UNIA

Największy polski producent

Maszyn rolniczych

 

 

 

 

 • FINANSOWANIE FABRYCZNE

  Tutaj znajdą Państwo informacje dotyczące finansowania fabrycznego maszyn rolniczych UNIA

   

  Finansowanie fabryczne UniaUNIA - FINANSOWANIE FABRYCZNE

  Program finansowania maszyn rolniczych UNIA, sprzedawanych na terytorium Polski przez autoryzowanych dystrybutorów maszyn. Program jest obsługiwany przez firmę De Lage Landen Leasing Polska S.A. Oferta finansowania jest skierowana do wszystkich podmiotów prowadzących działalność w sektorze rolnym (gospodarstwa rodzinne, firmy). Dzięki finansowaniu nabycie maszyn UNII jest łatwiejsze. Objęte są wszystkie maszyny rolnicze z oferty: pługi, agregaty, rozsiewacze nawozów, opryskiwacze, siewniki, zestawy uprawowo-siewny, sadzarki, kombajny do zbioru ziemniaków, prasy, owijarki, zgrabiarki, silosy...

  Dostępne jest finansowanie 0%* w schemacie 50/50 lub 4x25%. Wpłata początkowa wynosi więc 25 lub 50%. Raty są roczne lub kwartalne a okres finansowania wynosi do 1 roku.
  Dostępne jest również Finansowanie Elastyczne, z oprocentowaniem już od 1,99%*. Tutaj wpłata początkowa jest od 0%, raty są ustalane indywidualnie, natomiast okres finansowania jest do 7 lat.

  Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi z naszymi przedstawicielami handlowymi celem uzyskania szczegółów finansowania. W zakresie maszyn Unii informacji udzielą Państwu również następujące osoby:

  Product Manager - Michał Łuczak, tel. 61 8 961 111

  Product Manager - Marcin Ułamek, tel. 61 8 961 115

  Dyrektor Sprzedaży - Paweł Bawolski, tel. 61 8 961 112  *Oprocentowanie jest uzależnione m.in. od kosztu pozyskania pieniądza przez finansującego. Powyższe warunki nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

  Oceń: 
  5
  5 (1 głos.)

Unia Prasa KOSTKA

30 - 30 KM

Prasa kostkująca Unia KOSTKA Z-511

Pobierz PROSPEKT wszystkich MASZYN ZIELONKOWYCH Unia    Instrukcja obsługi i katalog części 

 

 Unia jest to polska marka, specjalizująca się w produkcji maszyn rolniczych od ponad 100 lat. Aktualnie posiada 4 zakłady produkcyjne, w których zatrudnia ponad 1200 osób. Powierzchnia produkcyjna firmy to aż 11,5 ha. Aktualnie w swojej ofercie posiada ponad 700 różnych maszyn, które pracują nie tylko w polskich, ale i zagranicznych gospodarstwach rolnych, średnia ilość wyprodukowanych maszyn to 25 tysięcy sztuk. Firma stawia na rozwój i jakość, gwarantując niezawodność na długie lata.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

konstrukcja prasy  kostka z-511

O budowie i możliwościach

 

 

Konstrukcja prasy kostkującej Kostka unia korbanekprasa kostkujaca wyposazenie budowa unia korbanek

 

Prasa kostkująca Unia KOSTKA Z-511 jest wyposażona w aparat wiążący Raaspe, koło nagarniające umożliwia zwiększenie szerokości podbierania do 1,85 m, natomiast podajnik umożliwia załadunek sprasowanych kostek na przyczepę transportującą. Dzięki regulacji wielkości, a dokładniej długości kostek rolnik może wybrać, w jakim rozmiarze ma być kostka z przedziału od 0,3 do 1,3 m. Regulacja stopnia zgniotu realizowana jest przy pomocy dwóch mocnych sprężyn, gwarantujących odpowiedni nacisk. Unia w opcji ma możliwość wyposażenia prasy w takie udogodnienia jak hydrauliczne sterowanie dyszlem, pozwalające na komfortowe ustawienie dyszla w pozycji transportowej lub roboczej. Użytkownicy często sobie cenią opcjonalne sterowanie hydrauliczne podbieraczem, przy pomocy którego całe ustawianie zachodzi z poziomu kabiny ciągnika rolniczego. Zamontowane koła kopiujące dokładnie kopiują wszystkie nierówności terenu. Dodatkowe opcje takie jak Unia Prasa kostkująca Z-511 to idealna belownica, która może wykonać kwadratową belę z dowolnego rodzaju słomy lub siana, oszczędzając w ten sposób czas i wysiłek związany z ręcznym układaniem siana lub słomy. Maszyna jest w stanie zebrać i sprasować wszystkie rodzaje materiałów oraz zbelować je w jedno opakowanie w czasie krótszym niż 30 sekund. Jest to niezawodny i opłacalny system, który jest łatwy w instalacji, obsłudze i utrzymaniu. Moc wymagania na wałku WOM to 30 koni mechanicznych, co znaczy, że nawet małe ciągniki rolnicze bez problemu sobie poradzą w trakcie pracy na polu. Masa Prasy Z-511 to 1300 kg, szerokość komory prasowania belarki 0,46 m, a wysokość komory zgniatającej to 0,36 m. Budowa samej prasy jest prosta i jest wynikiem wieloletniego usprawniania rozwiązań technologicznych. Prasa Z-511 KOSTKA znajdzie swoje zastosowanie szczególnie w małych gospodarstwach rolnych. 

dane  techniczne

Prasy kostkującej Z-511

 

 TYP KOSTKA
Szerokość podbierania [m[ 1,85
Długość bel [m] 0,3÷1,3
Szerokość komory prasowania [m] 0,46
Wysokość komory prasowania [m] 0,36
Zapotrzebowanie mocy na WOM [KM} 30
Masa [kg] 1300

Wyposażenie prasy  kostka

Wersja podstawowa i rozbudowana

 

Wyposażenie standardowe

 

 • Aparat wiążący firmy Raaspe
 • regulacja długości kostek
 • regulacja stopnia zagęszczenia
 • licznik kostek
 • nagarniak gwiaździsty
 • koło podporowe podbieracza
 • sprzęgło zabezpieczające
 • wał napędowy (6×6, 620 Nm)

 

 

wyposażenie  opcjonalne

 

prasa kostkujaca kostka z511 w pracy korbanek

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ prasy

CIĄGNIKI ROLNICZE, KOMBAJNY I MASZYNY ROLNICZE W FIRMIE KORBANEK?

0
 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna