Ocen produkt

Meprozet Aplikator doglebowy talerzowy 3 U

9000 - 24000 L

aplikator meprozet  talerzowy 3 u

Charakterystyka

MEPROZET KOŚCIAN S.A. największy producent wozów asenizacyjnych w Polsce i jeden z największych w Europie. Kilkudziesięcioletnia tradycja budowy wozów asenizacyjnych, beczkowozów sprawia, że nasze wyroby są nowoczesne, trwałe i niezawodne. Firma corocznie wprowadza innowacje swoich wyrobów dostosowując się do zmieniających potrzeb rynku. Posiada pełną gamę aplikatorów naglebowych i doglebowych o różnych szerokościach roboczych. Meprozet Kościan S.A., w swoich produktach stosują sprawdzone rozwiązania, poparte wieloletnią praktyką, sprawdzoną zarówno u klientów, jak i podczas testów polowych. Maszyny wyróżnia solidna konstrukcja, dobrej jakości ocynk, oraz dobre zachodnie podzespoły takie jak: osiekompresoryzawory, czy też ogumienie.

Aplikatory naglebowe do wozów asenizacyjnych, w niedługim czasie wejdą na stałe jako podstawowy element wyposażenia chroniący środowisko naturalne przed nadmiernym uwalnianiem azotu, oraz gazów i zapachów do atmosfery. Warto zadbać o to, aby kupując beczkę asenizacyjną, zapewnić sobie możliwość doczepienia aplikatora w późniejszym czasie. W wypadku Meprozetu ważne jest, aby kupować beczkę z oznaczeniem "PLUS". Każdy rolnik zna firmę Meprozet Kościan oraz jej produkty. Zarówno w kraju, jak i na licznych rynkach zachodnich.

Aplikatory doglebowe talerzowe, mogą występować w wersji nieskładanej do 3 metrów, oraz w wersji droższej, składanej i rozkładanej hydraulicznie. Wszystko zależy od preferencji i zamożności portfela zamawiającego oraz ciągnika, z jakim aplikator agregujemy.

Meprozet Aplikator doglebowy 3U widok z tyłu

 

 

Budowa aplikatora

Elementy składowe

Aplikator składa się z hydraulicznie obracanego wału przymocowanego przez wsporniki z łożyskami do ramy zbiornika.

Cztery ramiona łączą wał z ramą, na której zamontowany jest rozdzielacz z wężami oraz przegubowo jeden rząd krojów talerzowych i zgarniaczy wleczonych.

 

Działanie doglebowe

Korzyści

Siłowniki hydrauliczne obracając wałem podnoszą aplikator lub opuszczają, zagłębiając kroje talerzowe w glebie. Gnojowica z rozdzielacza spływa pod ciśnieniem w rowki wykonane przez kroje. Łopaty zgarniaczy wleczone za aplikatorem zasypują rowki z gnojowicą.

Doglebowe aplikowanie gnojowicy na głębokość max. 100 mm ma na celu zmniejszenie strat związków azotowych z gnojowicy, wypłukiwania jej z gleby oraz uciążliwego dla środowiska, tzw. „efektu zapachowego”.

UWAGA: Rozlewanie łyżką jest możliwe po zdemontowaniu ramy aplikatora z krojami talerzowymi.

 

 •  
 • zastosowanie aplikatorów

  Doglebowe nawożenie zhomogenizowaną gnojowicą do:

   

  • ścierniska
  • nawożenie przed uprawowe
  • ugorów
 

dane techniczne

Wymiary i masy

długość   700 mm
szerokość   2 250 mm
wysokość   1 400 mm
masa własna   450 kg
szerokość robocza   3 m
ilość redlic   8 szt.
rozstaw redlic  375 mm
głębokość aplikacji  100

 

 

film youtube

Kliknij


GALERIA PRODUKTU


Aplikator Meprozet 3 U


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien,że dzięki fabrycznemu finasowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna