SPECJALNY MODEL NISKOPODWOZIOWY

I z niskociśnieniowym ogumieniem o dużych rozmiarach 

 

Otwierając się na potrzeby rynku firma Bergmann zaprojektowała niskopodwoziowy rozrzutnik obornika, wapna, kompostu, kurzaka, TSW na dużych kołach. Maszyna ta ma niskie opory toczenia co pozwala na mniejsze zapotrzebowanie mocy. Zastosowany w rozrzutniku adapter słynie z jakości rozdrabniania i równomierności rozrzutu. 

Rozrzutniki obornika Bergmann posiadają solidną konstrukcję, wyróżniają się na tle wszystkich dostępnych na rynku producentów, są wyposażone w bardzo silne przekładnie, powierzchniowo utwardzane ogniwa łańcuchów, skrzynia o konstrukcji trapezowej (rozbieżnej), bardzo mocna zasuwa skrzyni dostosowana do możliwości dozowania wapna, adapter poziomy + tarczowy - jako unikalna konstrukcja, która rozdrabnia długą słomę w oborniku i to tylko niektóre elementy budowy tych solidnych maszyn.

Adapter poziomy + tarczowy posiada unikalną konstrukcję uzwojenia ślimaków walców poziomych, zarówno kąty kaskad uzwojenia, jak i podwójne noże ustawione pod odpowiednim kątem, mają za zadanie pociąć i rozdrobnić w całej objętości materiał trafiający na tarcze rozrzucające.

Rozrzutniki obornika Bergmann przechodzą test DLG na równomierność rozrzutu i unikalność konstrukcji. Jest to test obejmujący zarówno jakość pracy jak myśl i rozwiązania konstruktora i tylko nieliczne maszyny przechodzą dostają certyfikat DLG. Centrum Testowania Maszyn i Środków Produkcji.

DLG jako wielokrotnie akredytowane i notyfikowane w UE laboratorium badawcze, dostarcza na podstawie uznanych testów technicznych i badań DLG ważne informacje i zapewnia pomoc przy podejmowaniu decyzji przez rolników i praktyków przy planowaniu inwestycji w dziedzinie techniki rolniczej i środków produkcji.

 

 

small 6.26

 

Niskopodwoziowy rozrzutnik uniwersalny Bergmann TSW 2140 E jest wyposażony w długi zaczep dolny i amortyzację. Stopa podporowa „Jost” umożliwi wygodne podczepianie. Ogumienie o dużych rozmiarach 480/95 R 50 o dużej powierzchni przylegania i niskim ciśnieniu zmniejsza szkodliwe zagęszczanie gruntu. Rozrzutnik jest wyposażony seryjnie w adapter rozrzucający TSW z walcami rozdrabniającymi poziomymi, z prześwitem 1.400 mm, z napędem łańcuchowym, opcjonalnie możliwy jest napęd wałami kardana. Adapter talerzowy jest wyposażony w 2 talerze o średnicy 900 mm, na każdym talerzu znajdują się 4 regulowane łopatki rozrzucające

 

SPECJALNE OGUMIENIE NISKOCIŚNIENIOWE

Grunt to dbałość o podłoże

 

 

Specjalnie dobrane ogumienie do modelu uniwersalnego rozrzutnika Bergman TSW 2140 E, o dużych rozmiarach 480/95 R 50 i o dużej powierzchni przylegania i niskim ciśnieniu zmniejsza szkodliwe zagęszczanie gruntu. To bardzo dobre rozwiązanie, dzięki któremu unika się ugniatania powierzchni gleby.

 

SPECJALNE OGUMIENIE NISKOCIŚNIENIOWE

 

W nowoczesnym rolnictwie staramy się obniżyć koszty, czyli np. zużycie paliwa. Podstawowym sposobem na to jest obniżenie oporów toczenia oraz zmniejszenie ilości przejazdów po polu. Adapter 2 walce poziomy + tarcze rozrzucające w sprzyjających warunkach i przy odpowiednio ciężkim materiale, może nam rozrzucić do 30 m szerokości. Drugi sposób, czyli obniżenie oporów toczenia, uzyskujemy poprzez zastosowanie jednej dużej osi z dużymi kołami. Takie rozwiązanie obniża nam maksymalnie zużycie paliwa i jest to dobra droga na przyszłość do optymalizowania kosztów. Wadą takich rozwiązań jest przeszkadzanie koła w załadunku oraz wydłużenie zestawu co utrudnia manewrowanie maszyną na uwrociach. Wszystkie inne zalety rozrzutników serii TSW takie jak: skrzynia rozbieżna, 4 sprzęgła zabezpieczające, łańcuchy 14 × 50 powierzchniowo utwardzane, napęd kardana adaptera (opcja), czy bardzo mocna zasuwa do dozowania, pozwalają na rozrzucanie każdego rodzaju materiału takiego jak obornik, kurzak, wapno, kompost, torf i wiele innych nawozów organicznych. Należy oczywiście zauważyć jakość wykonania oraz dbałość o szczegóły przy produkcji produktów firmy Bergmann. Jakość potwierdza certyfikat DLG na równomierność rozrzutu i unikalność konstrukcji.

 

Niskopodwoziowy rozrzutnik uniwersalny Bergmann TSW 2140 E

 

 

dANE TECHNICZNE TSW 2140 E

Podstawowe dane techniczne rozrzutników uniwersalnych niskopodwoziowych

 

DANE TECHNICZNE TSW 2140 E

Zastrzega się możliwość zmian wymiarów, ciężarów i danych technicznych. Wymiary i ciężary nie odpowiadają wykonaniu seryjnemu i nie są wiążące.

 

ROZRZUTNIK JEDNOOSIOWY

BERGMANN 2140 E - DLACZEGO WARTO NIM PRACOWAĆ?

 

ROZRZUTNIK NA DUŻYCH KOŁACH

BERGMANN TSW 2140 E - JEDNOOSIOWY, NISKOPODWOZIOWY, ADAPTER POZIOMY

Rozrzutniki BERGMANN TSW

Praktyczne wskazówki i informacje o rozrzutnikach

 

CO WYBRAĆ: TANDEM CZY JEDNĄ OŚ?

WARTO ZOBACZYĆ TE ARGUMENTYAKCESORIA DO ROZRZUTNIKÓW NA DUŻYCH KOŁACH BERGMANN

Rozrzutnik Bergmann seria TSW


GALERIA PRODUKTU


Galeria rozrzutnika TSW na dużych kołach


OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

5
5 (1 głos.)

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ W SWOIM GOSPODARSTWIE

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna