SIEWNIK DO SZYBKIEJ PRACY I SIEWU

SKY MAXIDRILL

 

Siewniki zbożowe bezorkowe SKY Maxidrill umożliwiają uzyskanie wysokiej wydajności roboczej. W siewnikach SKY Maxidrill zastosowano przednie talerze robocze, siew natomiast odbywa się metodą bezorkową uproszczoną. W jednym przejeździe za pomocą 2 rzędów talerzy jest przygotowywana gleba pod zasiew, a potem następuje właściwy siew. 

Prędkość pracy siewników SKY MAXIDRILL mieści się w przedziale od 8 do 20 km/h w zależności od warunków polowych (np. od zakamienienia pola). Docisk sekcji wysiewających wynosi do 120 kg/sekcję, natomiast zapotrzebowanie mocy ciągnika, w zależności od warunków pracy wynosi ok. 35 do 50 KM na metr szerokości roboczej siewnika.

 

Siewnik bezorkowy na polu

Foto: Siewnik bezorkowy SKY MAXIDRILL W6000, na ramie składanej hydraulicznie, gotowy do pracy na ściernisku.
Szybki, pewny zasiew dzięki solidnej konstrukcji i przemyślanej głowicy rozdzielającej ziarno.

UNIWERSALNE  ZASTOSOWANIE

W SIEWIE BEZORKOWYM

 

Możliwość podsiewania nawozem i mikrogranulatem

 

W zależności od potrzeb, główny zbiornik siewnika może być podzielony specjalną ścianką, aby umożliwić napełnienie również nawozem granulowanym. Wtedy pod zbiornikiem znajdują się dwa dozowniki napędzane elektrycznie, a w części wysiewającej odpowiednio dwie głowice rozdzielające osobno ziarno i granulat. 

Opcjonalnym wyposażeniem jest również zbiornik PRO, który może wysiewać dodatkowy, trzeci produkt mikrogranulowany lub drobne nasiona do mieszanek okrywowych.

siewnik-bezorkowy-maxidrill-na-drodze-wlasna-os-jezdna.jpg

Na zdjęciu powyżej widać oś jezdną siewnika, która ułatwia siewnikom Maxidrill (począwszy od 4 metrów szerokości roboczej, na ramie składanej hydraulicznie) przeprowadzanie nawrotów, zjazdów z pola i przede wszystkim transport po drodze publicznej.

Siew uproszczony możliwy nawet po orce

 

Możliwość pracy również po orce

Siewnik SKY Maxidrill może również pracować na glebie, którą zaorano pługiem (zalecanym wyposażeniem do pracy po orce jest opcjonalny przedni wał z ogumionymi kołami, mocowany pod dyszlem zaczepowym siewnika.

Opcjonalnie dostępne są również koła mocowane na bocznych ramionach siewnika, do utrzymania pracy na równą głębokość oraz lepszego kopiowania ukształtowania terenu) oraz na glebie przygotowanej przez kultywator ścierniskowy. Istnieje również możliwość połączenia siewu ziarna z wysiewem nawozu granulowanego lub wysiewu innych odmian ziarna, i to wszystko w różnych dawkach i na różnych głębokościach wysiewu.

Sekcje wysiewające siewnika są identyczne i zapewniają równomierny docisk. Karbowane talerze dobrze wcinają się w glebę i otwierają bruzdę. Zamocowana z tyłu sekcji rolka ugniatająca posiada możliwość regulacji, zamyka bruzdę i zapewnia odpowiedni docisk. Duży prześwit zapewnia odpowiednią ilość miejsca do przejścia resztek roślinnych i swobodnej pracy sekcji wysiewających.

 

 

SILNE  ARGUMENTY

W SIEWIE UPROSZCZONYM

 

 • W normalnych warunkach, można siać szybko, po jednym lub kilku przejazdach po polu agregatem ścierniskowym. 
 • Sekcje wysiewające mogą być wykorzystane
  solo lub z inną maszyną.
 • Wał siewnika umożliwia pracę również po głębokim przygotowaniu pola za pomocą brony talerzowej. 
 • Jeśli jesień jest zbyt wilgotna, można również siać po orce.
 • Latem, gdy wysiewane są poplony można siać bezpośrednio za kombajnem.  
 • Instalacja hydrauliczna i elektryczna zostały
  wyposażone w szybko podłączane, wygodne
  gniazda. 
 • Siewnik jest szybki i uniwersalny.
 • Sekcje wysiewające można odczepić od siewnika w
  kilka minut dzięki znormalizowanemu układowi zaczepienia.
 • Wysoki prześwit umożliwia wysiew bezpośrednio po zbiorach kukurydzy

SOLIDNE SEKCJE  WYSIEWAJĄCE

CULTIDISC Z DOCISKIEM DO 120 KG/SEKCJĘ

 

Sekcja wysiewająca siewnika Sky Maxidrill

Karbowany talerz sekcji wysiewającej otwiera bruzdę a skrobak oczyszcza linię siewu. Rolka ugniatająca (przestawialna) zamyka bruzdę. Daje to wiele zalet: lepszy współczynnik kiełkowania w przypadku siewu w mulcz, najlepsze możliwości robocze w warunkach wilgotnych, mniej czynności konserwacyjnych niż w przypadku dwóch talerzy wysiewających. Prześwit między sekcjami wynosi aż 56 cm, dzięki czemu dysponuje się dużą ilością wolnego miejsca na przemieszczanie przepracowanej gleby i resztek roślinnych. Umożliwia to również osiągnięcie wysokich prędkości roboczych w siewie.

 

Mocne argumenty solidnej sekcji wysiewającej

SZYBKI SIEW METODĄ UPROSZCZONĄ

SIEWNIK SKY MAXIDRILL W PRACY

 

Z łatwością radzi sobie w każdym terenie. W normalnych warunkach, można siać szybko, po jednym lub kilku przejazdach po polu agregatem ścierniskowym. Wał siewnika umożliwia pracę również po głębokim przygotowaniu pola za pomocą brony talerzowej. Jeśli jesień jest zbyt wilgotna, można również siać po orce. Latem, gdy wysiewane są poplony można siać bezpośrednio za kombajnem zbożowym. Wysoki prześwit umożliwia wysiew bezpośrednio po zbiorach kukurydzy. Tylny 3-punktowy układ zaczepienia jest praktyczny: sekcje wysiewające można odczepić od siewnika w kilka minut dzięki znormalizowanemu układowi zaczepienia. Instalacja hydrauliczna i elektryczna zostały wyposażone w szybko podłączane, wygodne gniazda. Sekcje wysiewające mogą być wykorzystane solo lub z inną maszyną.

 

Szybki i uniwersalny siewnik

 

GIGANTYCZNY SIEWNIK SKY MAXIDRILL 3000

W ATRAKCYJNEJ CENIE, PO POKAZACH

 

SIEWNIK DO SIEWU UPROSZCZONEGO

OBEJRZYJ PREZENTACJĘ SIEWNIKA SKY MAXIDRILL 3-METROWEGO

SIEWNIK SKY MAXIDRILL W PRACY

FILM PODCZAS PRACY SIEWNIKA SKY MAXIDRILL 3,0 MAKCESORIA DO SIEWNIKÓW PNEUMATYCZNYCH

SKY MAXIDRILL

 • Centralny wał ugniatający
  Opcjonalny centralny wał ugniatający do siewnika SKY MAXIDRILL umożliwia pracę po orce oraz na polu, gdzie występuje głęboka warstwa mulczu. Dzięki niemu nie tworzą się zwały gleby między kołami ciągnika a maszyna ma lepszą nośność.
 • Boczne wały ugniatające
  Opcjonalne boczne wały ugniatające są możliwe do siewników SKY MAXIDRILL na ramie składnej, umożliwiają pracę z zachowaniem równomiernej wysokości bocznych ramion siewnika.
 • Znaczniki przedwschodowe
  Opcjonalne znaczniki przedwschodowe talerzowe ułatwiają pozostawianie śladów na polu (ścieżek technologicznych), przydatnych do przejazdów maszyn pielęgnacyjnych, np. opryskiwacza, przeprowadzanych przed wschodem roślin.
 • Centrala hydrauliczna
  Centrala hydrauliczna do siewnika SKY MAXIDRILL ułatwia obsługę podzespołów ramy siewnika i samej maszyny, jak na przykład napęd turbiny, odciążając instalację hydrauliczną współpracującego ciągnika.

GALERIA PRODUKTU


SIEWNIKI DO SIEWU BEZORKOWEGO UPROSZCZONEGO SKY MAXIDRILL

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


0
 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna