Maszyna za 50% ceny z ciągnikiem Arbos
7 letnia gwarancja na Arbos
Ocen produkt

Fella Zgrabiarki czterokaruzelowe TS 4

1250 - 1250 CM

WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

FELLA wyznacza standardy w segmencie zgrabiarek wielowirnikowych.

Dzięki opracowaniu nowej zgrabiarki czterowirnikowej z bezobsługowym zawieszeniem ramion wirników, firma FELLA spełnia rosnące wymagania rolników i oferuje doskonały sprzęt do zbierania dużej ilości zielonki w krótkim czasie. Maszyna TS 12555 PRO łączy sprawdzone zalety zgrabiarki TS 4000 z najnowocześniejszym komfortem obsługi.

Fella TS 12555 PRO od boku na łące

zalety zgrabiarek  Fella

Modele TS 4000 oraz TS 12555 PRO

 

Wydajność i zwrotność: wysokiej klasy czterowirnikowa zgrabiarka do dużych powierzchni FELLA TS 4000. Dzięki czterem wirnikom i szerokości roboczej 12,50 m zgrabiarka ta zapewnia optymalny wał pokosu dla każdej następnej maszyny, a tym samym optymalne wykorzystanie jej możliwości. Model ten został opracowany specjalnie do dużych gospodarstw, jak również do pracy w wielu gospodarstwach. Dzięki swojej prostej, ale bardzo stabilnej konstrukcji zgrabiarka TS 4000 jest łatwa w obsłudze, co zwiększa jej uniwersalność właśnie przy pracy w różnych gospodarstwach. W ten sposób ze zgrabiarki TS 4000 mogą bezpiecznie i efektywnie korzystać nawet nowi kierowcy.
Zgrabiarka jest wyposażona w samoczynne hydrauliczne sterowanie nadążne, które można indywidualnie dopasowywać do wymagań użytkownika. System ten steruje opóźnionym w czasie podnoszeniem i opuszczaniem pary przednich wirników, umożliwiając tym samym odkładanie doskonale uformowanych pokosów na końcu pola. Dzięki automatycznemu ograniczaniu wysokości w położeniu poprzeczniaka wyłączanie wirników przestaje być konieczne. Fartuch zgrabiarki jest automatycznie odchylany do góry, co umożliwia przejeżdżanie bez strat nawet w poprzek pokosu.

Fella TS 4000 na łącze od boku

Fella TS 12555 PRO od góry

Fella  TS 12550 PRO

Ramiona z zębami wyposażone są w bezobsługowe, precyzyjne łożyska kulkowe, dzięki czemu do minimum zmniejszają się nakłady na konserwację nowych głowic zgrabiających, pozwalając na oszczędność czasu, tak cennego podczas zbiorów pasz. Kolejną cechą nowej głowicy są masywne rury ramion wirników o dużym zapasie wytrzymałości mechanicznej. Dzięki dużej odległości pomiędzy łożyskami ten kluczowy element nadaje się do pracy przy maksymalnych obciążeniach i w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych. Obudowa ramion wirników, precyzyjnie wykonana z metali lekkich, cechuje się znakomitą stabilnością.

Ulepszone wyposażenie seryjne zgrabiarki TS 12555 PRO obejmuje również elektryczną regulację wysokości. Możecie Państwo wygodnie regulować wysokość i optymalnie dopasowywać zgrabiarkę do warunków roboczych, nie wstając z fotela ciągnika. Dzięki doskonałemu ustawieniu wirników zielonka nie pozostaje na polu, ani nie ulega zanieczyszczeniu. Wyposażenie seryjne czterowirnikowej zgrabiarki z centralnym odkładaniem pokosu obejmuje jednostronny, szerokokątny wał przegubowy.

 

 

Dane  Techniczne

Zgrabiarek czterokaruzelowych marki Fella

 

Model Szerokość robocza w [m] Szerokość transportowa w [m]

Liczba karuzeli w

[szt.]

Liczba ramion na karuzeli w [szt.] Liczba podwójnych palcy na ramieniu w [szt.]

Zapotrzebowanie na moc

[kW/PS]

Obroty WOM w [obr/min.]

Waga w

[kg]

TS 4000 12,50 2,98 4 4 X 12 4 59/80 540 4200
TS 12555 PRO 12,50 2,98 4 4 X 12 4 59/80 540 4400

 

prezentacja video

Film przedstawiający maszyny zielonkowe Samasz

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna