Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
 

MAGICZNY TRÓJKĄT, ALE BEZ CZARNEJ MAGII

SIEWNIKI MONOSEM TWIN-ROW SYNC ROW

 

Siewniki punktowe MONOSEM TWIN-ROW SYNC-ROW® proponowane przez MONOSEM to rozwiązanie, umożliwiające lepiej rozłożyć wysiewane ziarno w glebie w celu zoptymalizowania wydajności, zwłaszcza w wysiewie kukurydzy, bez konieczności inwestowania w nowy sprzęt do jej zbioru, ani bez konieczności zmiany rozstawu kół ciągników lub kombajnów. Uniwersalność sekcji wysiewającej NG Plus umożliwia wykorzystanie systemu Twin-Row Sync-Row® również do wysiewu innych upraw takich jak soja, słonecznik czy rzepak. Wszystkie sekcje wysiewające Twin-Row Sync-Row są standardowo wyposażone w amortyzację MONOSHOX, umożliwiającą pracę na wyższej prędkości roboczej.

 

Monosem TWIN ROW 4-rzędowy

Na zdjęciu: siewnik punktowy Monosem NG PLUS M TWIN ROW SYNC ROW 4-rzędowy. 4 "podwójne" sekcje wysiewające zapewniają wysiew 8 linii kukurydzy.

 

wysiew kukurydzy TWIN ROW  w 2 liniach na rzędzie

METODA TWIN ROW ZWIĘKSZAJĄCA WYDAJNOŚĆ

 

Wysiew w jednym rzędzie, ale w dwóch liniach oddalonych od siebie o 20 cm. Naprzemiennie, dzięki czemu ziarna są odpowiednio rozłożone. Powstaje w ten sposób, tzw. magiczny trójkąt, ułatwiający lepsze zagospodarowanie przestrzeni, lepszy rozwój ziarna kukurydzy, systemu korzennego a w późniejszej fazie również wchodów.

Taki rodzaj wysiewu ogranicza konkurowanie między roślinami (o wodę, składniki odżywcze, fotosyntezę. Rośliny mniej konkurują ze sobą, można je sadzić z większą obsadą bez zmniejszania składników plonu. Optymalny odstęp, większa masa korzeni, lepsze wchłanianie, szybsze pokrycie, mniej wody, większe rośliny, mniej chwastów, większa wydajność. Zbiór konwencjonalną przystawką dla rozstawu między rzędami co 30’’, 32’’ lub 36’’ (76,2 cm, 81,28 cm lub 91,44 cm).

Magiczny trójkąt TWIN ROW

Dwie linie wysiewu kukurydzy na każdym rzędzie

Wysiane ziarno w ten sposób mniej konkuruje między sobą. Rozmieszczenie ziarna, dzięki zsynchronizowanym aparatom rozdzielającym ziarno, umożliwia zachowanie równomiernych odległości. Jest to ważne dla powodzenia tej metody wysiewu punktowego kukurydzy.

TWIN ROW z wymiarami

 

 

ZSYNCHRONIZOWANA KONSTRUKCJA

SPRAWDZONA BUDOWA SIEWNIKA PUNKTOWEGO TWIN ROW

 

Budowa siewnika Monosem TWIN ROW

 

Budowa siewnika Monosem TWIN ROW

(1) Opatentowany system Sync-Row® służy do zsynchronizowania 2 aparatów rozdzielających ziarno i zapewnia znakomity,  przemienny rozstaw między wysiewanym ziarnem.
(2) Umieszczenie ziarna w glebie w każdej linii jest zapewnione dzięki 2 niezależnym sekcjom wysiewającym, gwarantującym optymalny wysiew.
(3) Przekładnia dystansowa jest umieszczona z boku, aby ułatwić do niej dostęp a przez to i ustawienie obsady wysiewanego ziarna.

(4) Siewniki Twin-Row są wyposażone w przednie bloki kół, aby zachować duży prześwit między sekcjami wysiewającymi.

Synchronizacja aparatu rozdzielającego ziarno TWIN ROW SYNC ROW

 

Synchronizacja aparatów rozdzielających ziarno

Aparaty rozdzielające ziarno są zsynchronizowane między sobą. Dzięki temu ziarno kukurydzy może tworzyć wspomniany powyżej "magiczny trójkąt", czyli być rozdzielane naprzemiennie. 

Opatentowany system o nazwie Sync-Row® synchronizuje 2 aparaty rozdzielające ziarno, aby zachować ich doskonałe rozmieszczenie podczas wysiewu. Siew rozpoczyna się od precyzyjnego podziału ziarna. To bardzo ważna faza każdego siewu ziarna.

 

PORÓWNANIE JEDNEJ LINII SIEWU 
Z metodą TWIN ROW

ZDJĘCIA KUKURYDZY WYSIEWANEJ DWOMA METODAMI

 

adapter do zbioru słonecznika kombajn Rostselmash Vector 425 w ofercie firmy Korbanek

 

Kukurydza wysiana standardowo, w jednej linii 

Tradycyjny, klasyczny wysiew kukurydzy. Rozstaw między rzędami wynosi 75 cm. Zagęszczenie obsady jest mniejsze w porównaniu do metody TWIN ROW. Wysiew w jednej linii ma ograniczenia co do obsady. Poniżej pewnej odległości między ziarnami w linii rośliny mogą ze sobą konkurować.

Kukurydza wysiana metodą TWIN ROW 2 lnie siewu na rząd

 

Kukurydza wysiana w dwóch liniach na rzędzie TWIN ROW

Metoda wysiewu kukurydzy w 2 liniach na rzędzie TWIN ROW SYNC ROW ogranicza konkurowanie między roślinami o wodę, składniki odżywcze, fotosyntezę, itd. Dzięki mniejszemu konkurowaniu ze sobą roślin można je wysiewać z większą obsadą i uzyskać finalnie większe plonowanie.

 

Valoterra MONOSEM

FILM PRZEDSTAWIAJĄCY NOWĄ GENERACJĘ SIEWNIKÓW MONOSEMAKCESORIA DO SIEWNIKÓW TWIN ROW SYNC ROW

TECHNIKA 2 LINII WYSIEWU KUKURYDZY W 1 RZĘDZIE

 • Podsiewacz czołowy do nawozów STANDARD
  Podsiewacz czołowy do nawozów STANDARD z mechanicznym napędem dozownika, poj. 1000 lub 1600 litrów (z nadstawką). Nawóz jest umieszczany między liniami wysiewu kukurydzy, za pomocą redlic talerzowych.
 • Podsiewacz czołowy do nawozów STANDARD Elektryczny
  Podsiewacz czołowy do nawozów STANDARD z elektrycznym napędem dozownika, poj. 1000 lub 1600 litrów (z nadstawką). Nawóz jest umieszczany między liniami wysiewu kukurydzy, za pomocą redlic talerzowych.
 • Podsiewacz czołowy do nawozów DUO Elektryczny
  Podsiewacz czołowy do nawozów DUO z elektrycznym napędem 2 dozowników, poj. 1500 lub 2100 litrów (z nadstawką). Nawóz jest umieszczany między liniami wysiewu kukurydzy, za pomocą redlic talerzowych.
 • KONTROLER WYSIEWU CS 30 COMFORT
  - z kolorowym wyświetlaczem 4,3'', - obsługiwany za pomocą przycisków, - kontrola wysiewu ziarna na każdym rzędzie, - odczyt powierzchni obsiewu, - odczyt prędkości roboczej, - liczenie ziarna, - odczyt średniej obsady na hektar, - odczyt średniej odległości między wysiewanym ziarnem, - programowane alarmy.

GALERIA PRODUKTU


Dwie linie siewu kukurydzy TWIN ROW

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


0
03 Lipiec 2024
 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna