Agrisem TRI-O-SEM

300 - 600 CM

Siewnik bezorkowy Agrisem TRI-O-SEM
 
 Siewnik bezorkowy Agrisem TRI-O-SEM podczas pracy podczepiony pod ciągnik Korbanek.pl
 
 

Agrisem Tri-O-Sem to siewnik No-till (bezorkowy, bezpośrednio wysiewający do gleby) pozwalający na siew z jednoczesnym nawożeniem. Każda redlica składa nawóz poniżej dwóch rzędów siewnych. Prześwit pod ramą  66 cm oraz odstęp między dwoma rzędami  25 cm sprawiają, że siewnik może pracować bez zatorów nawet przy obecności dużej ilości resztek roślinnych.

 

Siewnik bezorkowy z jednoczesnym nawożeniem AGRISEM TRI-O-SEM

             Siewnik bezorkowy z jednoczesnym nawożeniem AGRISEM TRI-O-SEM widok boczny maszyny na białym tle Korbanek.pl

Siewnik Agrisem TRI-O-SEM może pracować w połączeniu ze zbiornikiem mocowanym z przodu ciągnika DSF 1600 litrów lub DSF 2200 litrów pojemności. Zbiornik czołowy może być podzielony na dwie komory: jedną dla materiału siewnego a drugą do nawozu granulowanego. Wtedy jest też wyposażony w dwa niezależne dozowniki napędzane elektrycznie. Na siewniku mocowane są wtedy dwie głowice rozdzielające wysiewany materiał. Wał Flexi-Sem zapewnia doskonały kontakt ziarna z glebą, potrzebny dla zapewnienia optymalnego kiełkowania.

Siewnik Agrisem TRI-O-SEM ze zbiornikiem czołowym DSF zamontowany na ciagniku Massey ferguson podczas siewu Korbanek.pl

Foto powyżej: Siewnik Agrisem TRI-O-SEM ze zbiornikiem czołowym DSF.

Podstawowa specyfikacja:

  Modele nieskładane Modele składane
Szerokość robocza (m) 3,00 3,50 4,00 4,00 4,50 5,00 6,00
Szerokość transportowa (m) (bez akcesoriów) 3,00 3,50 4,00 3,00 3,00 3,00 3,00
Waga z wałem klatkowym  (kg) 1 406 1 675 1 892 2 205 2 457 2 681 2 943
Zapotrzebowanie mocy ciągnika (KM) 70-150 85-175 95-200 95-200 110-225 120-250 145-280
Ilość redlic 12 14 16 16 18 20 24
Ilość rzędów 24 28 32 32 36 40 48

Wyposażenie standardowe:

Mocna rama 120x120 mm. Aparaty wysiewające umieszczone na dwóch belkach. Części zużywające się wzmocnione węglanem. Rama z 3 belkami oraz krojami talerzowymi. Odstęp między rzędami 25 cm. Zabezpieczenie 3D 35 x 35. 3-punktowy zaczep kat. 3. Prześwit pod ramą ≈ 66 cm. Brona zagarniająca. Zestaw ostrzegawczy z tablicami odblaskowymi na modelach nieskładanych, zestaw ostrzegawczy z tablicami odblaskowymi i lampami na modelach składanych. Możliwość montażu hydraulicznego lub pneumatycznego systemu hamowania.

Siewnik Agrisem TRI-O-SEM  mogący wysiewać ziarno oraz nawóz granulowany z wałem oponowym korbanek.pl

Foto powyżej: Siewnik Agrisem TRI-O-SEM  mogący wysiewać ziarno oraz nawóz granulowany.

Zbiornik czołowy Agrisem DSF współpracujący z siewnikiem Agrisem TRI-O-SEM  mogącym wysiewać ziarno oraz nawóz granulowany podczas siewu Korbanek.pl

Foto powyżej: Zbiornik czołowy Agrisem DSF współpracujący z siewnikiem Agrisem TRI-O-SEM  mogącym wysiewać ziarno oraz nawóz granulowany.


Zapraszamy do obejrzenia filmu, na którym pokazano w pracy siewnik Agrisem TRI-O-SEM wraz ze zbiornikiem czołowym DSF 1600 litrów:

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna