Ocen produkt

Mandam Siewniki MPS

300 - 300 CM

siewnik pneumatyczny

nabudowany z redlicami talerzowymi

 

UWAGA - TEN MODEL NIE JEST JUŻ PRODUKOWANY!

 

Siewnik pneumatyczny MPS z możliwością połączenia z agregatem siewnym APF, broną talerzową GAL-P lub broną aktywną. Kompaktowa konstrukcja i sposób zaczepiania na belce, powoduje znaczne przybliżenie środka ciężkości w stronę ciągnika. Standardowo wyposażony jest on w redlice talerzowe, jak również w system wysiewy typu Accord (dobrze znany polskim rolnikom).

Standardowa pojemność zbiornika na ziarno to 770 l. Siewnik ten występuje tylko w szerokości roboczej 3,0 m. Ilość redlic to 24 szt. w rozstawie 12,5 cm za którymi znajduje się zgrzebło zagarniające. Napęd turbiny pneumatycznej odbywa się za wałka WOM ciągnika. Wymagane obroty wałka do prawidłowej pracy to 1000 obr/min. Układ hydrauliczny jest wykorzystywany do sterowania znacznikami przejazdów.

 

 

Siewnik pneumatyczny MPS firmy MANDAM

Ciągnik rolniczy wraz z siewnikiem pneumatycznym MPS firmy MANDAM 

 

zalety  siewnika mps

Na co warto zwrócić uwagę!

 

Siewnik MPS wyposażony jest w 24 redlice talerzowe skośne (samoczyszczące) typu DXD, na szerokości roboczej 3 m. Ciśnienie powietrza w układzie pneumatycznym, realizowane jest poprzez dmuchawę pneumatyczną, napędzaną przekładnią pasowa, wprost z wału WOM ciągnika lub silnikiem hydraulicznym (opcja). Siewnik oferowany jest w wersjach na 1000 lub 540 obr/min. Dozownik o napędzie mechanicznym z koła ostrogowego w systemie Accord, pozwala na zasiew szeregu rodzaju zbóż, m.in. pszenicy, żyta, jęczmienia, owsa, jak i kukurydzy pastewnej, wyki, buraka oraz traw. Wysiew można realizować zarówno w dawkach zwyczajnych, jak i mikro- dla rzepaku, lucerny, buraka. Na wyposażeniu standardowym siewnika znajdują się: belka zaczepowa, zgrzebło wyrównujące, znacznik hydrauliczny, podest zasypowy, oświetlenie, wał WOM, stopy przednie i tylne (do składania bez agregatu). W opcji, za dopłatą można: powiększyć skrzynię zasypową do 990 bądź 1200 L, dodać sterowanie elektryczne (załączanie ścieżek technologicznych i regulacją wysiewu), zmontować koło dociskowe, oraz koła podporowe (do użytku bez agregatu, solo).

 

Zalety siewnika MPS MANDAM

Najważniejsze zalety i wyposażenie siewnika MPS firm MANDAM

wyposażenie  siewnika

Standardowe elementy maszyny

 

 • redlice talerzowe samoczyszczące DXD
 • hydrauliczne znaczniki
 • dozownik systemu Accord
 • skrzynia zasypowa 770 L
 • koło ostrogowe
 • zgrzebło zacierające i podest
Siewnik Mandam Redlice talerzowe

parametry techniczne

Najważniejsze dane techniczne

Nr produktu

Typ

Szer. robocza

m

Pojemność

l

Typ redlic

Rozstaw redlic

mm

Ilość redlic

szt.

Min. zapotrzebowanie

mocy KM

Waga

kg

4105

MPS 3,0

3,0

770

Talerz samoczyszczący DXD

125

24

70

855

 

 

film o maszynach mandam

Prezentacja brony talerzowej


GALERIA PRODUKTU


Kilka zdjęć siewnika MPS


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna

 

WASZE OPINIE