Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
czarny mały napis Massey Ferguson

Kombajny zbożowe Massey Ferguson

czarny mały napis Massey Ferguson

Massey Ferguson

Massey Ferguon to marka od samego początku cechująca się autorskimi, rewolucyjnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Jest to producent, który wyprodukował najwięcej ciągników rolniczych na świecie a jego sprzedaż stanowi 40 % sprzedaży maszyn koncernu AGCO. Firma Korbanek jako były autoryzowany sprzedawca a obecnie niezależny - może Ci sprzedać nową maszynę z placu firmy w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie. Weź telefon do ręki i dzwoń - ostatnie sztuki w super wyprzedażowych warunkach.

O MARCE Massey Ferguson

logo Massey Ferguson w kolorze czarnym

Fuzja kanadyjskiej firmy Massey-Harris oraz brytyjskiej Harry Ferguson zaowocował powstaniem w 1953 roku nowej marki, która ostatecznie w 1958 roku przyjęła nazwę Massey-Ferguson. Było to połączenie dwóch najpotężniejszych koncernów produkujących maszyny rolnicze w owym okresie.

Zaczynając w połowie XIX wieku Massey-Harris był zawsze wybitnym konstruktorem sprzętu żniwnego i był odpowiedzialny za stworzenie wszystkich kluczowych innowacji w dziedzinie tych maszyn włącznie z pierwszym na świecie, powszechnie stosowanym, samojezdnym kombajnem zbożowym.

Zrzeszenie z Harrym Fergusonem i stworzonym przez niego rewolucyjnym trzypunktowym układem zawieszania stworzyło markę, która odnisła wieki sukces. Dzięki temu już wkrótce po powstaniu w ofercie dla rolników na całym świecie dostępny był pełen zakres maszyn żniwnych, znakomita linia ciągników oraz wszechstronny i niezawodny serwis.

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna