Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Ocen produkt

Mx Ładowacz MX Utility

1180 - 2400 KG

 

Ładowacze MX  U 400

DLA MAŁYCH I ŚREDNICH GOSPODARSTW

 

Firma MX (Mailleux) jest wiodącym producentem ładowaczy oraz przednich podnośników. Fabryka nieprzerwanie działa od 1951 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji maszyn rolniczych MX wyrobił sobie markę znaną na całym świecie. Dzisiaj ładowacze z Bretanii mają adaptacje do prawie wszystkich ciągników rolniczych oraz sadowniczych, takich marek jak: John Deere, New Holland, Massey Ferguson, Fendt, Arbos, Valtra, Claas, Case, Steyer, Lamborghini, Landini, Deutz Fahr, McCormick oraz innych.

Modele serii U przeznaczone są dla małych i średnich gospodarstw, co nie znaczy, że nie poradzą sobie w najtrudniejszych zadaniach. Charakteryzuje je prostsza konstrukcja niż w serii T oraz poziomowanie mechaniczne. Ładowacze U występują wersjach o udźwigu użytecznym od 1100 k do 1825 kg oraz odpowiednio o wysokościach podnoszenia w osi obrotu do 3,50 m do 4,15 m.

 

img_1155.jpg  

 

 

sprawdzona  konstrukcja

JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

 

Ładowacze MX U są to ładowacze z poziomowaniem mechanicznym, które dzięki zastosowaniu profilów w kształcie U zyskujemy pełną integrację oraz znakomita widoczność. Seria Utility dedykowana jest  do ciągników w przedziale mocy 35-150 KM.

Najważniejszym elementem połączenia ładowacza z ciągnikiem jest rama wsporcza, która jest projektowana specjalnie dla każdego typu ciągnikami skonstruowana w taki sposób, by rozłożyć nacisk w równomierny sposób na całej jej powierzchni.

Do wyboru mamy 3 typy sterowania: PROPILOT - sterowanie za pomocą linek, bardziej komfortowe FLEXPILOT - sterowanie za pomocą hydrauliki niskociśnieniowej oraz wersja wykorzystująca joystick fabryczny ciągnika BASIC - sterowanie przez rozdzielacz.

Dużą zaletą TURa MX jest FITLOCK 2+, który pozwala na błyskawiczne zaczepianie oraz odczepianie ładowacza, a dyskretnie zaprojektowane stopy parkingowe pozwalają na łatwe oraz bezpieczne jego odstawienie, gdy nie potrzebujemy nim pracować.  

img_1650.jpg

 

wyposażenie  standardowe

 

 

 • Szybkozłącze Mach System (oprócz wersji Ecopilot)
 • amortyzacja ładowacza - shock eliminator 
 • ramka EURO lub inna do podłączenia elementów roboczych
 • 3 funkcja hydrauliczna
 • adaptacja do prawie każdego modelu ciągnika
 • przewody wewnątrz ramion osłonięte przed uszkodzeniami
 • Joystick w zależności od wersji (na linki-Propilot, hydrauliczny-Flexpilot)
 • poziomowanie mechaniczne
 • szybkie zaczepianie i odczepianie FITLOCK 2+
 

wyposażenie dodatkowe

 

 • elektryczne załączanie amortyzacji shock eliminator
 • kombinowany zaczep osprzętu EURO/MX, EURO/SMS
 • ładowacz w kolorze ciągnika
 • szybkozłącze do elementów roboczych MACH 2
 • zabezpieczenie przed opadaniem
 • 4-ta funkcja hydrauliczna
 • automatyczne ryglowanie elementów roboczych FAST LOCK
 • elektrorozdzielacz kierunkowy
 • niezależna 3-cia funkcja hydrauliczna

 

PARAMETRY  TECHNICZNE

 

U404

U406

U408

U410

U412

Moc ciągnika (KM) 35 - 65 45-70 60-90 75-110 95-150
Maks. wys. w osi obrotu narzędzia (m) 3,50 3,75 3,85 4,00 4,15
Kąt rozładunku na maks. wysokości 52 52 55 52 55
Kąt pobierania przy podłożu 47 47 47 47 47
Udźwig w osi obrotu narzędzia (kg) 1400 1500 1900 2200 2200
Obciążenie użytkowe na maks. wysokości (kg) 1180 1350 1500 1780 1825

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


0
03 Lipiec 2024
 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna