UNIA

Największy polski producent

Maszyn rolniczych

 

 

 

 

Unia Prasa KOSTKA

30 - 30 KM

Prasa kostkująca Unia KOSTKA Z-511

Pobierz PROSPEKT wszystkich MASZYN ZIELONKOWYCH Unia    Instrukcja obsługi i katalog części 

 

 Unia jest to polska marka, specjalizująca się w produkcji maszyn rolniczych od ponad 100 lat. Aktualnie posiada 4 zakłady produkcyjne, w których zatrudnia ponad 1200 osób. Powierzchnia produkcyjna firmy to aż 11,5 ha. Aktualnie w swojej ofercie posiada ponad 700 różnych maszyn, które pracują nie tylko w polskich, ale i zagranicznych gospodarstwach rolnych, średnia ilość wyprodukowanych maszyn to 25 tysięcy sztuk. Firma stawia na rozwój i jakość, gwarantując niezawodność na długie lata.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

konstrukcja prasy  kostka z-511

O budowie i możliwościach

 

 

Konstrukcja prasy kostkującej Kostka unia korbanekprasa kostkujaca wyposazenie budowa unia korbanek

 

Prasa kostkująca Unia KOSTKA Z-511 jest wyposażona w aparat wiążący Raaspe, koło nagarniające umożliwia zwiększenie szerokości podbierania do 1,85 m, natomiast podajnik umożliwia załadunek sprasowanych kostek na przyczepę transportującą. Dzięki regulacji wielkości, a dokładniej długości kostek rolnik może wybrać, w jakim rozmiarze ma być kostka z przedziału od 0,3 do 1,3 m. Regulacja stopnia zgniotu realizowana jest przy pomocy dwóch mocnych sprężyn, gwarantujących odpowiedni nacisk. Unia w opcji ma możliwość wyposażenia prasy w takie udogodnienia jak hydrauliczne sterowanie dyszlem, pozwalające na komfortowe ustawienie dyszla w pozycji transportowej lub roboczej. Użytkownicy często sobie cenią opcjonalne sterowanie hydrauliczne podbieraczem, przy pomocy którego całe ustawianie zachodzi z poziomu kabiny ciągnika rolniczego. Zamontowane koła kopiujące dokładnie kopiują wszystkie nierówności terenu. Dodatkowe opcje takie jak Unia Prasa kostkująca Z-511 to idealna belownica, która może wykonać kwadratową belę z dowolnego rodzaju słomy lub siana, oszczędzając w ten sposób czas i wysiłek związany z ręcznym układaniem siana lub słomy. Maszyna jest w stanie zebrać i sprasować wszystkie rodzaje materiałów oraz zbelować je w jedno opakowanie w czasie krótszym niż 30 sekund. Jest to niezawodny i opłacalny system, który jest łatwy w instalacji, obsłudze i utrzymaniu. Moc wymagania na wałku WOM to 30 koni mechanicznych, co znaczy, że nawet małe ciągniki rolnicze bez problemu sobie poradzą w trakcie pracy na polu. Masa Prasy Z-511 to 1300 kg, szerokość komory prasowania belarki 0,46 m, a wysokość komory zgniatającej to 0,36 m. Budowa samej prasy jest prosta i jest wynikiem wieloletniego usprawniania rozwiązań technologicznych. Prasa Z-511 KOSTKA znajdzie swoje zastosowanie szczególnie w małych gospodarstwach rolnych. 

dane  techniczne

Prasy kostkującej Z-511

 

 TYP KOSTKA
Szerokość podbierania [m[ 1,85
Długość bel [m] 0,3÷1,3
Szerokość komory prasowania [m] 0,46
Wysokość komory prasowania [m] 0,36
Zapotrzebowanie mocy na WOM [KM} 30
Masa [kg] 1300

Wyposażenie prasy  kostka

Wersja podstawowa i rozbudowana

 

Wyposażenie standardowe

 

 • Aparat wiążący firmy Raaspe
 • regulacja długości kostek
 • regulacja stopnia zagęszczenia
 • licznik kostek
 • nagarniak gwiaździsty
 • koło podporowe podbieracza
 • sprzęgło zabezpieczające
 • wał napędowy (6×6, 620 Nm)

 

 

wyposażenie  opcjonalne

 

prasa kostkujaca kostka z511 w pracy korbanek

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ prasy

CIĄGNIKI ROLNICZE, KOMBAJNY I MASZYNY ROLNICZE W FIRMIE KORBANEK?AKCESORIA DO Prasy

Kostka Z-511


GALERIA PRODUKTU


Prasa kostkująca

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna