Ocen produkt

Meprozet Wóz PN 1/12

12000 - 12000 L

Wóz asenizacyjny PN-1/12 wykonany jest jako zbiornik zamontowany na ramie z resorowanym zestawem kołowym.
Zbiornik stalowy, z ramą środkową posiada wewnętrzne pierścienie wzmacniające oraz falochrony. Tylna dennica otwierana z dwoma króćcami. Na przedniej dennicy znajduje się rurowy wskaźnik poziomu i dwa wzierniki szklane, a na bokach króćce do zasuw. Zbiornik na górze posiada bezpiecznik nadmiarowy oraz właz Ø 200. Standardowo na dyszlu wozu zamontowany jest kompresor JUROP PN 140M. Na pokrywie włazu dna tylnego zamontowana została sterowana hydraulicznie zasuwa. Z boku zbiornika znajduje się zasuwa ręczna z szybko złączem do przypinania węża ssawnego. Wóz na specjalne zamówienie może być wyposażony w napędzane hydraulicznie mieszadło ślimakowe, które może mieszać zawartość zbiornika w sposób ciągły. Napełnienie wozu umożliwia podciśnienie w zbiorniku wytworzone przez kompresor napędzany wałkiem przekaźnika mocy z ciągnika. Opróżnianie odbywa się za pomocą nadciśnienia lub grawitacyjnie. Deszczowanie odbywa się przy pomocy łyżki rozlewowej, która jest standardowym wyposażeniem wozu. Na życzenie mogą być stosowane inne urządzenia do rozlewania. Wóz przystosowany jest do montażu hydraulicznie sterowanego dozownika z wężami, aplikatora redlicowego i aplikatorów talerzowych. Wóz posiada deklarację zgodności WE oraz zwolnienie z obowiązku uzyskania świadectwa homologacji co umożliwia zarejestrowanie wozu, oraz dopuszcza do poruszania się po drogach publicznych. Zastosowanie tego typu maszyny podobne jak we wszystkich rodzajach wozów, wypompowanie nieczystości płynnych, gnojowicy, ścieków komunalnych transport i rozlewanie na pola i użytki zielone,
podlewanie, zraszanie i nawożenie upraw, dogaszanie pożarów w lasach i na polach, transport wody na budowy i drogi.

 

Meprozet wóz asenizacyjny zdjęcie studyjne
 

najważniejsze  cechy

Meprozet wozy asenizacyjne

 

 

 • wąż ssący 6” o długości 3 m - łącznik
 • tłumik - odzyskiwacz oleju
 • regulowana stopa podporową
 • wąż ssący 6” o długości 3 m z koszem
 • błotniki
 • wymienny zaczep
 • szybkozłącze 6" do podłączania węża
 • zawór pływakowy na górze zbiornika
 • instalację hamulcową dwuprzewodową
 • kompresor z zaworem bezpieczeństwa
 • zbiornik przelewowy
 • układ hydrauliczny otwierania spustu
 • układ hydrauliczny zasilania dozownika
 • rozdzielacz z tarczą
 • manowakuometr
 

dane  techniczne

Meprozet wozy asenizacyjne

Pojemność PN-1/12A
wersja
Liczba osi Rozstaw kół Osadzenie koła Ogumienie Kompresor
12 000 litrów wersja A
standard
2 2000 220 / 275 / 8

20,5 R22,5

bieżnikowane

JUROP
PN 84M
wersja B 2 2100 220 / 275 / 8

600 / 55 x 22,5

JUROP
PN 84M

wersja C 2150 220 / 275 / 8 700 / 50x 22,5

JUROP
PN 84M

wersja D 2 2000 220 / 275 / 8 550 / 60 x 22,5

JUROP
PN 84M

wersja E 2 2000 220 / 275 / 8 560 / 60 x 22,5

JUROP
PN 84M

wersja F 2 2150 220 / 275 / 8 700 / 50 x 26,5

JUROP
PN 84M

długość   6 800 mm
szerokość   2 550 mm
wysokość   3 100 mm
masa własna   4 200 kg
masa z obciążeniem   16 200 kg
pojemność zbiornika   12 000 l
ilość kół  4
rozstaw kół   2 000 mm
ogumienie   20,5 R22,5
nacisk na zaczep   16 KN
ciągnik o mocy   120 KM
czas napełniania   5 min
szerokość rozlewu łyżką   14 m
typ kompresora   JUROP PN 84M
wydajność kompresora   9 000 l / min

zobacz  video

Kanał YouTube


GALERIA PRODUKTU


Zdjęcia


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien,że dzięki fabrycznemu finasowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna