Agrisem DSF

1000 - 2200 L

Zbiornik czołowy Agrisem DSF
 
 Zbiornik czołowy Agrisem DSF zawieszony na ciągniku (traktorze) Fendt Korbanek.pl
 
 

Zbiorniki zawieszane z przodu ciągnika Agrisem DSF mogą współpracować z różnymi innymi maszynami Agrisem. Można je łączyć we współpracy z agregatami uprawowo-siewnymi Agrisem DISC-O-SEM, z kultywatorami z zębami Agrisem VIBROSEM, z siewnikami bezorkowymi Agrisem TRI-O-SEM a nawet z siewnikami punktowymi. Podstawową dostępną pojemnością jest 1000 litrów. Natomiast większe pojemności, czyli 1600 oraz 2200 litrów są dostępne w wersji z dzielonym zbiornikiem i 2 niezależnymi silnikami elektrycznymi napędzającymi dozowniki, np. jeden do dozowania materiału siewnego a drugi do dozowania nawozu granulowanego.

 

Zbiornik czołowy AGRISEM DSF 1000

             Zbiornik czołowy AGRISEM DSF 1000 z wałem dogniatającym zdjęcie żółtej maszyny na białym tle Korbanek.pl

DSF 1000 to przedni zbiornik o pojemności 1000L który może być agregowany z maszynami o szerokości roboczej od 3 do 6 m. Dozownik wykonany jest ze stali nierdzewnej. 
Zalety elektrycznej dystrybucji zbiornika DSF:
- Regulacja prędkości za pomocą silnika elektrycznego oraz radaru
- Komputer kontrolujący wysiew 
- Przedwczesny start
- Modulacja dawki podczas pracy
- Automatyczna próba kręcona.

Zbiornik przedni Agrisem DSF jest uniwersalny i może współpracować z różnymi maszynami Korbanek.pl

Ilustracja powyżej: Zbiornik przedni Agrisem DSF jest uniwersalny i może współpracować z różnymi maszynami.

Podstawowa specyfikacja:

Głowice rozdzielające 1x16 wylotów
Pojemność zbiornika (L) 1000
Waga (kg) 495
Maksymalna ilość wysiewu  700 L/h

Wyposażenie standardowe:

Pojemność zbiornika: 1000 litrów. Pneumatyczna dystrybucja ziaren strumieniem powietrza. Radar do wyznaczania prędkości siewu. Wentylator z hydraulicznym napędem silnika 6 cm³. Charakterystyka silnika :
- 180 / 200 bar
- P = 8,1kW
- 26 l/min
- Ciśnienie powietrza = 80-90 mB maxi.
Zestaw ostrzegawczy z tablicami odblaskowymi i lampami. Szerokość zbiornika = 2,00 m. Komputer «A-Controler».

Zbiornik czołowy Agrisem DSF współpracujący z siewnikiem Agrisem TRI-O-SEM  mogącym wysiewać ziarno oraz nawóz granulowany Korbanek.pl

Foto powyżej: Zbiornik czołowy Agrisem DSF współpracujący z siewnikiem Agrisem TRI-O-SEM  mogącym wysiewać ziarno oraz nawóz granulowany.


Zbiornik czołowy AGRISEM DSF 1600 i DSF 2200

Zbiornik czołowy AGRISEM DSF 1600 i DSF 2200 widok boczny maszyny Korbanek.pl

Agrisem DSF 1 600 oraz DSF 2 200 to przednie zbiorniki o pojemności odpowiednio 1 600 lub 2 200 L. Zbiorniki te mogą być dzielone w celu np. jednoczesnego nawożenia podczas siewu. 1600 oraz 2200 litrów są dostępne w wersji ze zbiornikiem niedzielonym z 1 dozownikiem napędzanym elektrycnzie lub z dzielonym zbiornikiem i 2 niezależnymi silnikami elektrycznymi napędzającymi dozowniki, np. jeden do dozowania materiału siewnego a drugi do dozowania nawozu granulowanego. Dozownik jest wykonany ze stali nierdzewnej. Kształt zbiornika został specjalnie zaprojektowany, tak aby zagwarantować optymalną widoczność z kabiny ciągnika.

Zalety elektrycznej dystrybucji zbiornika DSF:
- Regulacja prędkości za pomocą silnika elektrycznego oraz radaru
- Komputer kontrolujący wysiew 
- Przedwczesny start
- Modulacja dawki podczas pracy
- Automatyczna próba kręcona.

Podstawowa specyfikacja:

Głowice rozdzielające 2X16 wylotów 2X24 wylotów
Pojemność zbiornika (L) 1600 (2200 opcja) 1600 (2200 opcja)
Waga (kg) 694 694
Maksymalna ilość wysiewu 1600 L/h 1600 L/h

Wyposażenie standardowe:

Pojemność zbiornika: 1600 lub 2200 L. Pneumatyczna dystrybucja ziaren strumieniem powietrza, dozownik wykonany ze stali nierdzewnej, napędzany elektrycznie. Radar lub GPS do wyznaczania prędkości siewu. Wentylator z hydraulicznym napędem silnika 6 cm³. 
Charakterystyka silnika :
- 180 / 200 bar
- P = 8,1kW
- 30 l/min
- Ciśnienie powietrza = 80-90mB maks.
Szerokość zbiornika : 2,20 m. Zestaw ostrzegawczy z tablicami odblaskowymi i lampami. Komputer «Artemis»

przedni zbiornik DSF 1600 litrów współpracujący ze spulchniaczem agregowanym Agrisem COMBIPLOW GOLD, z broną wirnikową Agrisem ACTIMULCH wyposażoną w rampę z sekcjami wysiewającymi COMBISEM

Zapraszamy do obejrzenia filmu, na którym można zobaczyć w pracy przedni zbiornik DSF 1600 litrów współpracujący ze spulchniaczem agregowanym Agrisem COMBIPLOW GOLD, z broną wirnikową Agrisem ACTIMULCH wyposażoną w rampę z sekcjami wysiewającymi COMBISEM (zestaw jak pokazano na fotografii powyżej):

 

Zapraszamy także do obejrzenia filmu, na którym pokazano w pracy siewnik Agrisem TRI-O-SEM wraz ze zbiornikiem czołowym DSF 1600 litrów:

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna