Widok pracującej na uzytku zielonym przyczepy samozbierajacej firmy Bergmann

BERGMANN  

dla profesjonalistów

 

 

 

 

 

dowiedz się wiecej

Bergmann rozrzutnik TSW - DUŻE KOŁA

-

Otwierając się na potrzeby rynku firma Bergmann zaprojektowała niskopodwoziowy rozrzutnik obornika, wapna, kompostu, kurzaka, TSW na dużych kołach. Maszyna ta ma niskie opory toczenia co pozwala na mniejsze zapotrzebowanie mocy. Zastosowany w rozrzutniku adapter słynie z jakości rozdrabniania i równomierności rozrzutu. 

Rozrzutniki obornika Bergmann posiadają najbardziej solidną konstrukcję z wszystkich dostępnych na rynku producentów, najmocniejsze przekładnie, powierzchniowo utwardzane ogniwa łańcuchów, skrzynia o konstrukcji trapezowej (rozbieżnej), bardzo mocna zasuwa skrzyni dostosowana do możliwości dozowania wapna, adapter poziomy + tarczowy - jako unikalna konstrukcja, która rozdrabnia długą słomę w oborniku i to tylko niektóre elementy budowy tych solidnych maszyn.

Adapter poziomy + tarczowy posiada unikalną konstrukcję uzwojenia ślimaków walców poziomych, zarówno kąty kaskad uzwojenia, jak i podwójne noże ustawione pod odpowiednim kątem, mają za zadanie pociąć i rozdrobnić w całej objętości materiał trafiający na tarcze rozrzucające.

Rozrzutniki obornika Bergmann przechodzą test DLG na równomierność rozrzutu i unikalność konstrukcji. Jest to test obejmujący zarówno jakość pracy jak myśl i rozwiązania konstruktora i tylko nieliczne maszyny przechodzą dostają certyfikat DLG. Centrum Testowania Maszyn i Środków Produkcji.

DLG - Instytut DLG - certyfikacja maszyn i urządzeń rolniczych w tym rozrzutnika obornika Bergmann

DLG eV

DLG jako wielokrotnie akredytowane i notyfikowane w UE laboratorium badawcze, dostarcza na podstawie uznanych testów technicznych i badań DLG ważne informacje i zapewnia pomoc przy podejmowaniu decyzji przez rolników i praktyków przy planowaniu inwestycji w dziedzinie techniki rolniczej i środków produkcji.

 

 

 

 

small 6.26

duże  koła

Zalety jednej osi na dużych kołach

W nowoczesnym rolnictwie staramy się obniżyć koszty, czyli np. zużycie paliwa. Podstawowym sposobem na to jest obniżenie oporów toczenia oraz zmniejszenie ilości przejazdów po polu. Adapter 2 walce poziomy + tarcze rozrzucające w sprzyjających warunkach i przy odpowiednio ciężkim materiale, może nam rozrzucić do 30 m szerokości. Drugi sposób, czyli obniżenie oporów toczenia, uzyskujemy poprzez zastosowanie jednej dużej osi z dużymi kołami. Takie rozwiązanie obniża nam maksymalnie zużycie paliwa i jest to dobra droga na przyszłość do optymalizowania kosztów. Wadą takich rozwiązań jest przeszkadzanie koła w załadunku oraz wydłużenie zestawu co utrudnia manewrowanie maszyną na uwrociach. Wszystkie inne zalety rozrzutników serii TSW takie jak: skrzynia rozbieżna, 4 sprzęgła zabezpieczające, łańcuchy 14 × 50 powierzchniowo utwardzane, napęd kardana adaptera (opcja), czy bardzo mocna zasuwa do dozowania, pozwalają na rozrzucanie każdego rodzaju materiału takiego jak obornik, kurzak, wapno, kompost, torf i wiele innych nawozów organicznych. Należy oczywiście zauważyć jakość wykonania oraz dbałość o szczegóły przy produkcji produktów firmy Bergmann. Jakość potwierdza certyfikat DLG na równomierność rozrzutu i unikalność konstrukcji.

BERGMANN rozrzutnik obornika TSW u rolnika

  •  

dane  techniczne

jednoosiowy seria M

Wymiary i masy

Jednostka

Ilość

Dopuszczalna masa całkowita

kg

14.000

Masa własna

kg

5.480

Ładowność

kg

8.250

Długość

mm

8.730

Szerokość

mm

2.550

Wysokość załadunku

mm

2.400

Pojemność

m3

14.0

Zapotrzebowanie mocy

KM

110-170


Opcjonalnie:

 


  • > Nadstawy

  • > Adapter z napędem kardana

  • > Ogranicznik szerokości roboczej

  • > Centralne smarowanie System wagowy

  • > Panel komfortowy BCT 20

  • > Komfortowe sterowanie ISOBUS
  •  
  • > Różne opcje oświetlenia
  •  
 
 

Rozrzutniki BERGMANN  TSW

obejrzyj film youtube kliknijAKCESORIA DO ROZRZUTNIKÓW NA DUŻYCH KOŁACH BERGMANN

Rozrzutnik Bergmann seria TSW


GALERIA PRODUKTU


Galeria rozrzutnika TSW na dużych kołach

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu maszyny 

CZYM JEST FINANSOWANIE FABRYCZNE?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINANSOWANIA?

Dzięki możliwości skorzystania z korzystnej oferty kredytowej nie musisz obawiać się m.in. wzrostu kursu Euro. Maszyny które potrzebujesz są dla Ciebie dostępne już dziś. Decydując się na szybki zakup nie będąc w posiadaniu pełnej kwoty, możesz być pewien, że dzięki fabrycznemu finansowaniu koszt maszyny będzie znacznie niższy niż w przypadku tradycyjnego kredytu.
 

 

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna