Oferta maszyn Unia na korbanek.pl

UNIA

Największy polski producent

Maszyn rolniczych

 

 

 

Unia Silosy FARMA PREMIUM

45 - 223 M3

Silosy lejowe z blachy falistej Unia FARMA PREMIUM
 
 silos farma premium foto od korbanek.pl
 

Silosy lejowe z blachy falistej Unia FARMA PREMIUM pełnią funkcję silosów operacyjnych do okresowego zasypu i opróżniania ziarna, a także do magazynowania wszystkich gatunków zbóż, rzepaku, kukurydzy i roślin strączkowych. Całość konstrukcji silosów stabilizuje system wzmocnień pionowych. Poszczególne elementy pobocznicy są łączone stalowymi śrubami. Prostota i stabilność konstrukcji ułatwie i przyspiesza montaż. Silosy lejowe FARMA PREMIUM dają wiele zalet, nie trzeba opróżniać silosu z ziarna jak jest to w przypadku silosów płaskodennych. System przewietrzania ziarna w silosie umożliwia przepływ powietrza przez składowane ziarno i zastępuje tradycyjną metodę konserwacji ziarna polegającą na szuflowaniu. Wilgoć nie gromadzi się pod dachem dzięki zastosowaniu głowicy wyciągowej Turbowent. Lej zsypowy jest konstrukcją na nogach w kształcie odwróconego stożka, jego ściany są wykonane z gładkiej blachy. Lej służy do grawitacyjnego opróżniania silosu z ziarna bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń wspomagających.

 


Konstrukcja silosów lejowych z blachy falistej FARMA PREMIUM

 

budowa silosa farma premium konstrukcja korbanek.pl

 

budowa silosa farma premium korbanek unia group

 

Dane techniczne silosów lejowych z blachy falistej FARMA PREMIUM

 

dane techniczne silosy farma premium 35 45 55 i 70 korbanek

dane techniczne silosy farma premium 100 130 i 180

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna