Finansowanie Fabryczne 

Elastyczna oferta ,

udział własny 0%

 

Dowiedz się wiecej

 

 

Ocen produkt

Maschio Gaspardo Prasa Mondiale 120 PRO

70 - 70 KM

Prasy rolujące Maschio Gaspardo

Zostały zaprojektowane tak, by być maksymalnie elastycznymi i wytrzymałymi w każdych warunkach. Delikatne dla siana oraz idealna dla kiszonki. Doskonale radzą sobie nawet z trudnym materiałem jak np. łodygi i słoma. Bezkonkurencyjna wytrzymałość, wysoka wydajność, idealnie uformowane bele - zwarte oraz bardzo ciężkie. To czyni z pras Maschio Gaspardo idealną inwestycję.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

Maschio Mondiale 120 zdjęcie studyjne
;

Podstawowe dane techniczne

Prasy stałokomorowej Maschio Mondiale 120

 

Maschio Mondiale 120 na placu
Średnica komory prasowania 2500 kg 
Podbieracz 2200 mm
Wiązanie siatka
Obroty WOM 540
Waga 3665/3790 kg
Zapotrzebowanie mocy 102 KM

 

;

Wydajna  prasa

Do każdego rodzaju masy 

 

MONDIALE 120 to stałokomorowa prasa rolująca, która umożliwia utrzymanie wysokiej jakości zbioru dzięki walcowej komorze zgniatającej z podajnikiem obrotowym, co zapewnia wysoką produktywność i doskonałą ochronę produktu. Regularny przepływ wewnątrz komory pozwala na pracę z optymalną prędkością nawet na nierównym podłożu i ugniatanie do maksymalnego ciśnienia 180 bar. Obecność systemu tnącego z nożami pozwala na uzyskanie jednolitej i gęstszej beli oraz maksymalizację przestrzeni wewnątrz komory prasującej. MONDIALE 120 to profesjonalny model odpowiedni dla użytkowników poszukujących solidnej, niezawodnej i łatwej w obsłudze maszyny sterowanej kompleksowo z kabiny ciągnika. Jakość użytych materiałów i komponentów sprawia, że urządzenie to sprawdza się w każdych warunkach zbioru.

 

 

Komora  Prasowania

W Maschio Mondiale 120

 

    19 rolek  wysokiej jakości

 

MONDIALE 120 COMBI to stałokomorowa prasa do bel okrągłych z 19 rolkami i specjalną konstrukcją, która zapewnia stałe dociskanie mokrego produktu. Z poziomu monitora można bezpośrednio sterować ciśnieniem (do 190 barów).

Maschio Mondiale 120 komora prasowania

;

Zalety  prasy

Staokomorowej Maschio Mondiale 120 

 

Maschio Mondiale 120 podbieracz

 

Podbieracz

 

Podbieracz o szerokości 220 cm z 4 zębatymi prętami pozwala na wykonywanie pracy nawet przy obfitych i nieregularnych pokosach. Opcjonalne obrotowe koła pozwalają na ciągłe podążanie za konturem podłoża i ułatwiają pokonywanie zakrętów.

Maschio Mondiale 120 pompka smarowania łańcuchów

 

Stałe smarowanie

 

Prasa MONDIALE 120 jest wyposażona w automatyczny system smarowania łańcuchów z pompą rotacyjną, co pozwala na realizację ciągłego smarowania podczas pracy. Duże i wytrzymałe szczotki gwarantują doskonałe smarowanie.

wytrzymałość i  niezawodność

Podczas pracy w trudnych warunkach

 

Prasa MONDIALE 120 jest wyposażona w walec pokosowy, który odpowiednio dociska pokos, zapewniając wysoką i stałą prędkość roboczą. System ten umożliwia sprawne dostarczanie produktu do podbieracza przed wejściem do komory w celu uzyskania regularnego i równomiernego podawania.

Walec pokosowy Maschio Mondiale 120

Maschio Mondiale 120 łańcuchy

Aby zapewnić nieprzerwaną wydajność maszyny, aby sprostać potrzebom wykonawców, którzy poddają maszyny długotrwałej eksploatacji, model MONDIALE 120 jest wyposażony we wzmocnione łańcuchy 1¼”, które są w stanie wytrzymać największe obciążenia. Automatyczny system smarowania oznacza mniej przestojów dla operatora.

 

Maschio  Mondiale 120 Combi

Formowanie i owijanie bel za jednym przejazdem

 

MONDIALE 120 COMBI to idealne rozwiązanie do prasowania i owijania bel lub kiszonki. Dzięki połączeniu prasy z owijarką pasza jest zbierana, prasowana i owijana folią w tej samej maszynie, unikając zanieczyszczenia wynikającego z kontaktu z podłożem lub niekorzystnych warunków klimatycznych. Jednoetapowe rozwiązanie do owijania i owijania znacznie ogranicza czas pracy, zużycie paliwa i ugniatanie gleby. Maszyna MONDIALE 120 COMBI jest wyposażona w owijarkę ON LINER PRO, składającą się z trójwalcowej platformy i dwóch prowadnic folii - dla rolek 750 mm - sterowanych automatycznie. Po owinięciu bela jest wypuszczana na ziemię lub może zostać postawiona do pionu.

 

 

    Nowy system  Owijania Folią

 

Maszynę można wyposażyć w system owijania folią z tworzywa sztucznego, oferujący oszczędność materiału i skrócenie czasu owijania. Przed wykonaniem cięcia siłownik hydrauliczny umożliwia obkurczenie folii, co pozwala uzyskać równą linię odcięcia. Dzięki nowemu systemowi wiązania możliwe jest stosowanie rolek folii o zmiennej szerokości, od minimum 1230 mm do maksymalnie około 1400 mm, aby zapewnić lepsze pokrycie beli.

Wiązanie folią Maschio Mondiale 120

 

 

Maschio Mondiale 120 owijarka

 

    Owijarka  Najnowszej generacji

 

 

Owijarka składa się z platformy 3-walcowej, 2 ramion nawijających folię 750 mm i automatycznego odcinacza folii. 3 walce napędzane silnikowo umożliwiają ciągły i jednostajny obrót. Specjalny czujnik sprawdza folię pod kątem pęknięć i kompensuje brakujące obroty rolki folii na drugim ramieniu. Po owinięciu bela jest wypuszczana na ziemię lub może zostać postawiona do pionu.

PREZENTACJA PRAsY MASCHIO 

Film przedstawiający prasę MaschioAKCESORIA DO MASCHIO

MONDIALE 120

 • Automat smarujący Maschio Mondiale 120
  System automatycznego smarowania oferuje zawsze doskonałą wydajność, zapewniając długą żywotność prasy do bel cylindrycznych.
 • Rotory w Maschio Mondiale 120
  Wersja HTC System tnący zawierający 15 noży o długości 77 mm. Zaślepki w miejscach po nożach umożliwiające pracę bez cięcia. Wersja HTU System tnący zawierający 25 noży o długości 45 mm. Z kabiny ciągnika można wybrać preferowaną liczbę noży: 0-12-13-25.

GALERIA PRODUKTU


Maschio Mondiale 120

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna