Ocen produkt

Agrisem Agregat uprawowy VIBROGERM

400 - 1200 CM

Agrisem VIBROGERM to agregat przedsiewny służący do optymalnego przygotowania łoża siewnego, umożliwiający przeprowadzenie kilku czynności w jednym przejeździe.


Prześwit pod ramą wynosi 60 cm, głębokość robocza maszyny mieści się w przedziale od 5 do 15 cm. Agregat jest idealnym rozwiązaniem do obróbki gleby, na której była przeprowadzona orka. Gleba jest lepiej ocieplona przed wiosennymi siewami. Dostępne są trzy szerokości robocze agregatów Agrisem VIBROGERM: 4, 5 i 6 metrów.

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

Zaczepiany kultywator przedsiewny Agrisem VIBROGERM podczas pracy na polu Korbanek.pl
 

Wyposażenie Kultywatora

Przedsiewnego Agrisem Vibrogem

 

Agregaty Agrisem VIBROGERM mogą być wyposażone w 4 rzędy zębów prostych sprężystych lub w 2 rzędy zębów ze skrzydłami. Możliwość wyboru konfiguracji maszyny w zależności od rodzaju pracy pozwala na dostosowanie agregatu przedsiewnego do warunków roboczych. Z przodu agregatu pracuje przednia włóka Cross-board z hydrauliczną regulacją głębokości, która wraz z wałem strunowym o średnicy 460 mm umożliwia wyrównanie powierzchni oraz jej rozdrobnienie. W drugiej kolejności pracują dwa lub cztery rzędy zębów sprężystych. Mają więc Państwo do wyboru:

 

 

 

 

 - Dwa rzędy wyposażone w 16, 20 lub 24 zęby w zależności od szerokości roboczej  (odpowiednio 4, 5 lub 6 metrów). Zęby są wzmocnione zabezpieczeniem 3D 25 mm, redlicami gęsiostópkami z 25-centrymetrowym odstępem między rzędami. Taka konfiguracja pozwala na pełne podcięcie gleby na całej szerokości roboczej oraz na agresywną pracę w celu otrzymania lekkiej powierzchniowej warstwy ziemi.

 

 

 

 

- Cztery rzędy wyposażone w 40, 50 lub 60 (odpowiednio 4, 5 lub 6 metrów szerokości) zębów sprężystych pół-zaokrąglonych 45x10mm z 10-centrymetrowym odstępem między rzędami. Taka konfiguracja pozwala na intensywną pracę na powierzchni gleby co wpływa na dobre jej napowietrzenie oraz ocieplenie przed wysiewem.

 

Obojętnie jaka będzie konfiguracja maszyny, zęby są zawsze montowane na niezależnej ramie z hydrauliczną regulacją głębokości roboczej pozwalającą na precyzyjną kontrolę z kabiny ciągnika. Dzięki temu  gleba jest doskonale wyrównana , przygotowana pod wysiew oraz wpływa na jednolite kiełkowanie ziaren.

AGRISEM VIBROGEM

Rodzaje wałów w kultywatorze przedsiewnym

 

Multione seria 2 z boku lewy bok maszyny

Rodzaje  Wałów

 

W celu sprostania wymaganiom klientów kultywator przedsiewny firmy Agrisem można wyposażyć w wiele rodzajów wałów doprawiających w zależności od potrzeb i gleby, na jakiej będzie przeprowadzany zabieg.

Do wyboru są cztery rodzaje wałów:

  • - Podwójny wał Crosskill o średnicy 400 mm
  • - Podwójny wał strunowy o średnicy 400 mm
  • - Podwójny wał Crosskill o średnicy 400 mm wraz z wałem Finisher o średnicy 320 mm
  • - Podwójny wał strunowy o średnicy 400 mm wraz z wałem Finisher o średnicy 320 mm

PODWÓJNY WAŁ STRUNOWY- charakteryzuję się rozdrobnieniem powierzchni gleby, doskonałym wyrównaniem. Zaleca się go do prac na glebach lekkich.

PODWÓJNY WAŁ CROSSKILL- charakteryzuje się głębokim dociskiem gleby, doskonałym rozbiciem grud. Zaleca się go do prac na glebach cięższych.

WAŁ FINISHER- charakteryzuje się mniejszą średnicą (320 mm) dla lepszego wyrównania i dobrego kontaktu gleba-ziarno. Pozwala na doskonałe końcowe wyrównanie powierzchni dla jednolitej głębokości siewu.

 

Dane  Techniczne

Kultywatora przedsiewnego Agrisem Vibrogerm

 

Modele składane
Szerokość robocza (m) 4,00 5,00 6,00

Waga (kg) 

4600 5400 6100
Zapotrzebowanie mocy ciągnika (KM) 110-160 150-210 190-280
Ilość zębów ze skrzydłami 16 20 24
Ilość zębów prostych  40 50 60

 

PREZENTACJA  VIDEO

Zobacz jak pracują maszyny Agrisema


GALERIA PRODUKTU


Agrisem Vibrogerm


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna

 

WASZE OPINIE