Ocen produkt

Fella Zgrabiarki dwukaruzelowe TS 2

580 - 850 CM

WERSJA PDF

PRODUKT ARCHIWALNY

FELLA od ponad 95 lat oznacza innowacyjną technikę, wyjątkową jakość i osobistą pasję w służbie rolnictwa.

Jako specjaliści „Made in Germany“ w zakresie techniki żniwnej pasz oferujemy naszym klientom na całym świecie największą ofertę kosiarek, zgrabiarek, przetrząsaczy i spulchniaczy. Od lat 1980-tych FELLA jest reprezentowana na całym świecie na najważniejszych rynkach. Poprzez ścisłe kontakty z rolnikami i przedsiębiorcami nieprzerwanie rozwijamy i doskonalimy nasze maszyny. W ten sposób najważniejsze rynki korzystają z siebie nawzajem. Celem firmy FELLA jest zaoferowanie każdemu klientowi rozwiązania optymalnego do jego działalności i wymagań.

small 6.26

zalety zgrabiarek  Fella

Zgrabiarka dwukaruzelowa Fella TS 2

 

Dobrze uformowany pokos jest możliwy nawet na trudno dostępnych miejscach. Przeszkody i wąskie przejazdy nie stanowią żadnego problemu. Stopniowe ułożenie karuzel (zgrabiarka pracuje w prawym kierunku, a nie poprzecznie w stosunku do ciągnika) umożliwia optymalne przekazanie zielonki i sprawia, że maszyna idealnie pracuje na zboczach. Zgrabiarki FELLA układające pokos z boku charakteryzują się pokryciem dużej szerokości pracy między pierwszą i drugą karuzelą, przez co jest możliwe ułożenie czystych pokosów nawet przy występowaniu silnego wiatru.

Wózek kopiujący z 3 kołami z amortyzacją karuzel zapewnia optymalne dopasowanie się do ukształtowania powierzchni a w konsekwencji wykonanie czystej i dokładnej pracy. Hydrauliczne podnoszenie karuzel do pozycji pośredniej nie wymaga wyłączania napędu wirników na końcu pola. Obsługa sekwencyjna unoszenia karuzel w celu złożenia tylnego wirnika umożliwia optymalne układanie pokosu również na uwrociach. Maksymalna prędkość jazdy maszyny w transporcie wynosi 50 km/h (w Polsce dopuszczalna prędkość wynosi 40 km/h).

Podajnik pochyły w kombajnie Rostselmash Vector 425

Rostselmash Vector 425 spręzyny odpowiedzialne za mechaniczne kopiowanie terenu

idealne  Zgrabianie

Moment, w którym zęby wysuwają się z pokosu, można szybko zmienić w każdej chwili bez użycia narzędzi, a co za tym idzie, dostosować do warunków roboczych i rodzaju paszy. Wystarczy proste przełożenie poprzeczki mocującej zakrzywioną prowadnicę w jarzmie z otworami, by uniknąć strat paszy i wykonywać prawidłowo uformowane wały pokosu. W przypadku zgrabiarek wielowirnikowych można ponadto za pomocą tego urządzenia pozytywnie wpływać na przekazywanie paszy z przedniego wirnika na tylny. Ponadto istnieje również możliwość ustawiania nachylenia wzdłużnego i poprzecznego głowicy zgrabiarki. Dzięki temu uzyskuje się wysokie prędkości jazdy nawet w trudnych warunkach roboczych. Wszystkie te możliwości ustawień są typowymi cechami zgrabiarek FELLA i zwiększają efektywność pracy podczas kampanii zbioru paszy, związanej często z dużym pośpiechem.

Zęby nie są przesuwane przez rurę, lecz każdy z zębów jest osobno przykręcony po nią za pomocą śrub. Zaletą tego rozwiązania jest to, że strona ramienia zwrócona w stronę paszy jest całkowicie gładka i nie pozostaje na niej zawieszona pasza. W przypadku zużycia któregokolwiek z zębów nie ma konieczności wymontowywania wszystkich zębów w celu wymiany zęba wewnętrznego. Dodatkowo zęby mają dużą swobodę ruchu, gdyż nie są ograniczane przez rurę.

 

 

Dane  Techniczne

Zgrabiarek Fella

 

Model Szerokość robocza [m] Szerokość transportowa [m]

Liczba karuzeli

[szt.]

Liczba ramion na karuzeli [szt.] Liczba podwójnych palcy na ramieniu [szt.]

Zapotrzebowanie na moc [kW/PS]

Obroty WOM [obr/min.] 

Waga [kg]

TS 671 5,80 - 6,60 - 2 10/10 4 19/26 540 1350
 TS 1302 6,30 - 7,00 2,30 - 3,00 2 10/12 4 33/45 540 1250
TS 1502 6,30 - 7,00 2,30 - 3,00 2 12/12 4 33/45 540 1380
 TS 1402 5,75 - 6,65 2,97 2 10/12 4 19/26 540 1550
TS 801 6,80 - 7,60 2,98 2 12/12 4 30/41 540 1875
TS 880 7,20 - 8,0 2,98 2 12/12 4 35/48 540 1900
TS 8055 PRO 720 - 8,00 2,98 2 12/12 4 35/48 540 2000
TS 1603 7,70 - 8,40 3,00 2 12/12 4/5 30/41 540 2100
TS9060 8,50 3,00 2 15/15 4 55/75 540 2900

 

prezentacja video

Film przedstawiający maszyny zielonkowe Samasz

OCEŃ PRODUKT


Oceń nasz produkt korzystając z systemu gwiazdek, każda ocena jest dla nas bardzo ważna.

Dodatkowo oceny pozwalają zainteresowanym zobaczyć opinię o tym produkcie i dowiedzieć się jak faktycznie inni go postrzegają.

Najbardziej wartościowe są opinie posiadaczy tego sprzętu - zatem jeśli go kupiłeś i wyrobiłeś już sobie zdanie o nim - pomóż w ocenie widocznego tu produktu, podziel się z nami twoją opinią.

 

 


WASZE OPINIE


 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Masz pytanie zadaj je do specjalisty

Zadając pytanie na stronie masz gwarancje, że trafi bezpośrednio do naszego specjalisty zajmującego się daną marką lub modelem.

Nasi produkt specjaliści umieszczą Twoje pytanie na stronie, co pozwoli innym osobom i Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie.

Każde pytanie analizujemy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi. Warto pytać, by uzyskać odpowiedź.

 

 

ZAMÓW POKAZ U CIEBIE NA MIEJSCU

Przetestuj maszynę osobiście

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć sprawdzenia maszyny w swoim gospodarstwie. Po wypełnieniu tego formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który ustali szczegóły prezentacji.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom sprawdzenia maszyny w warunkach ich gospodarstwa. Pokaz jest darmowy, prezentacja trwa do 4 godzin. Prosimy nie traktować pokazu jak darmowej usługi.

 

 

WNIOSEK PROW

Wykorzystaj dotację unijną

 

Wypełniając formularz poniżej, zgłaszasz firmie Korbanek chęć zakupu tego typu maszyny przy użyciu wsparcia finansowego pochodzącego z programu PROW.

Po wypełnieniu formularza w ciągu następnych tygodni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który oceni Twoje szanse na otrzymanie wsparcia, doradzi, z którego programu skorzystać oraz przeprowadzi Cię przez cały proces wnioskowania. Firma Korbanek pomaga w prawidłowym przejściu przez procedurę wniosku.

 

 
 

ZAPYTANIE OFERTOWE

Zapytaj nas o więcej szczegółów

Wypełniając formularz poniżej zgłaszasz firmie Korbanek chęć uzyskania pełniejszej informacji o interesującym Cię produkcie. Masz możliwość skontaktowania się i zadania nam pytań dotyczących interesującej Cię maszyny. Po wypełnieniu formularza w przeciągu paru dni zgłosi się do Ciebie nasz doradca, który udzieli Ci odpowiedzi na Twoje pytania.

Naszym celem jest umożliwienie potencjalnym klientom uzyskania wszystkich niezbędnych informacji, by ułatwić im podjęcie decyzji i wybór nie tylko najlepszej maszyny, ale przede wszystkim najlepiej dostosowanej do indywidualnych potrzeb danego gospodarstwa.

 

 
 

FINANSOWANIE FABRYCZNE 0%

Tutaj znajdziesz informacje o Finansowaniu fabrycznym maszyny od 0% 

finansowanie fabryczne Korbanek logo

Dzwoń: 513 600 630

CZYM JEST FINASOWANIE FABRYCZNE 0%?

Finansowanie fabryczne to szansa na korzystny zakup maszyny, którą potrzebujesz już teraz. Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi firma Korbanek może zaoferować korzystne pakiety kredytowe, których oprocentowanie jest znacznie niższe niż w przypadku ofert kredytów dostępnych na rynku komercyjnym a w naszym flagowym rozwiązaniu - nawet 0%.


CO ZYSKUJESZ DZIĘKI TEJ FORMIE FINASOWANIA FABRYCZNEGO?

  • od 0% - finansowanie fabryczne
  • raty dostosowane do przychodów gospodarstwa miesięczne, kwartalne, półroczne lub roczne
  • możliwość finansowania VAT
  • elastyczny okres finansowania dopasowany do potrzeb gospodarstwa
  • możliwość indywidualnego ustalenia wpłaty początkowej
  • możliwość ustalenia indywidualnego programu finansowania

 

Znajdź Przedstawiciela handlowego odpowiedzialnego za Twój region

Poniżej wpisz kod pocztowy, w którym znajduje się maszyna