ciągniku ARBOS 2035

wyposażenie  spychacza T-218/2

Elementy wyposażenia standardowego

 

                            Lemiesz gumowy spychacza czołowego T-218/2 firmy Hydramet

 

Lemiesz gumowy

 

W spychaczach czołowych T-218/2 producent zastosował lemiesz gumowy o grubości 40 mm i wysokości 160 mm. 

Lemiesz ten jest montowany w kilku częściach co powoduje, że koszt wymiany jest znacznie niższy.

                        Zabezpieczenie sprężynowe w spychaczu czołowym T-218/2 firmy Hydramet

 

Zabezpieczenie tarczy

 

Firma HYDRAMET w pługach T-218/2 w celu zabezpieczenia tarczy odśnieżającej oraz lemiesza gumowego zastosowały system sprężynowy.

W chwili uderzenie w przeszkodę tarcz odgina się a później wraca do poprzedniej pozycji. Siłę napięcia sprężyny można regulować.

 

Stopa podporowa w spychaczu czołowym firmy Hydramet

 

Stopa podporowa

 

W pługach czołowych firmy Hydramet na wyposażeniu standardowym znajduje się mechaniczna stopa podporowa. Po wyczepieniu lemiesza opieramy go na stopce podporowej.

By wyczepić lemiesz należy równiej wypiąć siłownik. odbywa się to w bardzo prosty sposób za pomocą zabezpieczonego sworznia.

Konstrukcja mocująca spychacza czołowego T-218/2 firmy Hydramet

 

Konstrukcja mocująca

 

W spychaczach czołowych T-218/2 firma Hydramet stosuje konstrukcję mocującą z funkcją "pływającą". Producent posiada mocowania do wielu modeli ciągników i wielu marek.

W bardzo prosty sposób można wypiąć lemiesz z układu hydraulicznego za przez wypięcie złącza.

 

zestaw komunalny dla każdego

Idealny ciągnik komunalny na zimę - ARBOS 2035!

 


GALERIA PRODUKTU


Kilka zdjęć spychacza czołowego T-218/2


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien,że dzięki fabrycznemu finasowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna