Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Ocen produkt

Maschio Gaspardo Prasa Entry 120

50 - 50 KM

Prasa zwijająca stałokomorowa Maschio Entry jest to najmniejsza z pras zwijających oferowanych przez włoskiego producenta. Maszyna została zaprojektowana z myślą o użytkownikach poszukujących doskonałej wydajności i niezawodności połączonej z niskimi kosztami eksploatacji i łatwością obsługi. Dodatkowym atutem jest wysoka produktywność uzyskana dzięki pracy z dużą prędkością roboczą przy niskim poborze mocy. Prasa ta cieszy się wśród polskich rolników bardzo dużym zainteresowaniem ze względu na swoją rewelacyjną cenę, która w połączeniu z dużą wydajnością stawia ten model na szczycie listy pras pod względem opłacalności.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

Entry 120 zdjęcie studyjne
 

Podstawowe  na  dane techniczne

 

 

Maschio Entry 120 przód
Średnica komory prasowania 1200 mm
Podbieracz 2000 mm
Wiązanie siatka/sznurek
Obroty WOM 540 obr/min
Waga 1900 kg
Zapotrzebowanie mocy 50 KM

 

mała prasa z dużą siłą zgniotu

Aby materiał był dobrze sprasowany

 

Prasa Entry 120 Manometr

 

Duża siła prasowania

 

Prasa Maschio Entry 120 posiada największą w swojej klasie siłę zgniotu, którą za pomocą manometru na maszynie można ustawić aż na 190 barów. Dzięki zaworowi jednostronnego działania może ona pracować z ciągnikami o słabej wydajności hydraulicznej, a ciśnienie prasowania utrzymywane jest przez układ na prasie. Wyprodukowane przez tę prasę belki charakteryzują się wysokim zbiciem i bardzo dobrymi parametrami, jeżeli chodzi o jakość paszy.

Prasa Entry 120 siłowniki hydrauliczne

 

Zabezpieczenie bez haków

 

Wraz z dużym zgniotem firma Maschio zastosowała system zabezpieczenia komory prasowania na wytrzymałych siłownikach hydraulicznych. To rozwiązanie pozwala na bezproblemowe i bezpieczne użytkowanie maszyny. W momencie próby sprasowania zbyt dużej ilości masy hydraulika maszyny pozwoli na lekkie uchylenie tylnej klapy co eliminuje możliwość zatrzymania się belki w komorze podczas pracy. Zaletami tej konstrukcji jest to, że maszyna jest mniej narażona na mechaniczne uszkodzenie ramy i popękanie komory.

Cechy  MAschio Entry 120

 

 

Prasa stałokomorowa Maschio Entry 120 jest to prasa łańcuchowo- listwowa. Za prasowanie odpowiadają tu 33 belki na dwóch wytrzymałych łańcuchach. Finalnym efektem jest idealnie uformowany, dobrze sprasowany balot o średnicy 1200 mm, który mamy możliwość owinięcia siatką bądź sznurkiem. 

Dzięki niskiemu zapotrzebowaniu mocy około 50KM i przemyślanym rozwiązaniom w układzie hydraulicznym maszyny, prasa idealnie nadaje się do pracy ze starszymi modelami ciągników rolniczych i świetnie wpisuje się w potrzeby i wymaganie małych i średnich gospodarstw rolnych i firm usługowych.

Listwy prasa Entry 120

Entry 120 prawa strona otwarta

Prostota budowy i przemyślana konstrukcja to jedne z głównych zalet prasy stałokomorowej Maschio Entry 120, co za tym idzie, użytkownik otrzymuje maszynę o niskim koszcie eksploatacji, nadającą się do każdego rodzaju materiału. 

Układ automatycznego smarowania łańcuchów jest tak zaprojektowany, aby przy każdym otwarciu komory prasowania odpowiednia ilość smaru była aplikowana na główne łańcuchy w maszynie. Jest to rozwiązanie, które ułatwia codzienną obsługę maszyny i przedłuża żywotność elementów smarowanych.

prezentacja pracy  Maschio Entry 120

Film przedstawiający prasę stałokomorową łańcuchowo- listwową Maschio Entry 120 podczas pracy.


GALERIA PRODUKTU


Prasa stałokomorowa Maschio Entry 120

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


0
03 Lipiec 2024
 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna