Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
 

DO SIEWU  BEZORKOWEGO BEZPOŚREDNIEGO

SIEWNIK SKY EASYDRILL

 

Siewniki zbożowe bezorkowe SKY Easydrill umożliwiają bezpośredni wysiew materiału siewnego do gleby, bez jakiejkolwiek pracy związanej z przygotowaniem gleby. Prace przed siewem muszą być oczywiście odpowiednio dostosowane. Jeśli jest potrzeba uprawić glebę, to trzeba to zrobić wcześniej, wiele tygodni przed przejazdem siewnika. Można również pokryć roślinnością powierzchnię gleby, wtedy dobiera się rośliny bardziej agresywne względem chwastów. Siewnikiem Easydrill można następnie wykonać siew bezpośrednio w tę okrywową warstwę roślinną.

Rośliny wiechlinowate, takie jak Rajgras (Arrhenatherum) i wyczyniec (Alopecurus) opanowały zachodnią Europę. Opryski i uprawa gleby nie radzą sobie z tymi chwastami w coraz większej liczbie gospodarstw. Siewnik Easydrill to konkretne rozwiązanie przeciwko tym uciążliwym roślinom. Dzięki «prawie prostym» talerzom siewnik Easydrill nie przesuwa gleby między liniami wysiewu. Celem jest zmaksymalizowanie kiełkowania uprawy na niekorzyść chwastów. Jedno z najświeższych doświadczeń Izby Rolniczej z Yonne to potwierdza. Easydrill uzyskuje znakomite wyniki i jest nawet jedynym siewnikiem, dzięki któremu nie rośnie żaden chwast!

 

Siewnik do siewu bezpośredniego

Foto powyżej: Siewnik do siewu bezpośredniego SKY EASYDRILL - siewnik może siać bezpośrednio w roślinność (w międzyplony) w sposób bezpośredni. Na zdjęciu widać też wał rozdrabniający FACA, zamontowany z przodu ciągnika. Istnieje możliwość podsiewania nawozem granulowanym w wersji Fertisem oraz mikro granulatami, dzięki trzeciemu zbiornikowi PRO.

 

Wiele możliwości WYSIEWU

RÓŻNE PRODUKTY WYSIEWANE W JEDNYM PRZEJEŹDZIE

 

Silna sekcja wysiewająca

 

Silna sekcja wysiewająca z dociskiem do 250 kg

 

Siewnik SKY Easydrill posiada taki sam układ sekcji wysiewającej jak klasyczny siewnik punktowy do buraków: głębokość wysiewu jest kontrolowana przez przednie koło oraz przez koło tylne. Umieszczenie ziarna w glebie jest bardzo równomierne. Dzięki siewnikowi Easydrill mogą Państwo przejść na siew bezpośredni i zachować wysoką jakość wysiewu. Taki tandemowy układ jest kluczowy do osiągnięcia wysokiej precyzji wysiewu.

 

 

Duży docisk sekcji

Wysiew ziarna i granulatu w jednym przejeździe

 

Wysiew ziarna i granulatu w jednym przejeździe

 

Siewniki Easydrill mogą wysiewać 4 różne produkty. Siewnik jest wtedy wyposażony w dozowniki napędzane elektrycznie, wykonane ze stali nierdzewnej, które mogą dozować nawóz granulowany, ziarno, mikro granulaty lub środki przeciwko ślimakom. Jedna konsola umożliwia niezależną kontrolę nad każdym dozownikiem. Użytkownik może ustawić niezależnie głębokość wysiewu dla 2 pierwszych produktów. Natomiast głębokość wysiewu dla 3-ciego produktu jest taka sama jak produktu 1-szego lub 2-giego, do wyboru.

 

Zbiornik PRO na mikgrogranulaty, poplony, itp.

 

NAWET 4 RÓŻNE PRODUKTY SĄ MOŻLIWE

WIELE MOŻLIWOŚCI ŁĄCZENIA PRODUKTÓW W JEDNYM PRZEJEŹDZIE

 

Siewnik może podsiewać nawóz w czasie siewu ziarna. Nawóz granulowany nie miesza się z materiałem siewnym w przewodzie, gdyż do rozsiewu używane są dwa niezależne obiegi. Ilustracja poniżej przestawia, gdzie może być wysiewany nawóz. Istnieją trzy możliwości przestawienia rurki prowadzącej granulat: w linii, gdzie był wysiany materiał siewny lub obok tej linii. Dwie różne głębokości podsiewania nawozem są możliwe.

Możliwości podsiewania nawozem

Trzeci lub czwarty produkt może być mieszany z materiałem siewnym albo z nawozem granulowanym. Istnieje możliwość zamontowania czwartego zbiornika i możliwość wysiewu nawet 4 produktów w trakcie jednego przejazdu siewnikiem! Daje to wiele zalet:
> Optymalizacja dawki nawozu
> Możliwość wykorzystania nawozów «starterów» najnowszej generacji
> Pewność dobrego wysiewu upraw ozimych
> Lepsza efektywność azotu w przypadku suchej wiosny.

Sekcja wysiewająca siewnika Sky Easydrill

Sky Easydrill oznacza potężny, dobrze zlokalizowany docisk w linii siewu, aby zapewnić szybkie kiełkowanie i wschody. Możliwe jest dostosowanie głębokości wysiewu z uwzględnieniem wielkości ziarna. Dzięki 4 możliwym zbiornikom nie ma ryzyka rozdzielenia mieszanek. Oczyszczenie linii wysiewu dzięki skrobakowi redlicy. Ziemia między liniami wysiewu nie jest poruszana = brak wzrostu chwastów i samosiewek zbóż.

4 zbiorniki są możliwe i 2 głębokości

To także ekspert w siewie bezpośrednio w żywą roślinność lub warstwę roślinną międzyplonów: Przednie koła pochylają rośliny w kierunku jazdy. Koła przednie są oddalone od sekcji wysiewających, aby umożliwić biomasie roślinnej łatwo przemieszczać się miedz y sekcjami siewnika. Redlice ze skrobakiem oczyszczają linię siewu. Siewnik Easydrill może podsiewać małą ilość nawozu granulowanego, aby uniknąć niedoborów azotu. W warunkach wilgotnych siewnik Easydrill może swobodnie pracować dzięki zmniejszeniu docisku.

Taka technika siewu może zaskoczyć, trudno jest ocenić pracę siewnika na polu pokrytym żywą roślinnością. A jednak taka metoda pracy ma coraz więcej zwolenników, zwłaszcza we Francji i w USA. Ideą jest nieustanne pokrycie pola roślinnością, aby zwiększyć aktywność biologiczną gleby i maksymalnie wykorzystać tego zalety. Celem jest również, by nie pracować w glebie w chwili siewu, aby nie powodować rozsiewania chwastów. Potrzeba oczywiście siewnika przystosowanego do przeprowadzenia takiego siewu wysokiej jakości w takich warunkach. Technika jest łatwa do przeprowadzenia dla siewów ozimych. Nawet jeśli wcześniej występowały opady deszczowe, to siew jest możliwy, gdyż warstwa roślinna izoluje ogumienie ciągnika. System korzenny jest żywy i drenuje glebę odgrywając rolę amortyzatora. Z powodu braku pracy w glebie, młode uprawy mogą cierpień na niedobór nawożenia. Zalecane jest więc doglebowe podsiewanie nawozem. W przypadku siewu wiosennego, ta technika jest delikatna w przeprowadzeniu. Bez ogrzania warstwy siewnej mineralizacja azotu mocno opóźni się w czasie. Dlatego trzeba to skompensować podsiewaniem nawozem w czasie siewu.

 

W OFERCIE TAKŻE SKY MAXIDRILL

SIEWNIK DO SIEWU UPROSZCZONEGOAKCESORIA DO DO SIEWNIKÓW DO SIEWU BEZPOŚREDNIEGO

SKY EASYDRILL

 • Pakiet elektroniki
  Pakiet elektroniki E-DRIVE do siewnika Sky Easydrill umożliwia wykorzystanie licznych funkcji związanych z ISOBUS (ścieżkowanie, obsługa dozowników z napędem elektronicznym, obsługa układów zabezpieczających).
 • Ścieżkowanie matrycowe
  Ścieżkowanie matrycowe, czyli każdy sposób ścieżkowania będzie możliwy, gdy głowica rozdzielająca będzie wyposażona w regulowane zawory wylotowe.

GALERIA PRODUKTU


SIEWNIKI SKY MAXIDRILL W PRACY

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


0
13 Maj 2024
 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna