UNIA

Największy polski producent

Maszyn rolniczych

 

 

 

 

Ocen produkt

Unia Owijarka TWISTER

100 - 150 CM

UNIA TWISTER

Automatyczna regulacja napięcia folii

 

Owijarki ciągnione z załadunkiem przednim Unia TWISTER dzięki zastosowaniu podwójnego ramienia umożliwiają uzyskanie dwa razy szybciej owiniętej beli, a to przekłada się na większą wydajność polowa. W owijarce TWISTER zastosowano również takie rozwiązania jak podajnik z automatyczną regulacją napięcia folii o szerokości 750 mm, ramię ładujące umożliwiające załadunek bel o średnicy 1,0 do 1,5 m i wadze do 1200 kg (załadunek odbywa się w osi prasy).

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 

Owijarka zawieszana bel Twister

 

Konstrukcja Owijarki

Najważniejsze elementy

 

Budowa owijarki TWISTER

 

Owijarki ciągnione TWISTER to dopracowany produkt, który po zakupie będzie służył rolnikowi na lata. Mocna stalowa konstrukcja jest odporna na uderzenia. Owijarka wyposażona jest w różnego rodzaju elementy ułatwiające pracę, takie jak podwójne ramię do owijania bel, ostre noże do odcinania folii, koła powodujące niskie zawieszenie maszyny, czy stojak, który umożliwia zabranie dwóch dodatkowych rolek folii. Wszystkie te elementy zostały szczegółowo dopracowane w firmie UNIA pod czujnym okiem konstruktorów. 

Istotne Elementy

Lepsza jakość użytkowania

 

    

Hydraulicznie przestawiany dyszel umożliwia rozkładanie oraz składanie maszyny w trybie automatycznym.

Hydraulicznie przestawiany dyszel umożliwia rozkładanie oraz składanie maszyny

 

Nóż odcinający folię w owijarce TWISTER

 

    

 

Nóż odcina folię oraz przytrzymuje ją do następnego owijania. Ostry nóż o zwiększonej wytrzymałości, z pewnością posłuży na lata.

 

 

 

Sterownik Pilot pozwala między innymi na automatyczny lub manualny tryb pracy owijarki, umożliwia zaprogramowanie liczby owinięć oraz informuje operatora, np. o zerwaniu folii.

 

Sterownik Pilot pozwala między innymi na automatyczny lub manualny tryb pracy owijarki

Zaczep do prasy umożliwia podłączenie owijarki do prasy

 

   

Zaczep do prasy umożliwia podłączenie owijarki do prasy oraz ich wspólną pracę. Stwórz swój własny zestaw z ciągnikiem + owijarka oraz prasa od UNII. 


  •  

 

 

 

Kamera pozwala na monitorowanie maszyny, a co za tym idzie, poprawia komfort pracy. Bądź pewien/pewna, że na tyle ciągnika wszystko idzie gładko i bez problemów.

 

Kamera pozwalająca na monitorowanie tyłu maszyny

Istotne Cechy

Ułatwienie pracy w polu

 

Ramię zbierające może podnieść belę o wadze ponad 1400 kg


Ramię zbierające może podnieść belę o wadze ponad 1400 kg.    

 

 

Szybkie i niezawodne owijanie bel o średnicy 1,2 - 1,5 m


Szybkie i niezawodne owijanie bel o średnicy 1,2 - 1,5 m.

 

Delikatnie ustawia bele w pionie


Delikatnie ustawia bele w pionie.

Wyposażenie Owijarek

Standardowe oraz opcjonalne

 

Owijarka TWISTER ciągniona od UNIA

 

Wyposażenie standardowe

 

  • W standardowym wyposażeniu owijarek znajdziemy przede wszystkim Sterownik Pilot (pozwalający na automatyczny lub manualny tryb pracy maszyny), satelitarny układ owijania, dwa podajniki folii na 750 mm z automatyczną regulacją napięcia, stawiacz bel, dwa stojaki na folię (które pozwolą zabrać w pole dodatkowe rolki folii), koła 340/55-16 (niskoprofilowe) oraz hydraulicznie sterowany dyszel (pozwalający rozkładanie oraz składanie maszyny w trybie automatycznym).

 

Kamera na tyle owijarki TWISTER

 

Wyposażenie opcjonalne

 

  • Za dopłatą, klient może otrzymać wysokiej jakości kamerę z ekranem (pozwoli oglądać, co się dzieje na tyle ciągnika z podczepioną owijarką) czy opcjonalnie, dostępne są zaczepy do prasy rolującej (DF 1,8V / VD ; DF 1,8D / DD).

 

Dane Techniczne

Owijarek TWISTER od UNII

TYP  TWISTER
Załadunek bel  przedni
Średnica owijanych bel [m] 1,0÷1,5
Maksymalna masa beli [kg] 1 200
Liczba ramion owijających [szt.] 2
Szerokość folii [mm] 750
Moc ciągnika [KM] 45
Sterowanie rozdzielaczem elektrycznym
Długość [m] 4,65
Szerokość [m] 2,6
Wysokość [m] 2,83
Masa [kg] 1 400


AKCESORIA DO OWIJAREK CIĄGNIONYCH

Model TWISTER


GALERIA PRODUKTU


Owijarka TWISTER


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna