Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Ocen produkt

Agrisem Siewnik DSF

300 - 8000 CM

Zbiorniki zawieszane z przodu ciągnika Agrisem DSF mogą współpracować z różnymi innymi maszynami Agrisem. Można je łączyć we współpracy z agregatami uprawowo-siewnymi Agrisem DISC-O-SEM, z kultywatorami z zębami Agrisem VIBROSEM, z siewnikami bezorkowymi Agrisem TRI-O-SEM, a nawet z siewnikami punktowymi. Podstawową dostępną pojemnością jest 1000 litrów. Natomiast większe pojemności, czyli 1600 oraz 2200 litrów są dostępne w wersji z dzielonym zbiornikiem i 2 niezależnymi silnikami elektrycznymi napędzającymi dozowniki, np. jeden do dozowania materiału siewnego a drugi do dozowania nawozu granulowanego.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

 
 
Agrisem DSF zbiorniki
 

AGRISEM  dSF

Dlaczego warto

 

Optymalizacja dawki nawozu oraz jego sposobu aplikowania zdecydowanie ogranicza ryzyko jego utracie, oraz możliwości uszkodzenia rośliny. Odpowiednie rozpuszczenie nawozu w glebie powoduje dostępność minerałów dla korzeni nawet  w skrajnie suchych warunkach. Nawożenie tylko w pobliżu rośliny zapewnia zdecydowanie lepszą dominację nad chwastami. Zjawisko to jest jeszcze bardziej widoczne w rolnictwie konserwatorskim, gdzie materia organiczna z roślin okrywowych może wywoływać głód azotu na powierzchni i w rzędzie, co będzie zapobiegać wzrastaniu chwastów. Efektem czego mamy lepszy start roślin, większą liczbę kłosów a tym samym wyższy plon. Dzięki zastosowaniu tych maszyn redukujemy ilość przejazdów, a tym samym optymalizujemy koszty.

 

Przechodząc do istotnych szczegółów dotyczących budowy maszyny, należy wspomnieć o aparacie wysiewającym. Mianowicie element ten w standardzie wykonany jest ze stali nierdzewnej, co ma ogromny wpływ na jego trwałość podczas pracy w trudnych warunkach. Jego działanie oparte jest na dozowaniu za pomocą wielowypustu połączonego z systemem mieszalniczym pozwalającym dawkowanie najróżniejszych nawozów. Należy wspomnieć o łatwości załadunku dzięki szerokiemu i poszerzonemu zbiornikowi oraz dużemu otworowi przy zwiniętej plandece. Konstrukcja taka umożliwia bezpośredni załadunek ładowarką wyposażoną w łyżkę sporych rozmiarów. Umiejscowienie oraz system zwijania plandeki chroni ją przed możliwością uszkodzenia  przy różnych sposobach załadunku. „Krata zasypowa” skutecznie zapobiega przedostaniu się do aparatu wysiewającego zbrylonego nawozu bądź niepożądanych elementów np. kawałów big-baga. Najistotniejszym jednak elementem wyposażenia jest komputer, który umożliwia precyzyjną moderację dawki przez użytkownika.

 

agrisem  dsf

Cechy produktu

 

 • Całkowicie zwijana plandeka, Ułatwiony załadunekAgrisem DSF zbiorniki
 • 1 600 L, 2 200 L (jako opcja)
 • Zbiornik z podziałem, Niezależne dystrybucje
 • Zestaw ostrzegawczy z oświetleniem, Bezpieczeństwo na drodze
 • Radar prędkości, GPS (jako opcja)
 • Mocna rama, Długa żywotność
 

Agrisem  dsf

Zbiorniki

 

Agrisem DSF zbiorniki model 1000

 

Agrisem DSF 1000

 

Agrisem DSF 1000 to przedni zbiornik o pojemności 1000 L, który może być agregowany z maszynami o szerokości roboczej od 3 do 6 m. Wszystkie te cechy sprawiają, że Agrisem DSF 1000 to kompleksowe rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Agrisem DSF zbiorniki model 1600/2200

 

Agrisem DSF 1600/2200

 

Agrisem DSF 1 600 oraz DSF 2 200 to przednie zbiorniki o pojemności odpowiednio 1 600 lub 2 200 L. Zbiorniki te mogą być dzielone w celu np. jednoczesnego nawożenia podczas siewu. 1600, oraz 2200 litrów są dostępne w wersji ze zbiornikiem niedzielonym z 1 dozownikiem napędzanym elektrycznie, lub z dzielonym zbiornikiem i 2 niezależnymi silnikami elektrycznymi napędzającymi dozowniki, np. jeden do dozowania materiału siewnego a drugi do dozowania nawozu granulowanego. Dozownik jest wykonany ze stali nierdzewnej. Kształt zbiornika został specjalnie zaprojektowany, tak aby zagwarantować optymalną widoczność z kabiny ciągnika.

 

agrisem  dsf

Parametry techniczne

 

DSF        
Pojemność zbiornika                 1000 1600 (2200 opcja) 1600 (2200 opcja)
Głowice rozdzielające   1 x 10 lub 16 lub 24 / Standard
2 x 10 lub 16 lub 24 / Opcja
2 x 10 lub 16 lub 24 ujścia 2 x 10 lub 16 lub 24 ujścia
Waga pustego zbiornika (kg) kg 495 700 700
Maksymalna ilość wysiewu L/h 700 1600 1600
Zasilanie   A-Controller Isobus Isobus

AGRISEM  dSF

Zobacz jak pracują maszyny Agrisema


GALERIA PRODUKTU


Zdjęcia

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


0
03 Lipiec 2024
 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

 • od 0% - finansowanie fabryczne
 • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
 • możliwość finansowania VAT
 • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
 • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
 • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna