Oferta maszyn Unia na korbanek.pl

UNIA

Największy polski producent

Maszyn rolniczych

 

 

 

Unia SILOSY FARMA

65 - 321 M3

Silosy płaskodenne z blachy falistej Unia FARMA
 
 silosy farma korbanek unia
 

Silosy płaskodenne z blachy falistej Unia FARMA służą do magazynowania suchego ziarna zbóż, rzepaku, kukurydzy, roślin strączkowych i innych materiałów sypkich. To jedyne silosy faliste o tak wysokiej jakości w sektorze silosów farmerskich. Konstrukcja silosu zapewnia bezpieczeństwo przechowywania i długowieczność użytkowania. Blacha falista odbija promienie słoneczne, przez co silos mniej się nagrzewa. Ponadto każde walcowanie wzmacnia materiał i uodparnia go na wgniecenia. Szczelna konstrukcja podłogi zabezpiecza przed podsiąkaniem wody i dostawaniem się wilgoci. Aktywny system kondycjonowania ziarna w silosie umożliwia przepływ powietrza przez składowane ziarno, zastępuje tradycyjną metodę konserwacji zboża polegającą na szuflowaniu – zabezpiecza przed gromadzeniem się wilgoci pod dachem dzięki zastosowaniu głowicy wyciągowej Turbowent na dachu silosu. Podłoga kanałowa do przewietrzania ziarna to stabilna i trwała konstrukcja oparta na fundamentach, zapewniająca łatwe utrzymanie czystości w silosie, jak również w kanałach pod podłogą silosu – prosta w montażu i demontażu.

 


Konstrukcja silosów płaskodennych z blachy falistej FARMA

 

Silos konstrukcja zbiorników płaskodennych unia korbanek

 

silosy farma budowa konstrukcja korbanek unia

silosy farma budowa konstrukcja korbanek

 

Dane techniczne silosów płaskodennych z blachy falistej FARMA

 

dane techniczne silosy farma 50 80 100 korbanek

dane techniczne silosy farma 150 200 250 ok korbanek

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna