Finansowanie Fabryczne 

Elastyczna oferta ,

udział własny 0%

 

Dowiedz się wiecej

 

 

Menu produktu
Ocen produkt

Maschio Gaspardo Prasa EXTREME HTC 165

70 - 70

Prasy rolujące Maschio zostały zaprojektowane tak, by być maksymalnie elastycznymi i wytrzymałymi w każdych warunkach. Model EXTREME LTC 266 to uniwersalna maszyna pozwalająca uzyskać bele o różnej średnicy i gęstości, zapewniając przy tym idealną równowagę pomiędzy wysoką wydajnością i niezrównaną łatwością użytkowania.  Operator bez problemu może zarządzać ustawieniami maszyny bez konieczności wysiadania z ciągnika.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

Maschio Extreme HTC 165

Podstawowe  dane techniczne

Tu podaj niezbędne treści techniczne do produktu, wydajność, ładowność, wielkość itp.

 

Maschio Extreme HTC 165 wyładunek
Średnica komory prasowania 500 - 1650 mm
Podbieracz 2200 mm
Wiązanie siatka-sznurek/siatka-folia
Obroty WOM 540 obr/min
Waga 3000/3830 kg
Zapotrzebowanie mocy 60/80 KM

 

 

Hybrydowe prasy zwijające

Nowa koncepcja w sposobie formowania bel

 

Zarządzanie wewnętrzną geometrią zmiennej komory jest możliwe dzięki podwójnemu wahaczowi sterowanemu przez cylindry hydrauliczne. Pierwszy określa nacisk i średnicę beli z możliwością utworzenia komory wstępnej z zerowym naciskiem do 110 cm, natomiast drugi wahacz automatycznie kompensuje napięcie sześciu zaciśniętych pasów podczas formowania beli.

W prasach zwijających o zmiennej komorze ramię Prasujące natychmiast zaczyna docierać do zbieranej rośliny i tworzy stałe ciśnienie w całym zakresie tworzonej beli . Dzięki systemowi VARIABLE GEOMETRY ramię prasujące może pozostać uniesione, tworząc komorę wstępną - innymi słowy pustą przestrzeń - wypełnioną luźnym materiałem do maksymalnej średnicy 1,10 m, podobnie jak w komorze stałej.

Mascho Extreme HTC 165 prawy bok
 

Zalety Variable Geometry

Jakość jest w rdzeniu

 

Bela na polu

 

Miękki rdzeń

 

EXTREME 1 ma możliwość mechanicznego zarządzania wielkością komory wstępnej dzięki systemowi kołków umieszczonych bezpośrednio po bokach prasy rolującej, z 4 pozycjami, które blokują główny wahacz w żądanej pozycji, tworząc komora wstępna od minimum 50 cm do średnicy maksymalnej 110 cm, do wyboru w zależności od wilgotności i rodzaju zbieranego produktu.

suszaenie beli

 

Zalety w suszarni

 

Zaletą komory wstępnej jest możliwość uformowania tak rdzenia, aby ułatwić przepływ rozgrzanego powietrza przez środek beli.

cech prasy Maschio extreme 165

 

 

Duży porbieracz o długości 220 cm z obrotowymi kołami, z płytą zgarniającą lub przenośnikiem przepływowym, pozwala na pracę nawet przy niezbyt regularnych i obfitych pokosach. Zbiór produktu jest delikatny przy każdym rodzaju paszy, zachowując liście, najbardziej białkową część roślin strączkowych, na łodydze. Maszyna może być wyposażona w rolkę dociskającą pokos.

W prasie Maschio Extreme 165 rolka dociskowa podbieracza została całkowicie przebudowana. Posiada ona szeroki zakres regulacji położenia, wraz z nowym systemem amortyzacji. Pozwala nam to na jeszcze dokładniejsze podbieranie materiału zwiększając przy tym czystość i szybkość pracy. 

Podajnik pochyły w kombajnie Rostselmash Vector 425

Rostselmash Vector 425 spręzyny odpowiedzialne za mechaniczne kopiowanie terenu

Zastosowanie sterownika ICON zapewnia nam pełną kontrolę nad maszyną bez konieczności wysiadania z kabiny ciągnika. Dzięki sterownikowi możemy w łatwy i przejrzysty sposób ustawić najważniejsze parametry maszyny takiej jak:

 •  Średnica beli oraz parametry komory wstępnej
 •  Parametry zgniotu w poszczególnych etapach formowania beli
 • Obsługę automatycznego smarowania smarem stałym (opcja)
 • Obsługa układu cięcia
 • Opuszczana podłoga 

Do tego możemy zapisać aż 10 indywidualnych programów pracy, które z łatwością można dostosować do warunków zbiorów.

 

opuszczana  Podłoga

Szybki sposób na pozbycie się zatorów

 

 

Rotor Maschio Extreme 165

Wystarczą tylko trzy kroki, aby uniknąć zatoru.

Dzięki zastosowaniu hydraulicznie opuszczanej podłogi w prostych krokach można usunąć zator, który powstał podczas pracy z prasą.

Krok pierwszy - jeżeli wystąpi blokada rotora, co zasygnalizuje sterownik, należy wyłączyć ciągnik 

Krok drugi - jeżeli ciągnik jest już wyłączony, należy zluzować (rozpiąć napęd) rotor za pomocą dźwigni.

Krok trzeci - usunać zator na luźnym rotorze za pomocą specjalnego klucza

PREZENTACJA PRAsY MASCHIO EXTREME 165

Film przedstawiający prasę Maschio

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna. Dodatkowo oceny pozwalają innym wybrać produkt.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowaniaZOBACZ SZCZEGÓŁY

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna