Ocen produkt

Mx Ładowacz MX Technic

1250 - 3430 KG

 

ładowacze mx  t 400

DO CIĘŻKICH PRAC O UDŹWIGU OD 1350 kg DO 2650 kg

 

Firma MX (Mailleux) jest wiodącym producentem ładowaczy oraz przednich podnośników. Fabryka nieprzerwanie działa od 1951 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji maszyn rolniczych MX wyrobił sobie markę znaną na całym świecie. Dzisiaj ładowacze z Bretanii mają adaptacje do prawie wszystkich ciągników rolniczych oraz sadowniczych, takich marek jak: John Deere, New Holland, Massey Ferguson, Fendt, Arbos, Valtra, Claas, Case, Steyer, Lamborghini, Landini, Deutz Fahr, McCormick oraz innych. 

Modele serii T stworzone są do najcięższych prac, gdzie największe znaczenie ma mocna i solidna konstrukcja, która umożliwi podnieść najcięższe ładunki. Poziomowanie hydrauliczne PCH System jest znakiem charakterystycznym tego modelu. MX T najczęściej znajduje zastosowanie wśród klientów, którzy mają większe oczekiwania niż od standardowego ładowacza z poziomowaniem mechanicznym.

 

mxt400.jpg

 

 

solidna  konstrukcja

POZIOMOWANIE HYDRAULICZNE TO DODATKOWA ZALETA

 

Najważniejszym elementem połączenia ładowacza z ciągnikiem jest rama wsporcza, która jest projektowana specjalnie dla każdego typu ciągnikami skonstruowana w taki sposób, by rozłożyć nacisk w równomierny sposób na całej jej powierzchni. Każda nowa rama przechodzi testy wytrzymałości odwzorowujące najbardziej skrajne warunki pracy. Głowica ramy wsporczej wyposażona jest w specjalne łoże ułatwiające zaczepianie. Jej budowa zapewnia łatwy dostęp do wszystkich elementów ciągnika.

Główną cechą charakterystyczną T400 jest PCH system - poziomowanie hydrauliczne, które działa za pomocą dodatkowego siłownika hydraulicznego. Rozwiązanie to pozwala na uzyskanie lepszej widoczności oraz najlepszego kąta nabierania oraz wysypu na rynku. 

Dużą zaletą TURa MX jest FITLOCK 2+, który pozwala na błyskawiczne zaczepianie oraz odczepianie ładowacza. Ryglowanie ładowacza jest automatyczne, a odryglowanie odbywa się w prosty sposób za pomocą łatwo dostępnej dźwigni. Dyskretnie zaprojektowane stopy parkingowe pozwalają na łatwe oraz bezpieczne jego odstawienie, gdy nie potrzebujemy nim pracować.  

Firma MX w swojej ofercie ma 4 typy sterowania: PROPILOT - sterowanie za pomocą linek, FLEXPILOT - sterowanie za pomocą hydrauliki niskociśnieniowej, e-PILOT - sterowanie elektryczne oraz BASIC - sterowanie przez rozdzielacz ciągnika.

technic.jpg

 

wyposażenie  dodatkowe

JESZCZE LEPSZY KOMFORT PRACY

 

 • niezależna 3-cia funkcja hydrauliczna
 • elektryczne załączanie amortyzacji shock-eliminator
 • elektrorozdzielacz kierunkowy
 • 4-ta funkcja
 • zabezpieczenie przed opadaniem
 • ładowacz w kolorze ciągnika
 • FAST-LOCK - szybkie zapinanie elementów roboczych
 • waga elektroniczna MPE-3
 • szybkozłącze do elementów roboczych MACH-2
 

parametry  techniczne

 

T406

T408

T410

T412

T414

T417/418

Moc ciągnika (KM) 45 - 70 60 - 90 75 - 110 95 - 160 120-180 130 - 280
Maks. wys. w osi obrotu narzędzia (m) 3,75 3,85 4,00 4,15 4,50 4,60
Kąt rozładunku na maks. wysokości 52 55 55 55 50 50
Kąt pobierania przy podłożu 47 52 52 52 51 51
Udźwig w osi obrotu narzędzia (kg) 1500 1890 2190 2450 2320 3050
Obciążenie użytkowe na maks. wysokości (kg) 1350 1610 1960 2200 2150 2550

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

0
Brak ocen, bądź pierwszy.

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna