Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos

PIELNIKI CARRE

PIELNIKI RZĘDOWE CARRE ECONET

 

CARRÉ jest firmą rodzinną z siedzibą w Vendée, we Francji. Od 1938 roku naszą misją jest projektowanie, produkcja i dystrybucja maszyn rolniczych dedykowanych do uprawy gleby, siewu i nawożenia, a także kompletnej serii maszyn do upraw pielęgnacyjnych. Położona w sercu regionu rolniczego firma CARRÉ rozwija wszystkie swoje produkty we współpracy z wiodącymi rolnikami. Kupując maszyny CARRÉ, korzystasz z wiedzy i wieloletniego doświadczenia. Pielniki do buraków, pielniki do kukurydzy, pielniki do rzepaku, ogólnie mówiąc pielniki do upraw wysiewanych rzędowo to maszyny, które mogą się okazać niezbędnymi w każdym gospodarstwie. Oczywiście pielniki do warzyw jest są możliwe. Pielnik jest na tyle uniwersalną maszyną, że można ją dostosować do pielenia warzyw takich jak cebula, marchew, por czy pietruszka. Wiele przezbrojeń jest możliwych. Pielnik do truskawek, pielnik do tytoniu lub innych upraw wysiewanych rzędowo też będzie możliwy. Warto zapytać o szczegółowe wyposażenie.

Pielnik do odchwaszczania mechanicznego

Pielenie jest dobrym rozwiązaniem w celu pokonania chwastów w przypadku większości upraw rzędowych, takich jak kukurydza, buraki, soja, słonecznik, rzepak, czy warzywa. Nawet jeśli zniszczenie chwastów nie jest całkowite, to są one osłabiane, a to ogranicza ich dalszy wzrost. Pielnik w połączeniu z wysokowydajnym układem prowadzenia umożliwia precyzyjną pracę i wysokie tempo pracy przy jednoczesnym zwiększeniu komfortu jazdy. Przejazd pielnika można zoptymalizować dzięki połączeniu z wyposażeniem do oprysku umieszczonym na rzędzie lub do nawożenia w postaci płynnej, lub stałej. Ilości używanych produktów są znacznie zmniejszone, a straty związane z parowaniem lub wypłukiwaniem są mniejsze.

 

Pielnik 6-rzędowy do kukurydzy CARRE ECONET SGI

 

Poza eliminacją chwastów i zmniejszeniem obsady mechaniczne działanie pielenia na glebę zmniejsza występowanie szkodników oraz zmniejsza ryzyko chorób upraw. Jego działanie napowietrzające na podłożu umożliwia dobrą wymianę wilgoci między powietrzem a podłożem, sprzyjając w ten sposób rozwojowi uprawy. Skorupa gleby zostanie rozbita, co ogranicza zjawiska wypłukiwania i erozji, jednocześnie sprzyjając mineralizacji dzięki lepszej aktywności mikrobiologicznej. Rośliny uprawowe korzystają zatem z lepiej przyswajalnego azotu i większej ilości wody.

 

PRECYZYJNE PIELENIE

KOMPLETNA SERIA PIELNIKÓW CARRE

 

ECONET to kompletna seria pielników na ramie sztywnej lub składanej, służących do pielenia dowolnej uprawy rzędowej z odstępem między rzędami 15 cm. Dostępnych jest wiele doposażeń, które można dostosować do Twoich potrzeb i zoptymalizować pielnik pod kątem pracy o wysokiej jakości. Dostępny od 4 do 24 rzędów!

 

Pielnik z kamerą i układem przesuwania ramy

 

Pielenie nie jest jedynie mechanicznym rozwiązaniem do zwalczania chwastów. Ta dobra praktyka rolnicza poprawia również stan powierzchni gleby, infiltrację wody i rozwój korzeni dzięki spulchnieniu gleby. Przejazd pielnikiem jest teraz możliwy ze stałą prędkością 8-10 km/h. Jest to również okazja do lokalizowanego oprysku lub nawożenia, a co za tym idzie znacznego zaoszczędzenia na tych środkach.

 

BUDOWA  SEKCJI PIELĄCEJ

PRAKTYCZNA, MODUŁOWA KONSTRUKCJA

 

Każda sekcja pieląca posiada swój równoległobok. Gwarantuje to identyczną głębokość roboczą na całej szerokości ramy oraz dobre odciążenie dzięki dużej amplitudzie oscylacji. Po odkręceniu jednej śruby sekcje pielące można łatwo przesunąć na belce, co umożliwia zaoferowanie maszyny przystosowanej do upraw o innych międzyrzędziach. Inżynierowie w dziale konstrukcyjnym CARRE przewidzieli ustawienia, aby zoptymalizować czas modyfikacji potrzebny do przejścia z jednej uprawy na drugą! 

 

Budowa sekcji pielącej pielnika CARRE ECONET

 

Wszystkie sekcje pielące są regulowane ręcznie i bez użycia narzędzi, aby osiągnąć pożądany rezultat. Każda sekcja pieląca posiada niezależne i regulowane koło kopiujące do ustawienia głębokości pracy. Gwarantuje ono stałą głębokość roboczą. Sekcje pielące ważą średnio 85 kg, co gwarantuje dobrą penetrację zębów nawet w suchych warunkach. Oferowany jest szeroki wybór sekcji pielących, aby móc dostosować się do różnych upraw. Sekcje pielące posiadają budowę modułową i łatwo można je przezbroić z jednego do trzech zębów roboczych. Pielniki cieszą się uznaniem zarówno w rolnictwie konwencjonalnym, jak i ekologicznym. 

Sekcja pieląca gwarantuje stałą głębokość roboczą na całej swojej szerokości dzięki amplitudzie oscylacji równoległoboku i niezależnemu kołu ustalającemu głębokość roboczą. Dzięki solidnej i bezobsługowej konstrukcji dostosowuje się do wszystkich upraw rzędowych dzięki układom szybkiej regulacji. Szeroki wybór zębów roboczych i doposażeń zapewnia wydajną i precyzyjną pracę.

 

Rodzaje sekcji pielących CARRE Econet

 

Sekcja pieląca "L" - Do rozstawów między rzędami od 60 do 80cm. Uniwersalna na wszystkie rodzaje gleb. 5 zębów 32x12mm. Lemiesze trójkątne 150mm. Inne szerokości lemieszy opcjonalnie.

Sekcja pieląca "B" - Do rozstawów między rzędami od 60 do 80cm. Nadaje się na gleby piaszczyste i ilasto-gliniaste. Do precyzyjnego podcinania. 5 zębów 32x12mm na słupku sztywnym regulowanym. Lemiesze trójkątne płaskie 200mm. Inne szerokości lemieszy opcjonalnie. Noże podcinające prawy i lewy. Stosowane w pieleniu buraków.

Sekcja pieląca "X" - Do rozstawów między rzędami od 60cm. Do pracy na głębokość do 10 cm. Przystosowana do pracy na glebach trudnych, ciężkich, zakamienionych. 5 zębów 45x12mm. Lemiesze zębów proste, obracalne.  Lemiesze trójkątne opcjonalnie.

OPCJE I DOPOSAŻENIA SEKCJI

WYPOSAŻENIA SEKCJI NA ŻYCZENIE

 

Gwiazdy pielące NETLINE mogą pracować w pozycji sztywnej lub pływającej na glebie miękkiej lub być uniesione w razie potrzeby. Dostępne są: gwiazda pieląca Ø360mm z 16 elastycznymi palcami o grubości 12mm lub gwiazda pieląca Ø240mm z 14 elastycznymi palcami o grubości 10mm. Montowane z tyłu sekcji pielącej, do rozstawów między rzędami od 0,45m do 0,69m. Jest to montaż w kształcie litery S. W innych przypadkach i roztawach montaż jest prosty: dla gwiazd montowanych z tyłu sekcji pielącej, do rozstawów między rzędami od 0,70m do 1m. Są one kompatybilne z pielnikami czołowymi ECONET F i ECONET (z układem zaczepowym pchanym).

 

Gwiazdy pielące i zgrzebła palczaste

 

Zgrzebła palczaste (zagarniacze z palcami) można wykorzystać w różnych uprawach. Palce rozciągają korzenie chwastów na powierzchni pola, dzięki czemu będą one wystawione na działanie słońca i szybciej zostaną wysuszone. W przypadku stosowania na pielniki siewnika rzutowego, zgrzebła palczaste fawozyrują przykrycie wysiewanego materiału siewnego. Przykładowo, pielnik do buraków może być wyposażony w różne doposażenia, takie jak gwiazdy pielące, zgrzebła palczaste lub noże podcinające i deflektory.

 

Zgrzebła palczaste (zagarniacze palczaste)

 

Kolejną ciekawą opcją jest unoszenie sekcji pielących ułatwia pracę na klinach, końcach pola i w trudnych miejscach na polu. Dostępne sa 2 wersje unoszenia sekcji pielących, obsługiwane hydraulicznie. Na każdym równoległoboku sekcji pielącej jest zamontowany siłownik umożliwiający uniesienie sekcji w poziomie lub do pionu, w zależności od preferencji użytkownika. Wersja unoszenia w poziomie jest na wysokość około 23 cm w stosunku do pozycji roboczej sekcji. Natomiast w wersji unoszenia do pionu, wysokość unoszenia wynosi aż 52 cm w stosunku do pozycji roboczej.

 

2 wersje unoszenia sekcji pielących pielnika

 

PIELIMY KUKURYDZĘ, BURAKI

I WIELE INNYCH UPRAW RZĘDOWYCH

 

Idealne maszyny dla najbardziej wymagających klientów pod względem prowadzenia oraz poszukujących komfortu i precyzji pracy. Nasze układy prowadzące, rozwijane przez ponad 15 lat, dowiodły swojej niezawodności. Wybierz odpowiedni układ prowadzący pielnik: kamerę, czujniki dotykowe lub połączenie obu tych możliwości. 

 

Pielenie kukurydzy pielnikiem CARRE z kamerą

 

Sekcja pieląca gwarantuje stałą głębokość roboczą na całej swojej szerokości dzięki amplitudzie oscylacji równoległoboku i niezależnemu kołu kopiującemu. Dzięki solidnej i bezobsługowej konstrukcji dostosowuje się do wszystkich upraw rzędowych dzięki układom szybkiej regulacji. Szeroki wybór zębów roboczych i doposażeń zapewnia wydajną i precyzyjną pracę.

 

Szybkie i precyzyjne pielenie


Przykładowo, pielniki ECONET z układem prowadzącym SGI to znakomite maszyny dla najbardziej wymagających klientów pod względem prowadzenia oraz poszukujących komfortu i precyzji pracy. Układy prowadzące, rozwijane przez CARRE od ponad 15 lat, dowiodły swojej niezawodności. Wybierz odpowiedni układ prowadzący pielnik: kamerę, czujniki dotykowe lub połączenie obu tych możliwości. 

 

Odchwaszczanie mechaniczne pielnikiem Carre ECONET w kukurydzy

 

KAMERA KIPLINE DO PIELNIKA

PRECYZYJNE PROWADZENIE W KAŻDEJ UPRAWIE

 

Zanim zostanie opisana kamera, najpierw opiszemy układ przesuwu ramy pielnika. Istnieją dwa rozwiązania:

Pierwsze rozwiązanie - osobna rama, adapter, na którym jest zawieszony pielnik: Adapter PRECICAM.

Precyzyjna jazda pielnikiem jest możliwa dzięki układowi przesuwu ramy. Może to być układ na niezależnej ramie - adapterze PRECICAM lub układ przesuwny na samej ramie pielnika. Jak to działa?
Układ prowadzący (układ naprowadzania) składa się z części mechanicznej, która umożliwia zamocowanie wszystkich komponentów elektrycznych i hydraulicznych. Kamera przesyła informacje do konsoli obsługowej. Gromadzone dane zależą od naszych ustawień i ich wizualnego odczytu. Konsola obsługowa zbiera informacje ze wszystkich komponentów i przekazuje wskazania ruchu do bloku hydraulicznego. Pozwala nam również na wizualizację działania maszyny. Blok hydrauliczny przestawia siłownik. A to umożliwia przesuw ramy.

Adapter PRECICAM + pielnik

Adapter PRECICAM poprawia komfort pracy poprzez automatyczne prowadzenie pielnika względem rzędów upraw bez ingerencji podczas siewu.
Autonomiczny interfejs – adapter podłączany między ciągnikiem a pielnikiem: 
- Łatwy do zaczepienia lub odczepienia, co pozwala na zastosowanie dużej ilości pielników.
- 3-punktowy układ zawieszenia z przodu i z tyłu adaptera PRECICAM.
- Konsola obsługowa w kabinie ciągnika.

Jest to rozwiązanie Premium:
- Mechanicznie spawany 3-punktowy układ zaczepowy, zaprojektowany tak, aby uniknąć luzu.
- Zoptymalizowana żywotność dzięki obróbce technologią ARCOR, która ułatwia poślizg przesuwu i ogranicza zużycie.
- Krótki wysięg (38 cm) aby dostosować się do wszystkich pielników.

Szerokość transportowa 3m00 lub 3m50 w zależności od konfiguracji.

Drugie rozwiązanie to rama pielnika SGI - już z wbudowanym układem przesuwnym, zapewniającym ruch poprzeczny pielnika:

 

Rama SGI ze zintegrowanym układem przesuwu pielnika

Kamera KIPLINE

Zaprojektowana i rozwinięta przez firmę Cormiers wraz z firmą CARRE, kamera KIPLINE precyzyjnie prowadzi pielnik dzięki analizie pełnego zestawu kolorów. KIPLINE jest bardzo ergonomiczna. Dzięki kamerze KIPLINE pielenie może być powierzone początkującemu operatorowi, gdyż jego praca będzie ułatwiona.

 

Kamera KIPLINE do pielnika CARRE

Zestaw kamery KIPLINE:
- kamera o wysokiej rozdzielczości IP 67,
- częstotliwość pozyskiwania obrazu: do 30 klatek na sekundę,
- mocowanie na maszcie z podziałką do regulacji kąta i wysokości ustawienia,
- maszt z profilu aluminiowego o przekroju 60 mm,
- dodatkowy wspornik umożliwiający zamocowanie kamery między sekcjami pielącymi.

Konsola obsługowa, montowana w kabinie, ekran 10-calowy obsługiwany dotykowo:
- etui ochronne na kamerę i konsolę,
- wbudowany czujnik pomiaru prędkości jazdy,
- analiza pełnego spektrum kolorów,
- możliwość odczytu segmentacji roślin,
- możliwość wykluczania (kadrowania) z odczytywanego przez kamerę obrazu przeszkadzających obiektów np. kół ciągnika, 
- 2 tryby pracy przesuwnej ramy (wybierane z poziomu ekranu roboczego na konsoli: tryb automatyczny lub tryb ręczny z możliwością korekcji przesuwu),
- możliwość konfiguracji i zapis ustawień (nieograniczona ilość).

 

Obraz z kamery KIPLINE pielnika Carre Econet

3 możliwe tryby pracy kamery z odczytem kolorów:
* Domyślny (do wyboru zielony lub czerwony, bardzo wysoka odporność algorytmu na zmiany jasności, niewrażliwy na cień, do zastosowania w 95% sytuacji),
* Automatyczny (wszystkie kolory, umiejętność rozróżniania kolorów od niebieskiego do czerwonego, wybór koloru podstawowego, możliwość wyboru odcienia kolorów – do zastosowania na przykład w uprawie pokrytej dywanem chwastów o różnych odcieniach zieleni),
* Eksperta (wszystkie kolory, ekstremalna jasność, wybór koloru podstawowego, wybór odcienia kolorów, wybór nasycenia, wybór jasności - stosowany w przypadku skomplikowanych sytuacji).
- czujniki dotykowe (elektro-mechaniczne), z możliwością regulacji – przeznaczone do pracy z roślinami rozwiniętymi, łodygowymi,
- możliwość prowadzenia w wybranym trybie: Kamera, Kamera + Czujniki dotykowe lub same czujniki dotykowe,

Możliwość pracy w trybie tzw. segmentacyjnym (bez odczytu kolorów) . Pozwala faktycznie zobaczyć to, co widzi kamera:

Tryb segmentacyjny - obraz segmentacji roślin, który widzi kamera

 

- „Joystick” umożliwiający przesuwanie ramy w trybie ręcznym.

 

Pielnik do kukurydzy i buraków z układem przesuwnym SGI

 

PODSIEWACZ (LOKALIZATOR) NAWOZÓW

Podsiewacze i lokalizatory nawozów FERTILOC+ do pracy solo lub w zestawie z pielnikiem

 

Podsiewanie nawozu zlokalizowane we właściwym miejscu! Podsiewacz nawozów - Lokalizator nawozów Carre FERTILOC+

Podsiewacze nawozów granulowanych umożliwiają dobre zarządzanie nawożeniem azotowym. Nawóz można wprowadzić do gleby lub rozłożyć w środku międzyrzędzi albo na dole rzędu, co daje wiele możliwości. FERTILOC+ jest przeznaczony dla gospodarstw uprawowych. Nawożenie lokalizowane umożliwia precyzyjne podanie dawki nawozu azotowego dla uprawy we właściwym miejscu i we właściwym czasie. Lokalizowanie nawozu pozwala na maksymalne wykorzystanie zapotrzebowania rośliny na azot oraz ogranicza ryzyko ulatniania się go oraz wypłukiwania.

Pielnik CARRE ECONET może współpracować z podsiewaczem (lokalizatorem) nawozów Carre FERTILOC+

Taki zestaw CARRE jest bardzo interesujący, gdyż składa się praktycznie z 2 maszyn, każdą z nich można pracować samodzielnie. Czyli użytkownik może pracować samodzielnie pielnikiem i oddzielnie samym podsiewaczem nawozów. Możliwość osobnej pracy każdą maszyną daje większą uniwersalność.

Pierwsza maszyna to podsiewacz nawozów FERTILOC+, którą zawiesza się na ciągniku. Ten podsiewacz posiada własny układ zawieszenia z tyłu maszyny, na którym zawiesza się pielnik ECONET.

Zdjęcia dla orientacji jak wygląda taki zestaw podsiewacza nawozów i pielnika:

Zestaw: pielnik Carre ECONET z podsiewaczem nawozów FERTILOC+

 

Specyfikacja podsiewacza (lokalizatora) nawozów Carre FERTILOC+:
- rama sztywna, 3m lub 3,5 m,
- 3-punktowy układ zawieszenia kat. 2,
- tylny układ zawieszenia do zawieszenia pielnika ECONET,
- 2 koła Ø 543x160, z których jedno przenosi napęd na aparaty dozujące,
- zbiornik na nawóz granulowany o poj. 1.100 litrów (dla wersji na ramie 3m) lub 1.300 litrów (dla wersji na ramie 3,5m), wykonany ze stali nierdzewnej INOX,
- sito w zbiorniku,
- plandeka zbiornika,
- podsiewanie nawozem na powierzchnię gleby, między rzędami (lub opcjonalnie w linii rzędu).
- niezależna regulacja aparatów dozujących,
- dla wersji 4-rzędowej - podsiewanie grawitacyjne,
- dla wersji 6-rzędowej, 8-rzędowej i 9-rzędowej: turbina do transportu pneumatycznego granulatu, napędzana hydraulicznie, przewody prowadzące granulat w kierunku gleby,
- zestaw oświetlenia sygnalizacyjnego,
- 2 stopy podporowe.

 

Pielnik z podsiewaczem nawozów

Podsiewacz (lokalizator) nawozów FERTILOC+ jest umieszczany między ciągnikiem a maszyną. Istnieje również wersja do montażu z przodu ciągnika. Dzięki prześwitowi 600 mm pod ramą podsiewacz nawozów FERTILOC+ umożliwia późne zabiegi w uprawach. Każdy dozownik podsiewacza nawozów może być ustawiony niezależnie, napęd jest mechaniczny, proporcjonalny do prędkości jazdy (DPA). Nawóz granulowany można dozować do około 450 kg/ha na prędkości roboczej 8 km/h.

Pielnik ECONET i podsiewacz nawozów FERTILOC+ widok od tyłu

Możliwe doposażenie opcjonalne:
- redlice podsiewające dwutalerzowe, z zabezpieczeniem non-stop mechanicznym sprężynowym, umożliwiające podsiewanie nawozu doglebowo, na głębokość do 8 cm (pomiędzy rzędami lub na rzędach),
- hydrauliczne składanie ramion bocznych (dla ram 3 i 3,5 m).

Podsiewacz nawozów FERTILOC+ z opcjonalnymi redlicami talerzowymi

Ilustracja powyżej: Podsiewacz nawozów FERTILOC+ z opcjonalnymi redlicami dwutalerzowymi do podsiewania nawozem doglebowo, na głębokość do 8 cm.

.

 

PODSTAWOWE DANE TECHNICZNE

CHARAKTERYSTYKA TECHNICZNA PIELNIKÓW CARRE ECONET

 

Podstawowe dane techniczne i krótka charakterystyka możliwości doboru ramy, a co za tym idzie ilości możliwych rzędów w zależności od uprawy głównej. Pielniki do upraw polowych buraków, kukurydzy, słonecznika to nie wszystko. Możliwe są także pielniki do warzyw. Wystarczy dobrać odpowiednie wyposażenie maszyny.

 

Dane techniczne - pielniki na ramie sztywnej:

Dane techniczne - pielniki na ramie sztywnej

 

Dane techniczne - pielniki na ramie składanej hydraulicznie jednobelkowej:

Dane techniczne - pielniki na ramie składanej hydraulicznie jednobelkowej

 

Dane techniczne - pielniki na ramie składanej hydraulicznie dwubelkowej:

Dane techniczne - pielniki na ramie składanej hydraulicznie dwubelkowej

 

Dane techniczne - pielniki czołowe (zawieszane z przodu ciągnika):

Dane techniczne - pielniki czołowe

Wiele różnych konfiguracji pielników rzędowych jest możliwych. Różne modele są dostępne: pielnik bez układu prowadzenia, pielnik z krojami stabilizującymi tor jazdy, pielnik z kamerą i z układem prowadzącym, z układem Section Control i hydraulicznym unoszeniem sekcji pielących. Można szukać używanego pielnika, można zakupić opielacz do warzyw, opielacz do buraków, chwastownik i inne maszyny o pielenia, ale wtedy ich specyfikacja i wyposażenie może różnić się od oczekiwań i potrzeb, które mają być spełnione. Uprawa międzyrzędowa i rzędowa pielnikami jest możliwa w zależności od konfiguracji maszyny. Warto zwrócić się do nas z prośbą o przygotowanie specyfikacji pielnika. 

 

MAĆKO GOSPODARZ

Ogląda pielniki i maszyny CARRE na AGROSHOW 2024
Kliknij, żeby obejrzeć!

 

PIELENIE BURAKÓW CUKROWYCH

Pielnik Carre ECONET z adapterem PRECICAM z kamerą i układem prowadzącym

 

PIELIMY KUKURYDZĘ

PIELNIK CARRE ECONET NA RAMIE SGI 6-RZĘDOWY W AKCJI!

 

EKSTREMALNE PIELENIE BROKUŁÓW

ODCHWASZCZANIE MECHANICZNE  UPRAWIE BROKUŁA

 

ROMAN WIELKOPOLSKI 

I Monika pielą kapustę!

 

JAK DZIAŁA PIELNIK z kamerą?

Do czego służy pielnik i adapter z kamerą do pielnika?

 

PIELNIK DO TYTONIU

DOSTAWA PIELNIKA DO TYTONIU DO ROLNIKA

 

DOSTAWA PIELNIKA Z KAMERĄ

I UKŁADEM PROWADZĄCYM

 

ZOBACZ TAKŻE REGENERATOR ŁĄKI

Aeracja, wertykulacja, wyrównanie kretowisk, wygładzanie powierzchni pastwiska 


GALERIA PRODUKTU


PIELNIKI CARRE ECONET

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna. Dodatkowo oceny pozwalają innym wybrać produkt.

 

 


WASZE OPINIE


0
29 Maj 2024
 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna