Ocen produkt

Agrisem Siewnik TRI-O-SEM

300 - 600 CM

Agrisem Tri-O-Sem to siewnik No-till (bezorkowy, bezpośrednio wysiewający do gleby) pozwalający na siew z jednoczesnym nawożeniem.

 

Każda redlica składa nawóz poniżej dwóch rzędów siewnych. Prześwit pod ramą  66 cm oraz odstęp między dwoma rzędami  25 cm sprawiają, że siewnik może pracować bez zatorów nawet przy obecności dużej ilości resztek roślinnych. Element siewny zaprojektowany do wysiewu bezpośredniego. Podczas jednego przejazdu wysiewamy materiał siewny oraz nawóz. Talerze są tak zaprojektowane, żeby zapewnić łatwiejszy przejazd na polu przy obecności odpadów pożniwnych. Dystrybucja materiału odbywa się za pomocą za pomocą 2 lub 3 rzędów elementów siewnych. Zoptymalizowane kiełkowanie ziarna osiąga się dzięki wałowi Flexi-Sem. Zaletą stosowania tych siewników jest ograniczona liczba elementów roboczych. Równomierny docisk na rzędach siewnych wału Flexi-Sem sprawia, że nie ma kontaktu nawozu z nasionem = zero ryzyka wypalenia.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 
 
Agrisem Tri o Sem
 

AGRISEM  TRI O SEM

Dlaczego warto

 

Siewnik Agrisem TRI-O-SEM może pracować w połączeniu ze zbiornikiem mocowanym z przodu ciągnika DSF 1600 litrów lub DSF 2200 litrów pojemności. Zbiornik czołowy może być podzielony na dwie komory: jedną dla materiału siewnego a drugą do nawozu granulowanego. Wtedy jest też wyposażony w dwa niezależne dozowniki napędzane elektrycznie. Na siewniku mocowane są wtedy dwie głowice rozdzielające, wysiewany materiał. Wał Flexi-Sem zapewnia doskonały kontakt ziarna z glebą, potrzebny dla zapewnienia optymalnego kiełkowania.

 

                                                                                                 Agrisem Tri o Sem na polu

                Foto powyżej: Siewnik Agrisem TRI-O-SEM  mogący wysiewać ziarno oraz nawóz granulowany.

 

Siewnik charakteryzuje się mocną ramą 120x120 mm, która składa się łącznie z 3 belek w rozstawie 25 cm. Na pierwszej belce mamy umieszczone kroje talerzowe, które skutecznie przygotowują grunt pod wysiew. Zespoły wysiewające umieszczone na dwóch belkach umożliwiają pracę nawet przy udziale sporej ilości resztek pożniwnych. Kluczowe elementy redlic wysiewających wyposażone w węglik spiekany charakteryzują się wysoką trwałością i odpornością na nadmierne ścieranie. Wszystkie elementy robocze zabezpieczone są sprężyną 3D z naciskiem do 340 kg. Konstrukcja taka generuje efekt wibracji, ograniczając w ten sposób wygładzanie łoża siewnego. 3-punktowy zaczep kat. 3 umożliwia na sprzęganie z ciągnikami dużej mocy. Prześwit pod ramą ≈ 66 cm zdecydowanie ułatwia pracę w najtrudniejszych warunkach. Brona zagarniająca, sprężynowa umieszczona tuż przed wałem skutecznie wyrównuje obsiany grunt. W zależności od charakterystyki maszyna wyposażona jest w zestaw ostrzegawczy z tablicami odblaskowymi bądź w zestaw ostrzegawczy z tablicami odblaskowymi i lampami. Opcjonalnie istnieje możliwość montażu hydraulicznego lub pneumatycznego systemu hamowania.

Sekcja siewna składa się z poniższych elementów:

- talerza nacinającego odpowiedzialnego za cięcie gleby bezpośrednio przez redlicą

- redlicy siewnej w kształcie litery T osłoniętej płytkami węglika -  centralnie aplikowany jest nawóz po bokach w rozstawie 10 cm rozpraszane jest zboże

- kółko dociskowe odpowiedzialne za głębokość pracy oraz dociśnięcie nasion, regulujemy za pomocą hydrauliki.

 

agrisem  TRI O SEM

Cechy produktu

 

 • Docisk i jednolite wyrównanie + kontrola głębokości wysiewuAgrisem DS zbiorniki i Trio o Sem
 • Niszczenie odpadów oraz wysiew
 • Przednia kontrola głębokości
 • 1 rząd krojów talerzowych w celu oczyszczania rowu
  siewnego z resztek roślinnych.
 • 2 rzędy elementów siewnych i
  dystrybutorów nawozu.
 • Brona zagarniająca i wał
 • Zabezpieczenie 3D.
 

agrisem  Tri o sem

Parametry techniczne

 

Tri o Sem 4,50 m 5,00 m 6,00 m
Szerokość transportowa (m) 3,00 3,00 3,00
Zapotrzebowanie mocy (KM) 135 - 180 150 - 210  180 - 250
Liczba zębów 18 20 24

AGRISEM  TRI O SEM

Zobacz jak pracują maszyny Agrisema


GALERIA PRODUKTU


Zdjęcia

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna