Ocen produkt

Agrisem Siewnik DS

300 - 1200 CM

W świecie zwiększonego zapotrzebowania na żywność, maszyny Agrisem DS są idealnym rozwiązaniem zapewniającym wystarczającą wielkość plonów. DS 200-500 to uniwersalne siewniki poplonów o pojemności 200 lub 500 litrów. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu podestowi mamy łatwy dostęp do samego siewnika jak i jego załadunku. Dozownik pod zbiornikiem posiada wałek rozdzielający, który może być wyposażony w 2 rodzaje wkładów bębenków dozujących, odpowiednio do rodzaju materiału siewnego. Po „dozowaniu” ziarno jest transportowane za pomocą przewodów aż do rozpraszaczy, a następnie umieszczone tuż przed wałem maszyny. Napęd dozownika i wentylatora jest zapewniony dzięki elektrycznemu lub hydraulicznemu silnikowi. Dawka wysiewanego materiału może się wahać między 0,6 do 53 kg/ha (dla szerokości roboczej 3m, przy prędkości 15 km/h).

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

Agrisem DS zbiorniki
 

AGRISEM  dS

Dlaczego warto

 

DS to uniwersalne siewniki do wysiewu poplonów. Możliwość wszechstronnego montażu na maszynach Disc-O-Mulch Silver (nieskładanych i składanych), Disc-O-Mulch Gold (nieskładanych i składanych – bez funkcji hydraulicznego składania wału), Maximulch S3 (nieskładanych i składanych – bez funkcji hydraulicznego składania wału), Vibromulch (nieskładanych i składanych – z wyjątkiem modeli ciągnionych). Urządzenia te są wyposażone w elektryczny napęd dozownika. Mamy do wyboru pojemności zbiornika: 200 L lub 500 L. Bezpieczny pomost załadunkowy z drabinką zdecydowanie ułatwia codzienną obsługę. Rampa z 8 rozpraszaczami umieszczona przed wałem precyzyjnie po całej szerokości umożliwia dawkowanie. W zależności od oczekiwań klienta maszyna może być opcjonalnie wyposażona w radar, dzięki któremu będzie możliwość wyznaczania dawki ziarna w zależności od prędkości. Standardowo siewniki wyposażone są w podstawowy komputer «A-Organizer» bez funkcji wyznaczania dawki ziarna w zależności od prędkości.

 

                                                                                                         Bebęn Agrisem

                                                                              Ilustracja powyżej: Wkłady bębenków dozujących (kaneli), stosowane w zależności od rodzaju materiału siewnego.

 

Agrisem DS to urządzenia, które przyczyniają się do zwiększonej wielkości oraz jakości plonów. Osiąga się to dzięki doskonałemu połączeniu designu, wysokiej jakości materiałów oraz najlepszej funkcjonalności. Dzięki rozwiązaniom zastosowanym w Agrisem DS możesz „przestawiać” się z jednej uprawy na drugą podczas wykonywania pracy bez zatrzymywania maszyny. Jesteś zainteresowany  dużą wydajnością uprawy roślin, ale nie masz wystarczająco dużo czasu? Zasiej dwa razy więcej w czasie o połowę krótszym dzięki, uniwersalnemu siewnikowi do poplonów Agrisem DS. Dzięki pojemności 200-500 litrów mamy możliwość doboru maszyny pod własne oczekiwania co jest idealnym rozwiązaniem. Siewnik zaprojektowano tak, aby był prosty, łatwy w użyciu, a jednocześnie bardzo wydajny.

 

agrisem  ds

Cechy produktu

 

 • Możliwość montażu na maszynach Maximulch, Vibromulch i AgromulchAgrisem DS zbiorniki
 • Pojemność zbiornika 200 L z elektrycznym napędem.
 • Automatyczne skrzynka z regulacją DPAE oraz z radarem.
 • Siew za pomocą 8 rozpraszaczy.
 • 2 rodzaje kaneli w zależności od rodzaju ziarna.
 • Ułatwiony dostęp dzięki pomostowi załadunkowemu.
 

Agrisem  ds

Zbiorniki

 

Agrisem DS zbiorniki

 

Agrisem DS 200

Agrisem DS 200 to mniejsza wersja siewnika DS o pojemności 200 L liczba wyjść taka sama jak w przypadku siewnika o pojemności 500 L, ten siewnik jest lżejszy od wersji DS 500, waga to zaledwie 324 kg, przepływ to 25 kg na hektar, przy prędkości 15 km/h, jest to również uniwersalny siewnik do maszyn Agrisem takich jak Disc-O-Mulch, Maximulch, a także Vibromulch.

Agrisem DS zbiorniki

 

Agrisem DS 500

Agrisem DS 500 to specjalnie zaprojektowany siewnik, który można zamontować na wielu maszynach Agrisem takich jak Disc-O-Mulch, Maximulch, a także Vibromulch, których szerokość robocza nie przekracza 6 m. Uniwersalny siewnik pozwala na wysiew każdego rodzaju małych ziaren oraz poplonów podczas podorywki, co zmniejsza liczbę przejazdów.

 

agrisem  ds

Parametry techniczne

 

DS    
Pojemność zbiornika 200 500
Głowice rozdzielające 8 8
Waga pustego zbiornika (kg) 324 462
Maksymalna ilość wysiewu kg/Ha 25 25

AGRISEM  dS

Zobacz jak pracują maszyny Agrisema


GALERIA PRODUKTU


Zdjęcia


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna