Ocen produkt

Prasa McHale V6 740/ V6 750

80 - 80 KM

Znana na całym świecie seria pras zmiennokomorowych McHale V6, słynie ze swojej niezawodności, innowacyjności i wytrzymałości. Została stworzona żeby sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów. W tej gamie produktów można znależć zarówno prasy bez noży tnących - model V6 740 jak i z 15 nożową belką tnącą - model V6 750. Cechą pras zmiennokomorowch McHale jest ich mało skomplikowana i trwała konstrukcja co przekłada się na łatwą obsługę i wysoką niezawodność, a tym co najbardziej wyróżnia modele V6 jest ich ogromna siła zgniotu.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

Prasa zmiennokomorowa McHale V6 750 zbiór słomy
Prasy zmiennokomorowe McHale w standardzie wyposażone sa min. w rolke dociskową pokosu, szerokie ogumienie i automatyczne opuszczanie podłogi. 
Do wyboru mamy 3 lub jeden pas bezkońcowy.
 

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

Podstawowa specyfikacja maszyny

 

 • 2,1 metrowy wzmacniany podbieracz
 • automatyczne opuszczanie podłogi
 • system cięcia z 15 nożami
 • hydrauliczne zabezpieczenie noży
 • wał dociskowy pokosu
 • trzy lub jeden pas bezkońcowy
 • wysokiej jakości łożyska i łańcuchy
 • progresywne smarowanie
 • elektroniczny interfejs sterujący
 

cechy  mchale v6

Opis najważniejszych cech pras zmiennokomorowych Mchale V6 740 / V6 750

 

Rozdzielenie mocy - przekładnia główna pras zmiennokomorowych McHale rozdziela moc równomiernie na dwie strony maszyny. Lewa strona przekładni napędza walce i pasy w komorze prasowania. Prawa strona przekładni napędza podbieracz i rotor maszyny.

System ten zapewnia bezpośrednie i krótkie drogi przesyłu  przez co dystrybucja mocy jest dokonywana w najbardziej optymalny sposób.

Rozkład mocy ze skrzyni napędowej McHale

Podbieracz krzywkowy McHale V6

Podbieracz krzywkowy i bezkrzywkowy -  standardowo  prasy zmiennokomorowe serii V6 wyposażone są w krzywkowy podbieracz o szerokości roboczej 2.1 metra. Zastosowanie 5 rzędów palcy podbieracza gwarantuje doskonałe dostarczanie zbioru do komory maszyny dodatkowo umożliwia bardzo dokładne czyszczenie podłoża nawet z najkrótszych plonów. Boczna osłona inspekcyjna zapewnia szybki i łatwy dostęp do łożyszk i krezywki w celu ich ewentualnej wymiany. Opcjonalnie producent oferuje do wszsytkich pras zmiennokomorowych podbieracz bezkrzywkowy o szerokości 2.1 metra z 6 rzędami palcy podbieracza.

 
 

Hydraulicznie opuszczana podłoga -  podczas belowania warunki nie zawsze są idealne, może zdarzyć sie, że nierówne pokosy spowodują zator w maszynie. Aby tego uniknąć, McHale wyposażył swoja gamę pras w system hydraulicznie opuszczanej podłogi. Blokadę maszyny można usunąć w trzech prostych krokach. W momencie pojawienia się zatoru dźwięk sprzęgła ślizgowego ostrzega operatora, który może z kabiny opuścić podłogę. Ten zabieg znacznie poszerzy kanał wlotowy do komory, następnie należy ponownie włączyć wałek WOM i zator zostanie zlikwidowany. Podłogę można następnie przywrócić do pierwotnego położenia i wznowić pracę.

Opuszczana podłoga w prasie McHale

Listwa z nożami prasy McHale V6 750

Hydrauliczna belka nożowa - noże w prasie V6 750 są opuszczane hydraulicznie i jest to robione z kabiny operatora. Hydrauliczna ochrona noży sprawia, że gdy obce ciało znajdzie się w układzie tnącym, noże się odchylą do momentu, gdy obiekt opuści układ. W standardzie prasa wyposażona jest 15 noży tnących wykonanych z hartownej stali. Opcjonalnie producent przewidział belkę z 25 nożami. Zarówno opcję 15 jaki i 25 nożową można wyposażyć w tzw listwę selektywną, gdzie wyboru ilości noży tnących dokonuje się ze sterownika maszyny. prasa wyposażona w 15 noży zapewnia długość cięcia rzędu 65 mm, natomiast 25 nożowa listwa tnąca zapewnia cięcie materiału  na ok. 46 mm długości

Sterownik EXPERT PLUS - prasy zmiennokomorowe V6 wyposażone są w sterownik sterujący ExpertPlus, z dużym przejrzystym wyświetlaczem.  Jest to bardzo intuicyjny system w wiekszości oparty na grafice dzięki czemu sterowanie i monitorowanie paramerów pracy maszyny jest dziecinnie proste. Sterownik pozwala na ustawienie twardego lub miękkiego rdzenia beli w zależności od potrzeb. Posiada pamięć w której można zapisać zbiór z 10 różnych miejsc u róznych klientów, co ułatwia pracę firmom usługowym. Sterownik  pozwala ustawiać min. : rozmiar i zbicie beli o raz rdzenia, ilość owinięć siatki, położenie podłogi, obsługę noży, smarowanie maszyny i inne.

Sterownik McHale ExpertPlus

McHale V6 system podawania siatki

Aparat do siatki - prasy pasowe McHale V6 wyposażone są w wysokiej jakości aparat do siatki. Jego podstawową zaletą jest hydrauliczny naciąg zapewniajacy stałe i rownomierne naciągnięcie siatki niezależnie od jej ilości na rolce. Naciąg siatki może być regulowany z kabiny operatora za pomocą sterownika. W prasach serii V6 można stosować siatke o szerokości do 1300 mm i długości do 4500 m. Cały układ został tak zaprojektowany aby maksymalnie uprościć proces montażu siatki i w tej chwili jej zmina zajmuje kilka sekund (nie ma konieczności zakładania siatki na rurke nośną, nie trzeba przeciągac siatki przez rolki i napinacze).  

 

Dane  Techniczne

Parametry techniczne pras zmiennokomorowych McHale

 

Wymiary i waga

V6 740 V6 750

Długość

4,8 m

4,8 m

Szerokość

2,54 / 2,58 m

2,55 /2.58 m

Wysokość

2,75 m

2,75 m

Waga

3700 kg

4000 kg

Podbieracz

 

 

Szerokość robocza podbieracza

2100 mm

2100 mm

Belki z palcami

5

5

Rozstaw palców

70 mm

70 mm

Blacha dociskowa pokosu

standard

opcja

Wał dociskowy pokosu

opcja

standard

Kółka prowadzące podbieracza

(pneumatyczne)

standardowe

standardowe

Zespół tnący

 

 

Maksymalna liczba noży

0

15

Teoretyczna Długość cięcia

0

65 mm

Zabezpiecznie noży

Nie dotyczy

Hydrauliczne

Wyłączanie noży

Nie dotyczy

Hydrauliczne z kabiny ciągnika

System odblokowywania

Opuszczana podłoga

Opuszczana podłoga

Komora prasy

 

 

Średnica

0,6-1,68 m

0,6-1,68 m

Szerokość

1,23 m

1,23 m

System podawania do komory prasy

Rotor podający

15-nożowy rotor tnący

Liczba pasów

3 (1)

3 (1)

Owijanie siatką

 

 

Obsługa

Manualna lub automatyczna

Manualna lub automatyczna

System owijania siatką

 Vario

 Vario

Liczba miejsc na siatkę w maszynie

1+2 zapasowe

1+2 zapasowe

Ustawienia obwiązywania

z kabiny na panelu

z kabiny na panelu

Napęd

 

 

Przekładnia główna

Napęd dzielony

Napęd dzielony

Zabezpieczenie głównego napędu

sprzęgło krzywkowe

sprzęgło krzywkowe

Zabezpieczenie podbieracza

sprzęgło ślizgowe

sprzęgło ślizgowe

Smarowanie łańcuchów

ciągłe

ciągłe

Napęd komory Pojedyńczy PODWÓJNY

Sterownie

 

 

System sterowania

Expert Plus

Expert Plus

Działanie

Półautomatyczne

Półautomatyczne

Regulacja zbicia beli z kabiny na panelu z kabiny na panelu

Regulacja średnicy beli

z kabiny na panelu

z kabiny na panelu

Inne

 

 

8 szpilek

8 szpilek

Standardowe ogumienie

460/65 - 120

500/50-22,5

Ogumienie opcjonalne

500/50-22,5

560/45-22,5

Odrzutnik bel

standard

standard

Światła drogowe

standard

standard

Ciągnik

 

 

Minimalna zapotrzebowanie mocy

55kW (73KM)

60kW (80KM)

Hydraulika

2 pary wyjśc hydr, 1 wolny spływ oleju

2 pary wyjśc hydr, 1 wolny spływ oleju

Minimalny przepływ oleju 30 l/min przy 180 bar 30 l/min przy 180 bar

Film  Video

Przygotowanie prasy do wydania dla klientaAKCESORIA DO MCHALE V6 740/ V6 750

Opcjonalne wyposażenie maszyny

 • McHale opcjonalny podbieracz bezkrzywkowy na korbanek.pl
  Podbieracz bezkrzywkowy o szerokości 2.1 metra jest opcjonalnym wyposażeniem wszystkich pras i prasoowijarek McHale. W tym podbieraczu producent zastosował sześć rzędów palców zbierających, gwarantujących szybkie przekazanie masy do komory prasowania oraz zapewniających doskonałe zbieranie materiału. Podbieracz bezkrzywkowy ma mniej ruchomych części i nie wymaga konserwacji.
 • Selektywny wybór noży tnących McHale
  Prasy i prasoowiajrki McHale mogą być opcjonalnie wyposażone w system selektywnego wyboru noży - oferujący możliwość wyboru różnych konfiguracji cięcia materiału.
 • Monitorowanie wilgotności balotów na korbanek.pl
  Każda prasa lub prasoowijarka McHale może być opcjonalnie wyposażona w czujnik, który stale monitoruje wilgotność zbieranego materiału.
 • automatyczne smarowanie łożysk McHale na korbanek.pl
  Prasy zmiennokomorowe McHale opcjonalnie można wyposażyć w system automatycznego smarowania łożysk, który skraca i upraszcza codzienną konserwację maszyny.

GALERIA PRODUKTU


Zdjęcia prasy zmiennokomorowej McHale V6


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna