Agrisem VIBROMULCH

400 - 1200 CM

Agregaty z zębami Agrisem VIBROMULCH
 
 Agrisem Vibromulch to agregat z 4 rzędami sprężystych zębów dostępny w szerokościach roboczych od 3 do 7 m Korbanek.pl
 
 

Agrisem Vibromulch to agregat z 4 rzędami sprężystych zębów dostępny w szerokościach roboczych od 3 do 7 m.  Dostępna jest także specjalna wersja agregatów ciągnionych o szerokości roboczej od 9 do 12 metrów umożliwiająca uzyskanie jeszcze większej wydajności podczas pracy w polu.

Dzięki dużemu prześwitowi pod ramą 60 cm oraz między belkami 61 cm jest on z stanie w szybkim tempie i z optymalnym rezultatem zrealizować różne operacje: 
- Mulcz po żniwach 
- Spulchnienie po orce/głęboka praca i przygotowanie do siewu 
- Napowietrzenie gleby na wiosnę
- Rozprowadzenie obornika
- Niszczenie poplonów, itp.

Agregat z zębami sprężystymi AGRISEM VIBROMULCH (3 do 7 metrów)

             Zaczepiany agregat z zębami sprężystymi AGRISEM VIBROMULCH żółta maszyna na białym tle Korbanek.pl

Agregat Agrisem VIBROMULCH to kultywator ze sprężystymi, wykonującymi przypominający wibrowanie ruch zębami, dostępna na ramie przyczepianej (ciągnionej) sztywnej nieskładanej lub na ramie ciągnionej składanej hydraulicznie, w zależności od wybranej szerokości roboczej, która maksymalnie może wynosić aż 7 metrów.

Podstawowa specyfikacja:

Modele nieskładane Modele składane
Szerokość robocza (m) 3,00 3,50 4,00 4,00 5,00 6,00 7,00
Szerokość transportowa (m) (bez akcesoriów) 3,00 3,50 4,00 3,00 3,00 3,00 3,00
Waga z wałem klatkowym Ø 450 1 132 1 208 1 287 1 910 2 243 2 575 3 157
Zapotrzebowanie mocy ciągnika (KM) 75-120 90-140 110-160 120-160 140-200 160-230 180-250
Ilość zębów 20 22 26 24 32 36 42

Wyposażenie standardowe:

Agregat z wibrującymi zębami 70x12 mm. Rama z 4 belkami 80x80. Prześwit pod ramą 60 cm. Duży prześwit między belkami ułatwiający pracę przy obecności dużych ilości odpadów pożniwnych. Zaczep górny kat.2 on na modelach nieskładanych oraz kat.3 na modelach składanych. Możliwość wyboru redlic oraz ich położenia. Zestaw ostrzegawczy z tablicami odblaskowymi i lampami na modelach składanych.

Zdjęcie podczas pracy na polu agregat z zębami sprężystymi, wibrującymi Agrisem VIBROMULCH Korbanek.pl

Foto powyżej: Agregat z zębami sprężystymi, wibrującymi Agrisem VIBROMULCH w czasie pracy na polu.

Agrisem VIBROMULCH to kultywator, który może być dostosowany do każdego gospodarstwa w zakresie płytkiego spulchniania gleby Korbanek.pl

Foto powyżej: Agrisem VIBROMULCH to kultywator, który może być dostosowany do każdego gospodarstwa w zakresie płytkiego spulchniania gleby.


Agregat z zębami sprężystymi AGRISEM VIBROMULCH (9 do 12 metrów)

   Rysunek agregatu z zębami sprężystymi AGRISEM VIBROMULCH o szerokości roboczej od 9 do 12 metrów Korbanek.pl

Agrisem Vibromulch jest również dostępny w specjalnej ciągnionej wersji, na ramie składanej hydraulicznie, o szerokościach roboczych 9 i 12 metrów. 60-cio centrymetrowy prześwit pod ramą oraz duży odstęp między talerzami 61 cm pozwalają maszynie efektywnie wykonywać rożne operacje:
- Mulcz po żniwach 
- Spulchnienie po orce/głęboka praca i przygotowanie do siewu 
- Napowietrzenie gleby na wiosnę
- Rozprowadzenie obornika
- Niszczenie poplonów, itp.

Zalety:
- Wysoka uniwersalność
- Wysokie tempo pracy
- Zmniejszone zapotrzebowanie i zużycie mocy (4L/Ha przy drugim mulczu)
- Szeroka gama i kompletny wahlarz elementów wyposażenia
.

Podstawowa specyfikacja:

  Modele składane, ciągnione
Szerokość robocza (m) 9,00 12,00
Szerokość transportowa (m) (bez akcesoriów) 3,00 3,00
Zapotrzebowanie mocy ciągnika (KM) 200-350 300-450
Waga z wałem klatkowym Ø 450 9 200 10 800
Ilość zębów 54 72

Wyposażenie standardowe:

Agregat z wibrującymi zębami 70x12 mm. Rama z 4 belkami 80x80. Prześwit pod ramą 60 cm. Duży prześwit między belkami ułatwiający pracę przy obecności dużych ilości odpadów pożniwnych. 4 koła do kontroli głębokości roboczej. Możliwość wyboru redlic oraz ich położenia. Zestaw ostrzegawczy z tablicami odblaskowymi i lampami. Możliwość montażu hydraulicznego lub pneumatycznego systemu hamowania.

Agregat z zębami sprężystymi, wibrującymi Agrisem VIBROMULCH w czasie pracy na polu, dostępne szerokości robocze: 9 i 12 metrów Korbanek.pl

Zdjecie prezentujące w pracy agregat z zębami Agrisem VIBROMULCH o szerokości roboczej 12 metrów Korbanek.pl

Fotografie powyżej: Agregat z zębami sprężystymi, wibrującymi Agrisem VIBROMULCH w czasie pracy na polu, dostępne szerokości robocze: 9 i 12 metrów.


Zapraszamy do obejrzenia filmu, na którym pokazano w pracy agregat z zębami Agrisem VIBROMULCH o szerokości roboczej 12 metrów:

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna