Finansowanie Fabryczne 

Elastyczna oferta ,

udział własny 0%

 

Dowiedz się wiecej

 

 

Ocen produkt

Maschio Gaspardo Prasa EXTREME HTC 266

70 - 70 KM

Prasy rolujące Maschio zostały zaprojektowane tak, by być maksymalnie elastycznymi i wytrzymałymi w każdych warunkach. Model EXTREME LTC 266 to uniwersalna maszyna pozwalająca uzyskać bele o różnej średnicy i gęstości, zapewniając przy tym idealną równowagę pomiędzy wysoką wydajnością i niezrównaną łatwością użytkowania.  Operator bez problemu może zarządzać ustawieniami maszyny bez konieczności wysiadania z ciągnika.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

small 6.26

Podstawowe  dane techniczne

Tu podaj niezbędne treści techniczne do produktu, wydajność, ładowność, wielkość itp.

 

faresin small mała 6 metrów
Średnica komory prasowania 500 - 1650 mm
Podbieracz 2200 mm
Wiązanie siatka-sznurek/siatka-folia
Obroty WOM 540 obr/min
Waga 3000/3830 kg
Zapotrzebowanie mocy 60/80 KM

 

 

Hybrydowe prasy zwijające

Nowa koncepcja w sposobie formowania bel

 

Prasa zwijająca  Maschio Extreme 266 standardowo wyposażona jest w system VARIABLE GEOMETRY, dzięki któremu możemy korzystać z najlepszych rozwiązań prasy zmiennokomorowej z możliwością formowania beli jak w prasie stałokomorowej. Dzięki temu możemy tę prasę nazwać prasą HYBRYDOWĄ. 

W prasach zwijających o zmiennej komorze ramię Prasujące natychmiast zaczyna docierać do zbieranej rośliny i tworzy stałe ciśnienie w całym zakresie tworzonej beli . Dzięki systemowi VARIABLE GEOMETRY ramię prasujące może pozostać uniesione, tworząc komorę wstępną - innymi słowy pustą przestrzeń - wypełnioną luźnym materiałem do maksymalnej średnicy 1,10 m, podobnie jak w komorze stałej.

maschio_variable_geometry
 

Zalety Variable Geometry

Jakość jest w rdzeniu

 

Bela na polu

 

Miękki rdzeń

 

Uniesienia ramienia i utworzenia komory wstępnej do 1,10 m jak w prasie stałokomorowej daje nam możliwość poradzenia sobie z każdym rodzajem plonu. Dzięki temu prasa Extreme 266 idealnie radzi sobie w formowaniu bel paszowych.

suszaenie beli

 

Zalety w suszarni

 

Zaletą komory wstępnej jest możliwość uformowania tak rdzenia, aby ułatwić przepływ rozgrzanego powietrza przez środek beli.

cech prasy Maschio extreme 266

 

 

W prasie Maschio Extreme 266 rolka dociskowa podbieracza została całkowicie przebudowana. Posiada ona szeroki zakres regulacji położenia, wraz z nowym systemem amortyzacji. Pozwala nam to na jeszcze dokładniejsze podbieranie materiału zwiększając przy tym czystość i szybkość pracy. 

Podajnik pochyły w kombajnie Rostselmash Vector 425

Rostselmash Vector 425 spręzyny odpowiedzialne za mechaniczne kopiowanie terenu

Zastosowanie sterownika ICON zapewnia nam pełną kontrolę nad maszyną bez konieczności wysiadania z kabiny ciągnika. Dzięki sterownikowi możemy w łatwy i przejrzysty sposób ustawić najważniejsze parametry maszyny takiej jak:

 •  Średnica beli oraz parametry komory wstępnej
 •  Parametry zgniotu w poszczególnych etapach formowania beli
 • Obsługę automatycznego smarowania smarem stałym (opcja)
 • Obsługa układu cięcia
 • Opuszczana podłoga 

Do tego możemy zapisać aż 10 indywidualnych programów pracy, które z łatwością można dostosować do warunków zbiorów.

 

opuszczana  Podłoga

Szybki sposób na pozbycie się zatorów

 

 

Rostselmash Vector 425 spręzyny odpowiedzialne za mechaniczne kopiowanie terenu

Wystarczą tylko trzy kroki, aby uniknąć zatoru.

Dzięki zastosowaniu hydraulicznie opuszczanej podłogi w prostych krokach można usunąć zator, który powstał podczas pracy z prasą.

Krok pierwszy - jeżeli wystąpi blokada rotora, co zasygnalizuje sterownik, należy opuścić podłogę mechanizmu załadunkowego.

Krok drugi - jeżeli podłoga już jest opuszczona, należy załączyć napęd WOM w celu usunięcia zatoru.

Krok trzeci - po usunięciu zatoru podnieść podłogę i kontynuować prasowanie.

PREZENTACJA PRAsY MASCHIO EXTREME 266

Film przedstawiający prasę Maschio


GALERIA PRODUKTU


Prasa zmiennokomorowa Maschio Extreme 266

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna